دانلود فیلم A Killer Next Door 2020

یک دختر جوان به این ظن است که همسایه او در خیابانی آرام در حومه شهر، جان List یک خانواده فراری خانوادگی است.

اعضای اصلی فیلم


Andrew Jones

کارگردان

Andrew Jones

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

من مجبور شدم یک حساب برای این فیلم ایجاد کنم که این فیلم را ترک کنم. این فیلم در واقع بدترین فیلم است که تا به حال دیده‌ام. آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که یک فیلم چگونه با افرادی که قبلا عمل کرده‌اند، چه شکلی خواهد بود؟ این من همه چیز را تماشا کردم که فکر می‌کردم به طریقی بهتر می‌شود، من مطمئنم که صدها نسخه از داستان این فیلم براساس آنلاین موجود است و قول می‌دهم که هر کدام از آن‌ها بهتر از این باشد.

A Killer Next Door

زیر نویس فیلم A Killer Next Door 2020

وای، من واقعا نمی‌دانم چگونه این فیلم را در یکی از بدترین فیلم‌هایی که امسال دیده‌ام، شرم‌آور و جالب است، زیرا براساس داستانی واقعی که قبلا شنیده‌ام، داستان واقعی بسیار ترسناک و جالب است، اما این فیلم کاملا مخالف موسیقی متن فیلم بود، چقدر بد! بودجه بسیار پایینی دارد و به من اشتباه نمی‌کند، اما این یکی از آن‌ها نیست. بهترین چیز در مورد این فیلم حقیقتا پوستر فیلم است، زیرا واقعا خوب به نظر می‌رسد.

پنجره عقبی وحشتناک، فیلم ترسناک مورد علاقه من است و چه دروغ در زیر آن، یک فیلم دوم نزدیک است. این فیلم به سادگی توپ را رها می‌کند و ممکن است چند دقیقه پر از suspenseful داشته باشد! هم چنین اگر شما احساس قدردانی از صفات کفرآمیز در یک قاتل را نداشته باشید، قطعا از آن صرف‌نظر کنید. ویلیام مردیث به اندازه تری OQuinn نیست اما او تهدیدی برای نقش یک قاتل خانوادگی به همراه دارد که بسیار موثر است، اما برخی بخش‌های gripping مثل قتل خانواده وجود دارد که فیلم را باز می‌کند و یک دنباله عصبی با the دوست پسر را که اندکی بالاتر از حد متوسط است را می‌شکند.

زیر نویس فیلم A Killer Next Door 2020

دانلود مستقیم فیلم A Killer Next Door 2020

نه داستان واقعی یک دختر رقاصه که به آن قاره آمریکا معروف است، بیش از همه خواهان آن است که من در نزدیکی وست اگ بزرگ‌شده‌ام و تمام داستان فیلم را می‌دانم. بدترین فیلم، هیچ صحنه کاری خیلی کوتاه و در واقع هیچ چیز خاصی نیست. باورم نمیشه کل فیلم رو دیدم این کار، داستان خوبی بود، اما هر هنرپیشه یک شوخی بود در غیر از فیلم هیچکاک، فیلم بسیار اصیل نبود، بلکه برای the و the که بازی می‌کند و بازیگر و بازیگر نقش باب کلارک بازی می‌کند، شبیه یک آقای راجرز دیوانه است! نمایش خیلی تصنعی و مبهم است و واضح است که فیلم پر از صورت‌های عجیب و غریب است و تصمیماتی که یک نفر ممکن است آن را دوست داشته باشد، من نمی‌دانم آن را تماشا کنم و برای خودتان تصمیم بگیرم. اگر شما داستان یوحنا را می‌شناسید که از این داستان لذت خواهید برد، این یک نمایش خوب از داستان واقعی نیست چرا از ۱۸ سال رد می‌شوید؟ من می‌خواستم این فیلم را که واقعا انجام دادم را دوست داشته باشم، اما به طور حتم متوجه شدم که این فیلم بیشتر شبیه به خانه‌ای است که از آن زمان سوزانده و متعاقبا تخریب شده‌است اما قطعا کارگردان می‌تواند خانه‌ای پیدا کند که شبیه به خانه‌ای باشد که در آن از آن استفاده شده‌است.

دانلود مستقیم فیلم A Killer Next Door 2020

فیلم A Killer Next Door 2020 دوبله فارسی

این فیلم بدتر از این است که من تا به حال دیده‌ام که با این مبارزه کند آهسته، ترجیح می‌دهم دوباره در مراسم تدفین uncles باشم تا این که این bullcrap را تماشا کنم. همراه با یک فیلمنامه نوشتاری بد اجرا شده با همان سطح از بازیگری که ارزش آن را ندارد آخرین باری که من این صحنه را بد دیدم در سال ۱۹۷۱ بود در حالی که the Jack now کلاسیک قدیمی را تماشا می‌کرد، این جنایت توسط جان لیست نیز در سال ۱۹۷۱ رخ داد. این فیلم به این شیوه برای ادای احترام به این دوران انتخاب شد؟ من عاشق فیلم‌های سینمایی هستم، اما دختر سرب، هنرپیشه خیلی بدی بود، دوست پسر خیلی بد بود مطمئن نبود که او حتی یک تست بازیگری هم انجام داده که من واقعا دلم می‌خواست آن را دوست داشته باشم، چون براساس یک داستان واقعی بود.

فیلم A Killer Next Door 2020 دوبله فارسی

فیلم A Killer Next Door 2020 بدون سانسور

این فیلم به سادگی در صحنه بین پدر و دوست پسر من وحشتناک است و من واقعا فکر می‌کنم که آن‌ها در زمان‌های جداگانه‌ای در خنده‌دار ساخته شده‌اند و آن‌ها باید برخی از بودجه تولید را برای استخدام یک مو و خدمه آرایش صرف کنند. این کار ممکن است برای بدترین فیلم از دست برود و اغلب فرصت شما برای دیدن آن را از دست ندهد. همانطور که گفته شد، این ماشین جدید در اواخر دهه ۱۹۸۰ خودرو جدید را دید؟ این فیلم ممکن است یک مبنای تاریخی دقیق داشته باشد اما ۱ ستاره به دلیل این که در کجا این فیلم را به دست اورده است. چرا که بیشتر ما داستان واقعی یوحنا را می‌دانیم، بلکه به این دلیل که آن‌ها مهم‌ترین قسمت‌های داستان را می‌دانند شاید آن‌ها احساس می‌کردند که داستان پشت صحنه قبل از آن انجام شده‌است؟ شاید آن‌ها احساس نکنند که این بخش جدایی‌ناپذیر از فیلم است؟ پس از آن که به نظر می‌رسید تنها کسی است که تلاش می‌کند از خود دفاع کند، او را به خانه برد و مکرر به او شلیک کرد چون به نظر می‌رسید تنها کسی باشد که تلاش می‌کند تا از خود دفاع کند. این بخش از داستان بسیار جالب‌تر است و باید حداقل لمس شود اما یک پای شکسته بسیار جالب‌تر به نظر می‌رسد؟ من تقریبا ۲ ساعت از عمر خود را هدر دادم

فیلم A Killer Next Door 2020 بدون سانسور
دانلود فیلم a killer next door 2020
دانلود فیلم a serial killer's guide to life
دانلود فیلم i'm a killer
دانلود فیلم killer elite
دانلود فیلم killers 2010
دانلود فیلم killer elite دوبله فارسی
دانلود فیلم killer joe
دانلود فیلم killer elite زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم killers of the flower moon
دانلود فیلم killer elite 2011
دانلود فیلم killers anonymous 2019
فیلم A Killer Next Door 2020 بدون سانسور
فیلم A Killer Next Door 2020 دوبله فارسی
دانلود مستقیم فیلم A Killer Next Door 2020
زیر نویس فیلم A Killer Next Door 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها