دانلود فیلم Boss Level 2021

یک افسر بازنشسته نیروهای ویژه در یک حلقه یگانه زمانی در روز مرگش به دام می‌افتد

اعضای اصلی فیلم


Joe Carnahan

کارگردان

Joe Carnahan

نویسنده

Chris Borey

نویسنده

Eddie Borey

نویسنده
  • 2 سال پیش 5

برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.
Boss Level

این خیلی تعجب اور بود که من این کار را کردم، این هم یک فیلم عالی برای من بود، و این هم یک نفس تازه و تازه بود که در هالیوود به دنیا امده بود و او باید آن را در حال نمایش اجر می‌کرد و قبل از آن که به این نتیجه برسد، به این نتیجه نرسیده است که ما نمی‌توانیم آن را به حد کافی توصیه کنیم. این فیلم به هر شکلی که من لبخند می‌زدم و خندیدن به کل فیلم، کله‌خر بود! این یک شغل خوب است که شما را به عنوان شخصیت قهرمانان یاد می‌گیرد و اینکه چطور می‌تواند نتیجه شگفت‌انگیز دیگر فیلم را تغییر دهد و اینکه چگونه می‌تواند نتیجه شگفت‌انگیز دیگر فیلم اکشن را تغییر دهد و اینکه چطور می‌تواند نتیجه جالب دیگر فیلم اکشن را تغییر دهد، لذت بردن از خودش یا چیزهای مبتذل دیگر فیلم‌های اکشن و لذت بردن از تماشای این یکی است. او به عنوان یک هنرپیشه اکشن معتقد است که او به عنوان یک هنرپیشه عمل چندان خوب عمل نمی‌کند، اما من انتظار نداشتم که او به عنوان یک هنرپیشه عمل کند و یا اینکه او به عنوان یک هنرپیشه اکشن مهارت زیادی در دست داشته باشد، اما در عین حال او موفق به ارائه یک شغل عالی به عنوان یک هنرپیشه اکشن نمی‌شود، اما در عین حال تصور نمی‌کنم که او شخصیت خوبی داشته باشد. در حالی که میشل Watts به طور گسترده‌ای از آن استفاده می‌کند، اما من هیچ جزئیاتی درباره این طرح ارائه نمی‌کنم.

فرانک Frank را دیدم و با خودم فکر کردم که اوه، خیلی خوب است، نه خیلی خوب، اما - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - او در این فیلم کار بسیار خوبی انجام داد، هرچند که یک فیلم احمقانه به خوبی انجام شده‌بود و بسیار سرگرم‌کننده بود و این فیلمی است که من می‌توانم دوباره تماشا کنم و به آن توصیه می‌کنم. ما از فیلم لذت بردیم و به عقیده من از فیلم لذت بردیم و از آن لذت بردیم که از فیلم لذت بردیم و از این امید لذت بردیم که قسمت دوم را ببینیم و مردم را از هم جدا کنیم. هولو باید واقعا در تبلیغ این فیلم بهتر عمل کند، این یکی از بهترین سواری‌های لذت بخش است که من در زمان طولانی دیده‌ام و اگر یکی از دوستان به من گفته باشد، از آن خبر نداشتم! این طرح بسیار عالی است و این فیلم علمی‌تخیلی را یک ترن هوایی سرگرم‌کننده می‌سازد! این فیلم تابستانی است که ما سال‌ها منتظرش بودیم. این فیلم نه تنها به خاطر کیفیت فیلم به شما کمک می‌کند بلکه به خاطر این که این فیلم مرا به عنوان بازیگر اصلی در نظر می‌گیرد، نه به خاطر کیفیت فیلم، بلکه به این دلیل که واقعا باعث شد یک فیلم اکشن به طور متوسط در بالای فیلم اکشن به دست آورم، به او کمک می‌کند.

لینک مستقیم فیلم Boss Level 2021

اگر به دنبال کمی سرگرمی خوب و لذت بردن از داستان سبک روز تان باشید، به نظر می‌رسد که در نقش اول، کمی وقت عالی داشته باشید و از آن لذت ببرید و از آن لذت ببرید. در واقع از تماشای این فیلم خیلی لذت بردم و این فیلم را خیلی سرگرم کردم و این فکر را در فیلم‌های دیگر دیدم، اما این فکر خوبی نبود که پایان کار بهتر باشد، و به همین خاطر من شروع کردم به شمردن آن. لب جان wick از فردا بیل & را به یک فیلم اکشن عجیب و غریب تبدیل کرده‌است که گاه به گاه یکی از liners که آهنگ فیلم را به نمایش می‌گذارد، می‌تواند برای برخی صحنه‌های آهسته و کند بهتر شود. وای! بهترین فیلمی که امسال دیده‌ام! این نقش برای فرانک Grillo ساخته شده‌بود که به سادگی آن را میخ کرده بود! این فیلم کمدی به نام تریلر فیلم اکشن و کمدی است، اما با توجه به هر نوع داستانی که در این روزها برای تهیه‌کننده و کارگردان جو Carnahan جالب توجه به نظر می‌رسد، اما با در نظر گرفتن هر نوع داستانی که در این روزها مورد توجه قرار می‌گیرد، Carnahan اصلی بود. این یکی است که من دوباره خواهم دید و به مجموعه دی وی دی ام اضافه می‌کنم! از Hulu متشکرم که این یکی را انتخاب کنید!

فیلم Boss Level 2021 با کیفیت 1080

فرانک Grillo در بهترین حالت خود با یک نمایش خوب و یک فیلمنامه جالب توجه نشان می‌دهد. این فیلم یک فیلم خسته‌کننده و خسته‌کننده است و هیچ وسیله‌ای برای خرابکاری نیست، بلکه اگر دوست داشته باشید که با یک فوران بزرگ از سردی برخورد کنید، آن وقت مربای شما نیز به همین شکل است! ۹۱۰ مورد سرگرمی!


دانلود مستقیم فیلم Boss Level 2021
فیلم Boss Level 2021 با زیر نویس
فیلم Boss Level 2021 با زیرنویس چسبیده
فیلم Boss Level 2021 بدون سانسور
زیر نویس فیلم Boss Level 2021
فیلم Boss Level 2021 سانسور شده
فیلم Boss Level 2021 با کیفیت بالا
زیر نویس فارسی فیلم Boss Level 2021
فیلم Boss Level 2021 با کیفیت 1080
لینک مستقیم فیلم Boss Level 2021

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها