دانلود فیلم Anderson Falls 2020

بعد از آن که زنش به قتل رسید، آقای جف اندرسون کوپر مطمئن شد که همسرش قربانی یک گروه از پدر و پسرش قاتل سریالی است

اعضای اصلی فیلم


Julien Seri

کارگردان

Giles Daoust

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Anderson Falls 2020 با زیر نویس

چند بار می‌توانید آن را باور کنید که افراد مصمم و عصبانی، به ویژه افسران آموزش‌دیده پلیس کنترل سلاح خود را از دست خواهند داد، زیرا یک نفر به بالای آن‌ها رسیده و آن را از آن‌ها گرفته‌است؟ خوب است که اگر این فیلم مهیج را تماشا کنید که the ترین عنصری است که برای این نوع از کاره‌ای دیگر به اندازه کافی ناخوشایند است، اما نوشتن احمقانه است و با وجود آن چیزهایی که برخی دیگر می‌گویند من آن قدرها هم خوب نیست اما بقیه کارها فقط یک ژانر معمولی است، بدون هیچ گونه ایده یا سبک غیر عادی که آن را جالب کند. دیالوگ و dialogue ساختار داستان وحشتناک هستند اگر نمی‌توانید عملکرد خوبی از لین Shaye کسب کنید که نیاز دارید به مدرسه فیلم برگردید، برخی از منتقدان در بررسی‌های خود هفت نفر را دیده‌اند؟ کدام یک از آن‌ها واقعا هفت نفر را دیده‌اند؟ از کادر اول هفت نفر که می‌دانید که شما در دستان خوب هستید، Fincher منحصر به فرد خود را در توالی آغازین پخش می‌کند که اولین بار با مرور زمان به طور همزمان اطلاعات داستان حیاتی را منتقل می‌کند و با روش سریع و موزون سریع پخش فیلم، شکست‌ها به دلیل جهت عملکرد نالایق در ریخته‌گری هستند و همچنین نقل داستان‌سرایی و اظهارات بصری که این وضعیت را ۳۱۰ نظر می‌دهد بخشنده است.

لینک مستقیم فیلم Anderson Falls 2020

فیلم ترسناکی فیلم داستان خوبی است اما داستان خسته‌کننده است. من ۷۳ سال دارم و عاشق فیلم‌هایی هستم که تا به حال در زندگی بزرگسالی دیده بودم این فیلم خیلی بد بود و دلیل واقعی برای پدر و پسر کشتن هیچ مفهومی نداشت، هرچند من فکر می‌کنم اگر گری کول یک زندگینامه می‌نویسد و بیشتر نقش شرم‌آور او را ایفا می‌کند، این فیلم برای همه شما همین ارزش را دارد که زمان خود را به این شکل هدر ندهید. شاون Ashmore و همه بازیگران این فیلم همه چیز را به نمایش می‌گذارند اما هیچ چیز نمی‌تواند این فیلم را با خط داستانی غیر واقعی و پر از سوراخ نگه دارد.

من واقعا نمی‌تونم بفهمم که چرا یه فیلم انقدر بد به نظر می‌رسه که من فکر می‌کنم این نقشه به اندازه کافی قوی نبود و این نقشه به اندازه کافی قوی نبود، اما به نظر می‌رسید که این نقشه یه چیز متفاوت و ابتدایی باشه، اما شکست دادن کل ماجرا یک شکست افسانه‌ای است. حماسه Epic برای اجرای آنچه که می‌توانست پتانسیل بسیار زیادی داشته باشد به نظر می‌رسید مانند تماشای یک ورودی رد شده به مدرسه فیلم، خیلی چیزها را اشتباه کرده و یک ساعت و نیم از زندگی‌تان را نجات دهید و هرگز نمی‌توانید به آن برگردید. نقشه خوبی بود! من نمی‌تونم باور کنم که یه پایانی برای تماشای این فیلم خیلی ضعیف رو از دست دادم! !! !! !! چیزی که ارزش دیدن در اینجا را ندارد این است که مدیر باید به دنبال یک شغل جدید بگردد، من مطمئنم که بازیگران از این فیلم خجالت می‌کشند، کسی که به این پروژه ارتباطی ندارد می‌تواند به این پروژه افتخار کند.

من فکر می‌کردم که این موضوع خیلی پست است، وقتی جف جیغ می‌کشد، من از تو نفرت دارم، اما حالا که آن‌ها را نشان می‌دهند، وقتی که آن‌ها را نشان می‌دهند، او را به قتل می‌رسانند و با تفنگ خود او را به کشتن می‌دهند. و فکر می‌کنم که تقریبا پولی برای دیدن این فیلم در سینما دریافت کردم فکر کردم قاتل سریالی پسر بسیار جالبی است که قربانیان زن آن‌ها را تهدید می‌کند قبل از غرق شدن در حمام آن‌ها را غرق در حمام کند. خوب، نه در واقع Ashmore شوکه کننده آن، جف یک کارآگاه است که چند هفته قبل از رسیدن به این نتیجه که این قتل بود و علی‌رغم شک و تردیدهای شریک سابق او اکنون در حال انجام لیستی از قربانیان بالقوه است و با وجود بدبینی از طرف قبلی اش این کار را به راحتی به عنوان lollipops انجام می‌دهد و پایان آن انقدر سریع اتفاق می‌افتد که کسی بتواند به اندازه کافی به اندازه کافی سریع بیاید و نتواند از من جلوگیری کند.

تصور کنید که بن اشتاین یکی از موضوعات اساسی را از چندین جنایت پلیسی می‌خواند که به شما گفته می‌شود یک داستان است و دلیلی برای مراقبت از شما وجود دارد. بازیگری که در جهت cinematic پخش شد، بدتر بود و تصویر سینمایی بدتر بود. احساس می‌کنم که اجازه می‌دهند بچه someones برای ذخیره پولی که آرزو می‌کنم قبل از نگاه کردن مطالعه کرده باشم، آن را انجام دهند. شخصیت‌های داستان بد بازی و holes مضحک هستند و وقت خود را هدر نمی‌دهند من حتی وقت بیشتری را برای مرور این مزخرفات باور نکردنی تلف نمی‌کنم. یک نقشه بد، با موسیقی متن حتی بدتر، زباله کاملی از بازیگران خوب را به تصویر می‌کشد. جالب‌ترین قسمت فیلم، booger عظیم‌الجثه بود که از بینی Jeffs آویزان شده بود.

دانلود زیر نویس فیلم Anderson Falls 2020

این فیلم نوشتن بد، کارگردانی بد و عمل بد را دارد. این یکی از بدترین فیلم‌هایی است که تا به حال دیده‌ام اگر شما بخواهید فیلم‌های REALLY را تماشا کنید که من نمی‌توانستم آن را تماشا کنم. به محض اینکه کارا گاه به یاد پرتره هنری یک قاتل سریالی می‌افتد، من فکر می‌کردم که قاتل سریالی به چه شکل احمقانه رفتار می‌کند، اما نویسنده در راه با برخی ایده‌های احمقانه دست و پنجه نرم می‌کند. این فیلم یک مثال خوب از این است که چطور یک فیلم حماقت محض ایجاد نکند. خوب است ببینیم که گری کول دوباره کاره‌ای خود را انجام می‌دهد، اما حتی او موفق نمی‌شود این فیلم عابر پیاده را به عنوان یک موسیقی متن واقعی بزرگ کند و این سخاوتمندانه است اگر شما در Covid قفل نشده باشید و هیچ چیز جدیدی در اینجا وجود ندارد که شبیه به یک اپیزود از صحنه جرم یا هر نمایش پلیسی دیگری در تلویزیون باشد. تاریکی، یک فیلم جنایی درست و معقول است و هیچ مشکلی در کارگردانی یا کارگردانی آن وجود ندارد و هرگز خسته‌کننده یا خسته‌کننده نیست.


دانلود فیلم darkness falls (anderson falls) 2020
دانلود فیلم anderson falls
دانلود مستقیم فیلم Anderson Falls 2020
زیر نویس فیلم Anderson Falls 2020
فیلم Anderson Falls 2020 با لینک مستقیم
فیلم Anderson Falls 2020 سانسور شده
دانلود زیر نویس فیلم Anderson Falls 2020
لینک مستقیم فیلم Anderson Falls 2020
فیلم Anderson Falls 2020 با زیر نویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها