دانلود فیلم Black Beauty 2020

یک اسب وحشی و یک دختر نوجوان یک پیوند ناگسستنی ایجاد می‌کنند که آن‌ها را به مدت یک عمر متصل نگه می‌دارد

اعضای اصلی فیلم


Ashley Avis

کارگردان

Ashley Avis

نویسنده

Anna Sewell

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Black Beauty 2020

اگر در اواخر دهه ۱۸۰۰ یک داستان واقعی از یک اسب نر و یک شخصیت انسان برای تبدیل شدن به یک داستان شگفت‌انگیز از طرف شخصیت‌های انسانی و یا حتی اسب‌ها به عنوان یک داستان واقعی برای تبدیل شدن به چیزی که در یک دهه به کار برده شود و تبدیل آن به چیزی که در یک دهه موثر واقع شود و تبدیل آن به چیزی است که در یک دهه از آن استفاده نمی‌شود، به دلیل اینکه یک اسب واقعی در آن است و من یک اسب am.

لینک مستقیم فیلم Black Beauty 2020

فیلم Black Beauty 2020 دوبله فارسی

من ترجیح می‌دهم یک‌بار دیگر تماشا کنم The Black Stallion فرانسیس فورد Coppolas & Fred فرد Roos & را به کارگردانی کارول Ballard برای من به ارمغان آورد. این شاهکار تا به حال با موسیقی پس‌زمینه عالی و رابطه عاطفی بین یک اسب و یک کودک ایجاد شده‌است. از من ناراحت بود که آن‌ها سعی می‌کردند از نژاد اصیل tall مانند یک mustang که من فیلم را دوست داشتم رد شوند، اما ارزش نگاه کردن را نداشت. تمام the منفی باید از کسانی باشد که دوست ندارند تغییر کنند! با این تفاوت که من از این موضوع خوشم امده بود، با این تفاوت که من عاشق زیبایی سیاه دهه ۹۰ ام، با این که از این موضوع خوشم امده بود، این حقیقت بود که من از این موضوع خوشم می‌امد. این حقیقت بود که من از این موضوع خوشم امده بود. این فیلم واقعا پرستیدنی است و به معنای واقعی نمایش زیبایی سیاه را بدزدند! ! اگه اسب دوست داری نگاه کن

من خیلی مشتاق دیدن این فیلم بودم، چون زیبایی سیاه کتاب مورد علاقه من بود به عنوان یک کودک در طول سال‌ها بسیاری از فیلم‌های زیبای سیاه را به روز رسانی کردم. اما این فیلم کره‌اسب که در یک اصطبل به دنیا آمده بود را تغییر دادند که از انسان‌ها می‌ترسید! داستان زندگی اش را دنبال می‌کند و داستان کیت Winslets خودمانی است، اما اساسا این فیلمی است درباره یک دختر و اسبش که به دنبال امید به هم هستند، حتی اگر آن‌ها از نام‌های کاراکتر و چند تکه سنگ فرش شده از داستان‌های دیگر استفاده کنند، این فیلم بسیار زیبا بود، اما cinematographer باید یاد بگیرند که نور flares باید بسیار کم استفاده شود. علی‌رغم گنجاندن برخی از بازیگران انگلستان، این فقط یک فیلم کلاسیک از یک رمان خانوادگی کلاسیک بریتانیایی است، چرا که یک نفر فکر می‌کرد این فیلمنامه ارزش تلاش را دارد، اما بقیه مطمئن نیستند که چه چیز دیگری وجود دارد که بگوید اما در هر سطحی این کار ناموفق است.

فیلم Black Beauty 2020 با کیفیت بالا

این فیلم عالی برای خانواده عالی است، لطفا آن را ببینید، واقعا آن چیزی است که ذهن شما را از وضعیت فعلی خارج می‌کند و شما را به حالت روانی تبدیل می‌کند. این داستان هیچ معنایی ندارد که نوشتن این اسب چه قدر کافی است، و این کتاب هم اکنون در فیلم‌هایی که قرار است فیلم بهتری را کارگردانی کند وجود ندارد اما من می‌توانم فیلم بهتری از ۹۵ % آن چیزها داشته باشم که در حال حاضر این مردم از کجا می‌آیند؟ اگر این فیلم به اندازه کافی بد نباشد، به نظر می‌رسد که این فیلم به اندازه کافی بد نیست اگر به اندازه کافی بد به نظر برسد و به نظر برسد که این فیلم درست نیست مگر اینکه به طور اشتباه به طور کلی هدر دادن پول و نفرت از زیبایی سیاه واقعی استفاده شود. زیبایی سیاه اسبی است که در بریتانیا متولد شده و در یک مزرعه روستایی در فیلمی بازی می‌کند که زیبایی اسب وحشی کوچکی است و نه در کتاب‌ها و نه در این فیلم کسی که فیلمنامه این فیلم را نوشت هیچ چیز در مورد اسب‌ها نمی‌داند.

داستان این داستان را از چشم و روح داستان زیبا اسب و ارتباط بین اسب و دختر جوان خانواده تعریف می‌کند! با دیدن این فیلم به عنوان یک داستان کلاسیک و لذت بردن از آن لذت می‌برم و از آن لذت می‌برم و از آن لذت می‌برم و از آن لذت می‌برم، زیبایی واقعی این داستان زیبا و زیبا را خواهید دید. این کتاب درس‌های مهمی برای افرادی ارائه می‌دهد که اسب‌ها را دوست دارند، اما برای آن‌هایی که مشکلات شخصی دارند. این یک داستان بسیار دلگرم‌کننده است و فیلمی است که باعث می‌شود شما هرگز امید خود را از دست ندهید و هرگز تسلیم نشوید. برای اسبی که ظاهرا هرگز به آن رسیدگی نشده است، قصد دارد واقع‌گرایی را از بین ببرد. من می‌خواهم با گفتن این حرف شروع کنم که وقتی یک دختر جوان بودم و من همیشه دوست داشتم داستان فیلم را مدرن کنم خیلی بیشتر از آن بود که من انتظار داشتم و همچنین سعی می‌کردم نزدیک به رمان بمانم. اما فکر می‌کنم اگر آن‌ها تلاش می‌کردند آن را بیشتر از فیلم خودشان بسازند، خیلی بهتر بود.

اما نام او - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - قبل از تماشای این فیلم، من به هیچ یک از اسب‌ها توجه نکردم و این فیلم خیلی جالب بود، این فیلم خیلی جالب بود و بعد به بخش غم انگیزی تبدیل شد. این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای برای تماشا کردن با افرادی از سن و سال داشت که به احتمال زیاد آن را تماشا می‌کردند. اگر آن را ندیده اید، آن را تماشا کنید.


فیلم Black Beauty 2020 با زیرنویس چسبیده
فیلم Black Beauty 2020 سانسور شده
فیلم Black Beauty 2020 بدون سانسور
فیلم Black Beauty 2020 با کیفیت 720
دانلود زیر نویس فیلم Black Beauty 2020
فیلم Black Beauty 2020 با کیفیت بالا
فیلم Black Beauty 2020 دوبله فارسی
لینک مستقیم فیلم Black Beauty 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها