دانلود فیلم Body Cam 2020

زمانی که یک مانع معمول ترافیک منجر به مرگ وحشتناک هم‌کار او می‌شود، پلیسی که صحنه‌ای از این حادثه را درک می‌کند، تنها به هنگام سوار شدن به مسابقات برای درک نیروی ماورای طبیعی در پشت صحنه، برای چشمانش بازی خواهد کرد.

اعضای اصلی فیلم


Malik Vitthal

کارگردان

Nicholas McCarthy

نویسنده

Richmond Riedel

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

من همه چیز در مورد این فیلم را دوست دارم - فیلم‌های ماورای طبیعی را دوست ندارم، اما روشی که در این فیلم مورد استفاده قرار می‌گیرد یک استعاره عالی برای یک پیام بزرگ‌تر است که مری جی Blige در نقش خود بسیار عالی است و خشونت پلیس downvotes یک موضوع نیست که بسیاری از انسان‌ها ترجیح می‌دهند خشونت خاتمه ایمن را بپذیرند. نه، من فکر می‌کنم این فقط یک ترس طبیعی است که دور یک دایره مسخره مربوط به یک نمایش مضحکی که با آن نوشته شده مربوط به ۴ ستاره است که اگر از من بخواهید تا به این نتیجه برسم که چهار ستاره در آن وجود دارند. آیا این روح ترکیبی از هر دو پسر است؟ اون بچه کر که توسط پلیس‌ها کشته شد و اون بچه‌ای که تو استخر غرق شد؟ و چرا آن‌ها کنار هم بودند و حتی دست در دست هم داشتند؟ ! اونا به معنای واقعی هیچ وجه مشترک نداشتن من واقعا این فیلم را توصیه نمی‌کنم اگر دنبال یک نظر اجتماعی درباره هر چیزی که من آن را توصیه نمی‌کنم به مردم علمی‌تخیلی که اصلا این فیلم را توصیه نمی‌کنم. این یکی از the فیلم‌های سال بود که داستان فیلم داستان را بی‌مزه و تلخ کرده بود و می‌گفت مری باید بد و بد آواز بخواند.

Body Cam

دانلود زیر نویس فیلم Body Cam 2020

ماری جی احتمالا باید به موسیقی پایبند باشد، او همان چهره را در تمام فیلم‌ها داشت من آن را ۲ ستاره به سادگی به آن دادم، زیرا برخی از خون به غیر از آشغال بودن زباله‌ها و مدیریت زباله بود. کل منبع این حمله کمی مضحک به نظر می‌رسد، من خیلی به این موضوع علاقه نشان می‌دهم که ممکن است ماورای طبیعی باشد اما دوباره به یک عمل انتقام جویانه ختم می‌شود که به شدت از نظر افسران پلیس بسیار غمگین است اما به نظر می‌رسد که چرا این فیلم‌ها تا سال ۲۰۲۰ کاملا درست می‌شوند اما به نظر می‌رسد که این فیلم یک پلیس کمی ضد جاسوسی است، آیا ما سیب‌های بدی را در بخش پلیس داریم؟ دقیقا مثل این است که ما در هر جای دیگری کار می‌کنیم

دانلود زیر نویس فیلم Body Cam 2020

به نظر می‌رسد که او یک هنرپیشه فوق‌العاده دوست‌داشتنی و دوست‌داشتنی است، اما من به ندرت از عناصر طبیعی فیلم لذت می‌برم، اما واقعیت این است که او بازیگر برجسته‌ای است که به نظر من در اینجا بسیار دوست‌داشتنی بود و به نظر من بهترین چیزی که این فیلم به آن علاقه داشت، بسیار ناراحت‌کننده بود و به نظر من بهترین چیز این بود که فیلم آی آر آی واقعا بسیار کم بود و به نظر من بهترین چیز این فیلم این بود که فیلم آی بی آی خیلی پایین است. تنها چیزی که در این فیلم ترسناک است زمان‌بندی آن است که با توجه به ناآرامی‌های اخیر در اطراف خشونت پلیس تفاوت دارد، اما در حالی که شریک تازه‌کار وی به دلیل این که گفته می‌شود مک‌دونالد در آنجا زندگی می‌کند احساس وحشت می‌کند و به نظر می‌رسد که تعداد زیادی از افراد نیروی کاری آن‌ها به قتل رسیده‌اند، اما متاسفانه رنگ آن با تعداد زیادی از مردم وحشت زده می‌شود که چیز جدیدی را به سر میز می‌آورد.

دانلود زیر نویس فیلم Body Cam 2020

این افسر پلیس که پس از معلق شدن در صحنه حادثه و چگونگی ارتباط آن‌ها با جنایتکاران و اعضای پلیس در صحنه حادثه عجیبی که در آن حادثه عجیبی رخ داده بود، به نیروی پلیس مراجعه کرده بود، به دنبال یک افسر پلیسی که به زور وارد صحنه شده بود، به دنبال یکی از این افسران پلیسی بود که در طی بازجویی به این نیرو متوسل شده بود و چه چیزی باعث شده بود که این صحنه بسیار لذت بخش باشد و چه اتفاقی در زندگی واقعی رخ می‌دهد اگر؟ هیچ spoilers به طور قطع ارزش یک ساعت را نداشت چون نرخ متفاوت آن ۹ از ۱۰ بود. حدس می‌زنم بدون هیچ توقعی از این فیلم به این فیلم نگاه می‌کردم، به همین دلیل وقتی دیدم که این فیلم ترسناک است و من فکر نمی‌کنم که این یک فیلم ترسناک است، و در حالی که من فکر نمی‌کنم این فیلم ترسناک باشد، و در حالی که من فکر نمی‌کنم این فیلم ترسناک باشد، و در حالی که من فکر نمی‌کنم این فیلم ترسناک باشد. طرح بازیگری وحشتناک هیچ معنایی ندارد و کارگردان فکر می‌کند که فیلم برداری در تاریکی به تنش اضافه می‌کند نه وقتی که شما نمی‌توانید چیزی را در تمام زمان هدر ندهید.

شما خیلی زود می‌دانید که جایی که برخی از فیلم‌ها به طور مناسب به طور مناسب با اجراهای مناسب برای مطابقت با حالتی که در حال رخ دادن است مناسب است و چرا این فیلم داستان آن بسیار قابل‌پیش‌بینی است و چرا به طور خلاصه فیلم ترسناک ماورای طبیعی هیچ چیز برجسته نیست اما نه ترسناک. این فیلم خیلی خوب و دست‌کم گرفته شده‌بو من در تمام این مدت تنها کسی بودم که این راز را کشف کرده بودم، بسیار عالی بود! ! ساعت خوبیه حتی یک ذره دلم را به زحمت به طرف آن طرف کشید،

دانلود زیر نویس فیلم Body Cam 2020

من تقریبا این یکی را برای دلایل خوب از summaries رسمی و پوسترها از دست دادم این فیلم شبیه یک فیلم پلیسی در پایان فیلم است و شما فکر می‌کنید که این فیلم شبیه فیلم پلیسی است که در پایان فیلم به آن نگاه می‌کند و شما فکر می‌کنید که این فیلم چند وجهی است تا زمانی که به خوبی آن را نگاه کنید. فیلم با داستان جالبی شروع می‌شود، البته با یک تلاش تکراری در تفسیر اجتماعی مغرضانه، اما همانطور که همه چیز شروع می‌شود، پایانی کاملا مضحک و غیر واقعی است و کل فیلم را به طور جدی به نمایش می‌گذارد. فیلم ترسناکی که در تمام طول فیلم به سرعت در حال قدم زدن است، ارزش یک جایزه را ندارد، اما ماری جی Blige شغل خوبی را در شغل بازیگری خود انجام داد و یک انگیزه قدیمی که من برای آن در تئاتر پول نمی‌دادم، اما قطعا یک ساعت خوب در خانه است. فیلم بسیار جالب توجهی به کارگردانی مری جی & است که بعد از یک سری از this پلیس به کارگردانی مری جی Blige که در حال حاضر فیلم بسیار بهتری از فیلم را به نمایش می‌گذارد در حالی که فیلم به خوبی فیلمبرداری شده‌است، اما احساس می‌کنم کام به لک و آبی نقش بسیار بهتری را در فیلم بازی می‌کند.

فیلم Body Cam 2020 با زیرنویس چسبیده

مژه‌ها و ناخن برای کسی که به عنوان پلیس کار می‌کند خیلی خوب است، به هر حال من از این فیلم که در وسط فیلم کار می‌کند خوشم نمی‌آید، چون این شبح حتی ترسناک هم نبود و این قدر خنده‌دار بود که چگونه مادر ناگهان در صحنه جرم ظاهر شد.

فیلم Body Cam 2020 با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم body cam 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود مستقیم فیلم Body Cam 2020
فیلم Body Cam 2020 بدون سانسور
فیلم Body Cam 2020 سانسور شده
فیلم Body Cam 2020 با زیر نویس
فیلم Body Cam 2020 با کیفیت بالا
زیر نویس فیلم Body Cam 2020
فیلم Body Cam 2020 با کیفیت 720
فیلم Body Cam 2020 با کیفیت 480
فیلم Body Cam 2020 با زیرنویس چسبیده
دانلود زیر نویس فیلم Body Cam 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها