دانلود مستند A Most Beautiful Thing 2020

این فیلم نشان می‌دهد که اولین تیم بلند rowing آمریکایی آفریقایی در این کشور از مردان جوانی تشکیل شده‌است که بسیاری از آن‌ها در گروه‌های رقیب از غرب شیکاگو بودند که با هم جمع شده‌بودند تا در یک مار بوا شروع به پارو زدن کنند.

اعضای اصلی فیلم


Mary Mazzio

کارگردان

Mary Mazzio

نویسنده

Robert Fitzgerald

نویسنده

Alec Sokolow

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

ما قصد داریم که بنیانگذار تیم Ken Alpart Manley عضوی از تیم Rowing پنسیلوانیا باشیم. اما تو می‌دانی که وقتی مواد مصرف می‌کنی، نمی‌توانی به خاطر کسی باشی که پاسخ می‌دهد که چرا مادرشان می‌تواند خواهر خود را از پدرشان نجات دهد چیزی در مورد آب وجود داشت که به ما آرامش دادند این چیزی بود که قبلا احساس نکرده بودیم و همه ما به آن نیاز داشتیم و در آن لحظه عاشق ورزش پارو زدن Arshay کوپر شدم. ان بی سی امروز صبح امروز یک برنامه ویژه کوتاه در مورد این فیلم نشان داد و گفت که چگونه این داستان در حدود ۲۰ سال پیش در گروهه‌ای غربی شیکاگو رخ داد و آن‌ها و پلیس شیکاگو با هم درگیر شدند و آن‌ها و پلیس شیکاگو با هم رقابت کردند و این بررسی را منتشر کردند به جز این که این مستند قوی به نظر می‌رسد. اوه، نه، این کار ما نیست، این چیزی نیست که ما از Team Grandberry Rowing. این افراد در دسته‌های تبهکار بودند و اهمیتی ندارد که آن‌ها در کجا هستند و در آنجا به پلیس شیکاگو گرین وارد می‌شوند. والدین ما از طرف جنوب نژادپرستی را در سطح متفاوتی از پدر تجربه کردند. وقتی جوانان ما را می‌بینند که برای حفاظت از شهر ما کار می‌کنند، فکر می‌کنم چیزهای بزرگی برای جوانان ما اتفاق می‌افتد که افسران پلیس را تشویق می‌کند که با آن‌ها تمرین کنند.

اگر همه با هم جمع شوند، اعضای باند و دادستان و قاضی و قاضی درست مثل ما همه با هم جمع شده‌ایم؟ Arshay کوپر قایق نجات Boat پرستون Arshay Malcolm و Pookie برای رفتن به هر جایی در قایق، ما باید با هم حرکت کنیم تا به هر جایی در زندگی حرکت کنیم. کوپر افسران پلیس را که برای آموزش با آن‌ها دعوت شده‌بودند، تشویق کرد. من فکر می‌کنم که چیز خاصی که در مورد قایق بودن با هم وجود دارد این است که صدای شلیک گلوله‌ها به گوش مردم شیکاگو نمی‌رسید. صدای شلیک گلوله مردم به گوش می‌رسید و مردم جیغ می‌کشیدند، آلوین راس از جا پریدند. وقتی ۹ ماه بود که ما با هم برادر بودیم و این تجربه را داشتیم، من تنها بچه‌ای بودم که با هم بودیم و ما هم این تجربه را داشتیم و این چیزی بود که ما در این مورد با هم حرف می‌زدیم و این چیزی بود که ما در این مورد با هم حرف می‌زدیم و این چیزی بود که ما در این مورد با هم حرف می‌زدیم، این چیزی بود که ما در این مورد با هم حرف می‌زدیم، این چیزی بود که ما در این مورد با هم حرف می‌زدیم، این چیزی بود که ما در این مورد با هم حرف می‌زدیم، این چیزی بود که ما در این مورد با هم حرف می‌زدیم. آسونه که همه ما یه گذشته مشکل داشته باشیم که به یه گروه ملحق بشیم؟ فکر می‌کنم این یکی از آسان‌ترین کارها برای یک نوجوان جوان است، مثل هیپ هاپ، همه زن‌ها همه پول را داشتند و همه چیز را کنترل می‌کردند، اگر می‌توانستم به موقع برگردم، اگر می‌توانستم به موقع برگردم، زندگی خود را به تنهایی از دست می‌دادم،

Arshay این کار را می‌کند که دوباره به مسابقه برگردد تا بچه‌ها را در همسایگی نشان دهد که نمی‌توانند به تنهایی حرکت کنند و این چرخه را بشکنند، آن‌ها باید با هم حرکت کنند. وقتی مرد سفید ۴۵ ساله اهل ایندیاناپولیس چند بار از شیکاگو بازدید کرد من با ناباوری به چرخه خشونت این مردان و جامعه شان ادامه دادم در حالی که این مستند را تماشا می‌کردم که از فرگوسن تا جرج فلوید به جنبش BLM که ناگهان حس کردم می‌توانم مرتبط باشم را تماشا کنم. این فیلم مستند سازی من برای افرادی که در آمریکا زندگی می‌کنند و برای تمام مقاصد و مقاصد خود در سراسر کشور به ویژه در سال ۲۰۲۰ به این واقعیت افزوده می‌شود که این فیلم باید یک ساعت اجباری برای همگان در آمریکا باشد به خصوص در سال ۲۰۲۰ این فیلم باید یک ساعت اجباری برای همگان در آمریکا باشد به خصوص در سال ۲۰۲۰ شما را از این مردان جوان که به اندازه کافی شجاع اند تا آنچه را که دارند انجام دهند و برای تعریف کردن داستان خود زندگی کنند. این همان چیزی است که ما دوست داریم به عنوان مرد سیاه انجام دهیم، گاهی برای اجتناب از درد و اشک‌های آن، به خاطر این است که یاد گرفتیم چگونه در آن روز کار را انجام دهیم.

A Most Beautiful Thing

دانلود فیلم most 2003

این افراد احتیاجی به برگشتن نداشتند و their این است که به بچه‌های همسایه کمک کنند که در این حوالی بزرگ می‌شوند، فوق‌العاده شگفت‌انگیز است، پلیس شیکاگو، این مسابقه بیش از ۱۰۰۰ متر آن است که آن‌ها در مورد محتوای شخصیت خود و تعهد آن‌ها نسبت به یکدیگر، برادری که مسیری جدید را در هفته خود برای دنبال کردن پیروزی یا بازنده شدن در زمانی که آن پرچم به پایین می‌آید را پوشش می‌دهند تنها یک واقعیت وجود دارد که آن‌ها هنوز در اینجا Arshay کوپر هستند. در آن سوی برکه در انگلستان، در حالی که احساس می‌کنم اکثر مردم سفید و سفید در حال ادغام هستند و بیشتر از بقیه در کنار برکه قرار دارند، من این را برای تبدیل شدن به یک ملت شگفت‌آور از مردمی که برای متحد شدن به کار نمی‌روند و یک نفر مثل این کار را شاد و آرام نگه می‌دارد، ادامه می‌دهد و ایمان را حفظ خواهد کرد. گفتگوی Shop # ۲ چطور می‌توانیم به تغییر فرهنگ باند کمک کنیم؟ چطور می‌توانیم جوانان را از اینجا دور کنیم، چگونه به آن‌ها بگوییم که راه بهتری وجود دارد؟ وقتی آن‌ها the را تعطیل کردند من به خیابان رفتم و شروع به فروش مواد مخدر کردم. درس‌هایی که از پارو زدن کار گروهی دیگر یاد گرفتم این است که اگر موفق به کسب مدال شوند، نسل بعدی آن خواهد بود که ما را در یک قایق ببینیم و برگردیم به ورزشی که زندگی مان را برای من تغییر داد.

دانلود فیلم most 2003

دانلود فیلم most wanted

چهار مرد قوی، آلوین و پرستون قوی از نظر فیزیکی قوی اما قوی‌تر بودند. یک‌بار که از این uniforms بیرون آمدند، آن‌ها انسان‌های معمولی بودند، می‌دانید؟ آن‌ها در خیابان با کسی غیر از هر کس دیگری که می‌شناسید مطمئن نیستید، با آن‌ها در یک مهمانی رقص و بچه‌ها و مادران و همسرانشان صحبت کنید. بنابراین شما می‌دانید که ما تنها شانس دیدن آن‌ها را در این نور نمی‌بینیم. Rowing قوی‌تر از گروه بود و این برای کوپر بسیار قدرتمند بود. شما نمی‌توانید چیزی باشید که نمی‌توانید کریگ نش مدیر توسعه جوانان شیکاگو cred را ببینید.

در واقع همه آن‌ها در همان قایق بودند. چگونه این کار را می توان انجام داد که یک تیم rowing از جوانان محله سیاه‌پوست نشین که همچنین مردان بسیار شگفت‌انگیز هستند، تشکیل شود اگر می‌توانستم چهار پلیس را پیدا کنم و بتوانند دیدگاه خود را در مورد نحوه زندگی ما و نحوه رشد آن تغییر دهند، من فقط می‌دانم که اگر Rolen بتواند ما را گرد هم بیاورد، می‌تواند روند تفکر پلیس Arshay کوپر را تغییر دهد. حتی نمی‌دانم چه بگویم، کاش این مردها بهترین بودند، مهم نیست چقدر به پدرم توضیح دادم که چقدر برای من مهم است که چقدر برای من مهم است که بتوانم پسرم را از دست بدهم و به او چیزی یاد بدهم که تو می‌دانی که ما شروع به آموختن یک گروه از پدران و فرزندان خود می‌دانیم و آن‌ها به ما افتخار می‌کنند و به ما افتخار می‌کنند. او به عنوان یک خانواده بزرگ در اداره پلیس شیکاگو عمل می‌کند من تا به حال یک تیم سیاه را ندیده‌ام که همین طور باشد، اما حالا فرصتی پیدا می‌کنی تا به نسل دیگری الهام بدهی، با آن چه کار می‌خواهی بکنی؟ درد ناشی از تردید و تایید منفی است و آرزو می‌کنم کاش می‌شد اگر خواسته شما به پایان می‌رسید، هیچ چیز نمی‌توانست جلوی آن را بگیرد که Uriah Hall UFC را باز کند.

یک داستان بسیار غیر ممکن از دبیرستان Manley وست وود وست Chicagos که در آن هر عضو اولین قتل خود را با ۱۱ سال تجربه کرده بود، با یک زوج جوان که ۲۰ سال بعد یک گروه بزرگ از مردان و خانواده‌های آن‌ها را تشکیل می‌دادند.


دانلود فیلم the most beautiful girl in the world 2018
دانلود فیلم the most beautiful 1944
دانلود فیلم most beautiful island
دانلود فیلم the most beautiful day 2016
دانلود فیلم most beautiful island 2017
دانلود فیلم the most beautiful day
دانلود فیلم a most violent year
دانلود فیلم a most violent year 2014
دانلود فیلم a most wanted man
دانلود فیلم a most wanted man 2014
دانلود فیلم a most wanted man دوبله فارسی
دانلود فیلم a most violent year زبان اصلی
دانلود مستند nature's most amazing events
دانلود فیلم most wanted 2020
دانلود فیلم most wanted
دانلود فیلم most 2003

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها