دانلود فیلم Attack of the Unknown 2020

یک تیم سوات که در حال حمل یک رئیس سندیکای جنایی است باید با راه خود در خارج از مرکز بازداشت شهر در طی حمله فاجعه‌بار خارجی مبارزه کند.

اعضای اصلی فیلم


Brandon Slagle

کارگردان

Brandon Slagle

نویسنده

Michael Mahal

نویسنده

Sonny Mahal

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

بدترین فیلمی که تا به حال دیده بودم رقت‌انگیز بود، حتی اگر یک فیلم هم نداشت. این فیلم fking فقط وقت ارزشمند خود را به هدر می‌دهد و فیلم بدتر از آن را تماشا می‌کند که تا به حال شوخی را خراب نکرده است، خراب کردن این فیلم خراب است، همه چیز بد است. به نظر می‌رسید که این فیلم توسط یک دانش‌آموز ۱۰ ساله نوشته شده و توسط بچه‌های دبیرستان فیلم برداری شده بود. این فیلم به سادگی در فیلم برداری صحنه‌های فیلم A و B تصاویری از هر نوع و جلوه‌های ویژه پخش می‌شد. نمی‌دانم چه چیزی بدتر از این صحنه احمقانه است، داستان احمقانه موجودات فضایی این قدر بد است که حتی فکر کردن به این صحنه شرم‌آور است. تنها راه این است که این زباله‌ها چیزی بیش از ۲ ۳ شروع داشته باشند، این است که هر کسی که با این فیلم مرتبط باشد، آن را ۹ یا ۱۰ ثانیه به هدر می‌دهد و زمان خود را هدر می‌دهد.

Attack of the Unknown

!! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! این فقط یه احمقه که تو این نمایش‌های دی گه دیده می شه به این نتیجه رسیده که یه بازیگر دیگه هم اشتباه می کنه، اون دی گه فقط نمی تونست این کشتی جدید رو نجات بده فقط نمی تونست این کشتی رو نجات بده، فقط یه روز استقلال غیر ضروری بود، اما فضایی‌ها؟ ؟؟ ؟؟ ؟ آن‌ها شبیه یک حادثه دهه ۶۰ از دکتر هستند که من دیدم دختری را دیدم که مسلح از بیسکوئیت بودند که مثل ایستادن در یک ون متحرک به نظر می‌رسید و مجبور نبود چیزی را نگه دارد؟ زندانیان را در عقب کامیون با تفنگ‌های دولول به دیوار چسبانده بودند، اما دست‌بند آن چنان خنده‌دار بود که بعد از آن کشته نشدند. بسیاری از صحنه‌های فیلم سازی برای اداره کردن زمان اجرا بسیار مشکل است، اما اگر در این فیلم هیچ ورودی داشته باشم بدتر از این نیست که در این فیلم پول سرمایه‌گذاری کرده باشم، اما اگر در این فیلم نقشی داشته باشم بهتر از آن است که در این فیلم پول صرف کنم و نه هیچ تصمیمی در پشت این آشفتگی داشته باشم و بازیگران مناسبی را برای پر کردن نقش‌ها داشته باشم. سی و پنج دقیقه طول کشید، فقط به خاطر این بود که من آن را فقط به خاطر این که آن قدر باهوش بودم که به من کلک بزند که باور کنم بد است که بد رفتار کنم. در این فیلم چیز خوبی نیست. لطفا دیگر این چرندیات را تکرار نکن و در واقع چیزی را که داری تولید می‌کنی، در حقیقت این است که هیچ کلامی قادر به توصیف یک تکه بزرگ نیستی، این حتی یک فیلم هم نیست که وقتت را با این تازه‌کارها تلف نکن.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم attack of the unknown

دانلود فیلم attack the block با زیرنویس فارسی

این فیلم آنقدر بد است که بازیگران از ابتدا تا آخر هفته از خنده روده‌بر شده‌اند. من هیچ چیز خوبی برای گفتن درباره این فیلم ندارم، مامان همیشه می‌گفت که اگر حرفی برای گفتن نداشته باشی، چیزی نگو. از یک نقشه بد برای فضایی‌ها و بازیگران زشت این یک فیلم بد است، یک لطفی به خودت بکن و صبر کن تا درمان MST۳K به شما کمک کند، اما این موضوع در مورد آن به شما کمک می‌کند - اوه، و به تیم ضربت؟ باید موهامو اصلاح کنم و اصلاح کنم هیپی کثیف چه فیلم رقت‌انگیزی که نقش بازی بازی را بازی می‌کرد، باعث شرمساری زیاد می‌شد و به نظر می‌رسید که یک فیلم بیگانه با شکست روبرو شده‌است که او همه چیز را تماشا کرده‌است. من به این نکته پی بردم که این موضوع بد خواهد بود، اما این بد نیست که اگر شما بخواهید این را ببینید، از این بدتر می‌شود.

داگلاس Taits توانایی بازیگری را بهتر از آنچه که در اینجا انجام می‌دهد، با چندین عضو دیگر که من شرط می‌بندم که رابرت LaSardo خوشحال نیست که در فیلمی بازی کرد که فیلم the WTF را بعد از عکاسی در movie و unloading در بالای سر آن‌ها فیلمبرداری کرد. سردرگمی در مورد موضوع و صحنه موجودات فضایی به طور کامل مضحک و پایانی برای موضوع فضایی است که من انتظار هیجان‌انگیزتر کردن آن را دارم، اما این یک مساله بسیار خسته‌کننده است که باعث عدم تمایل مخاطب برای تشکر از شما نشد.


دانلود فیلم attack of the unknown 2020
دانلود فیلم attack of the unknown 2020 با لینک مستقیم
دانلود زیرنویس فارسی فیلم attack of the unknown 2020
دانلود فیلم حمله به ناشناس attack of the unknown 2020
دانلود فیلم attack of the unknown 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم attack of the unknown 2020 بدون سانسور
دانلود فیلم attack of the unknown 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم attack of the unknown 2020 دوبله
دانلود زیرنویس فیلم attack.of.the.unknown.2020
دانلود رایگان فیلم attack of the unknown 2020
دانلود فیلم attack of the unknown دوبله فارسی
دانلود فیلم attack of the tattie-bogle 2017
دانلود زیرنویس فیلم attack of the unknown
دانلود فیلم attack the block
دانلود فیلم attack the block دوبله فارسی
دانلود فیلم attack the block 2011
دانلود فیلم attack the block با زیرنویس فارسی
دانلود زیرنویس فارسی فیلم attack of the unknown

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها