دانلود فیلم Centigrade 2020

یک زوج متاهل، خود را در وسیله نقلیه یخ زده خود پس از کولاک و تلاش برای زنده ماندن در میان شرایط خطرناک و موانع پیش‌بینی‌نشده پیدا می‌کنند.

اعضای اصلی فیلم


Brendan Walsh

کارگردان

Brendan Walsh

نویسنده

Daley Nixon

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Centigrade 2020 دوبله فارسی

فقط یک داستان ضعیف که نیاز به چیزی دارد که حرف زدن را جالب جلوه دهد و هیچ اقدامی صورت بگیرد که مردم به سرعت بخوابند، مگر این که قصد شما باشد. اگر من مرد داستانی بودم که ترجیح می‌دادم یک دقیقه بیشتر با آن زن بگذرانم، تو باید به صدای ناله و گریه بچه گوش بدی در طول یک ساعت شش اینچ برف در اتومبیل و جاده شخم می‌زند، اما آن‌ها پنجره‌ای را می‌شکنند تا بیرون بروند و در عرض یک ساعت از کنار یک ماشین عبور کنند. معذرت می‌خواهم، شما هم می‌توانید با یک فیلم که مردم نمی‌توانستند با درها و پنجره‌ها از توالت بیرون بروند، در مورد دو نفر بسیار ضخیم که سعی نمی‌کنند فرار کنند و فرار کنند و در عوض صبر کنند تا از گرسنگی بمیرند یا از گرسنگی بمیرند. ما به سرعت از طریق بیشتر این فیلم ناامید کننده‌ای به ما ارجاع می‌دهیم - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فیلم Centigrade 2020 دوبله فارسی

فیلم Centigrade 2020 با کیفیت 720

این فیلم یک تکه بزرگ از آشغال بود که یک زوج آمریکایی در زمستان در زمستان برای سفر کتاب به نروژ سفر کردند. همسر او ۸ ماه حامله است، کسی لطفا به من بگویید که چطور اجازه پرواز بر روی هواپیما را دارد؟ این زوج در طول یک طوفان برفی به سمت خود کشیده می‌شوند تا بخوابند، چرا شما در برف و بوران سر و کار دارید؟ در یکی از کشورهایی که به for زمستان معروفند چه می‌شود؟ این زوج به طور مداوم با آن مبارزه می‌کنند، طولانی‌ترین مدت طولانی مدت ۹۰ دقیقه بود که برای تماشای یک فیلم در یک زمان طولانی گذراندم و مدت زیادی را هدر ندهید! !!

فیلم Centigrade 2020 با کیفیت 720

دانلود زیر نویس فیلم Centigrade 2020

تمام این ایده که شما می‌توانید برف داخل خودروی خود به دست آورید و حتی سعی نکنید پنجره‌ای را بشکنید که از آن عبور کنند، مضحک است که آن‌ها می‌توانستند صدای وسایل نقلیه‌ای را بشنوند که به طور مناسب به خاطر باتری مرده بریده می‌شد، چه حسی این کار را انجام می‌دهد؟ به این دیالوگ بی‌مزه، فقدان هر توطئه جالبی را اضافه کنید و اینکه آن زن حتی در ماشین متولد می‌شود، ۱۵ روز را در ماشین صرف خوردن برفی می‌کند که منتظر پایان فیلم هستند؟ در حال حاضر من ایمیل فرستادم و اخبار را خواندم در حالی که به دنبال فیلم در پس‌زمینه بودم. آن‌ها همچنین در هجی کردن معتقدند که سال وحشتناک سال ۲۰۲۰ بهتر از فیلم بود.

دانلود زیر نویس فیلم Centigrade 2020

زیر نویس فارسی فیلم Centigrade 2020

این فیلم واقعا بد و کسل‌کننده است؟ آیا لازم بود که یک کودک آزار دهنده برای چند دقیقه از فیلم جیغ بکشد؟ بدون پیش‌زمینه بدون هیچ پایانی نشان دادن این که این مرد هیچ علاقه‌ای به خروج از ماشین ندارد و حتی اگر مسئولیت‌هایی نسبت به خانواده‌اش دارد و در پایان نیز به این دلیل مسئولیت حمل بچه را انجام می‌دهد اما همه اینها به خاطر این است که این داستان خیلی دردناک است. این فیلم خیلی بد بود که من تلویزیون رو فروختم و کفش هام رو خوردم

زیر نویس فارسی فیلم Centigrade 2020

فیلم Centigrade 2020 با لینک مستقیم

من حتی به خودم زحمت نمی‌دهم که توضیح بدهم که این اپرا چه قدر آزاردهنده است این فیلم آنقدر ناامید کننده بود که حتی سعی نکرد بیرون بیاید تا نور روز را از پنجره لعنتی ببیند و من مطمئنم که جاده را دیدم. تصمیماتی که تا به حال به عمرم ندیده بودم، ارزش داستان بقا of را بازگو کرده‌اند. من فیلمی ندیده‌ام که باعث عصبانیت من شود، در حالی که این ایده خوبی است که شما فکر می‌کردید به راحتی بکشید اما نیمی از آن به طور کامل از نمودار خارج می‌شود و تبدیل به یک fest کننده کامل می‌شود. من ترجیح می‌دهم از روز ۱ که ۱۳۰ دقیقه از عمر خود را هدر داده‌ام مجددا شروع کنم.

فیلم Centigrade 2020 با لینک مستقیم
دانلود مستقیم فیلم Centigrade 2020
فیلم Centigrade 2020 سانسور شده
فیلم Centigrade 2020 با زیرنویس چسبیده
فیلم Centigrade 2020 بدون سانسور
فیلم Centigrade 2020 با لینک مستقیم
زیر نویس فارسی فیلم Centigrade 2020
دانلود زیر نویس فیلم Centigrade 2020
فیلم Centigrade 2020 با کیفیت 720
فیلم Centigrade 2020 دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها