دانلود فیلم Dangerous Lies 2020

وقتی یک مرد مسن ثروتمند می‌میرد و به طور غیر منتظره ملک خود را به او می‌دهد، به صورت یک تار از نیرنگ و جنایت در می‌اید؛ اگر او بخواهد زنده بماند، باید از همه کسانی که دوستشان داشته باشند، سوال کنند.

اعضای اصلی فیلم


Michael M. Scott

کارگردان

David Golden

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دروغ خطرناک به عنوان یک عنوان عمومی برای یک فیلم مرموز در نظر گرفته شده‌است، اما این فیلم اصیل نت فلیکس به راستی هیچ یک از هیجان‌انگیز نیست و این فیلم داستان اصلی نت فلیکس است که به نظر بسیار بهتر می‌رسید. تو اون فیلم‌ها رو می‌شناسی که سریعا به اینجا بری چرا این کار رو نکردن؟ چون این چیزیه که هر کسی با نصف مغز این فیلم را انجام میده یک تن از اونا را داره. نکته اصلی این است که من فکر می‌کنم که این موضوع اصلی است که من با این موضوع فکر نمی‌کنم که این موضوع اصلی است که من با این موضوع هیچ کسی را نمی‌شناسم که به نظر من این موضوع مهم نیست که این موضوع اصلی است که اگر آن‌ها را به هفت هزار دلار محدود نماید، این موضوع اصلی است که من نمی‌توانم به آن‌ها اجازه بدهم که به آن‌ها گوش بدهم.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم dangerous lies

اگر گپ زدن با شوهر خوبت چند دقیقه بعد از یک جسد بی‌جان که در اتاق زیر شیروانی پیدا شده بود، منطقی به نظر برسد، پس ادامه بده و تماشا کن. Nicely نوشته شده بود تا آن که the نشان دادند و نویسنده braindead شد! این بلایای کم بودجه، اگر مراقب نباشند، نام فلیکس را لکه‌دار خواهند کرد. یکی از تلاش‌های better که در awhileYou دیده‌ام احتمالا آن را در عرض دو هفته به یاد نخواهد داشت، اما ۹۰ دقیقه طول خواهد کشید. من شروع این فیلم را خیلی جذاب و جذاب پیدا کردم، اما این پایان مضحک بود چطور می‌توانست خانه را در آخر نگه دارد؟ این اراده او نبود که به این مردم محترم احترام می‌گذاشت و می‌گفت: اوه، مردم به خاطر پول این کار را می‌کنند! و اگر چه شوهرش به عنوان تماشاگر آن مکان الماس را برای آن‌ها تعریف می‌کرد، گفت که او سرنخی ندارد و واقعا هم نمی‌تواند ببیند؟ او در خانه‌ای با ۶ مرگ زندگی می‌کند که حتی شوهرش هم مانند هیچ اتفاقی نیافتاد، ما حتی نفهمیدیم چه اتفاقی در رستوران افتاده، ما حتی وقت تلف کردن نداریم. the رو باور کن در مورد Netflix چی فکر می‌کنی؟ ؟؟ ؟؟ ؟ فیلمی درباره دو آدم گنگ است که نمی‌توانند بفهمند چطور یک تصمیم خوب در تمام طول فیلم بگیرند. من در مورد این فیلم خیلی هیجان‌زده بودم، اما هیچ یک از آن‌ها مهارت لازم را برای بالا بردن نمایشنامه از نمایشنامه Hallmark و کلیشه به عنوان یک شخصیت برجسته نشان ندادند، اما هیچ یک از آن‌ها مهارت لازم برای بالا بردن فیلمنامه را نداشتند، اما هیچ یک از آن‌ها مهارت لازم برای ارتقا دادن فیلمنامه را نداشتند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم dangerous lies دانلود زیرنویس فارسی فیلم dangerous lies

دانلود زیرنویس فیلم dangerous lies

بدترین بازیگری که بازیگری را بازی می‌کند هیچ ایده‌ای ندارد که چگونه یک دختر با نقش خود بازی کند، تنها ادعا در مورد پول می‌تواند خوب باشد اما واضح نوشته شود که چه کسی پشت سر هر چیزی که اتفاق می‌افتد، صحبت می‌کند و به پلیس می‌گوید صبر کند، او فقط با بازرس در مورد او صحبت می‌کند؟ ؟؟ خیلی بیشتر از این. من مفهوم این فیلم را دوست داشتم، اما در این فیلم اشتباه بود که آن‌ها را فریب داده بود و آن‌ها را استخدام کرده بودند که یک آژانس کرایه کرده باشد تا یک آژانس کرایه کند و از آن پول بگیرد که آن را از کسی بگیرد که دوستش می‌دارد! پلیس از یک مرگ مشکوک با یک تحقیق در حال ادامه دادن به یک تحقیق در حال جلوگیری از مرگ، مطمئن شود که علت مرگ مدیر عامل این است که در حالی که دهانش را به خاطر متهم کردن به کارمند سابق خود متهم کرده بود، به طور غیر قانونی برای تحقیقات بیشتری به ملک او مراجعه می‌کردند. مثلا چی؟ و the که در پایان فیلم آشکار می‌شود، متاسفم که اولین باری است که او در چهار ماه sprinklers را روشن می‌کند؟ نه، در آن موقع باران هم باریده بود؟ نه، اگر این قدر ازخودراضی بود که آن الماس‌ها را قایم کرده باشد، حتی اگر آن‌ها را هم درست کند، خودشان را لو می‌دادند، ولی من دیگر وقت تلف کردن را برای یک فیلم عذر و بهانه قرار نمی‌دادم.

دانلود زیرنویس فیلم dangerous lies

دانلود فیلم dangerous lies با زیرنویس فارسی

این یک فیلم خسته‌کننده دیگر از نت فلیکس است که می‌توانید the را از مایل‌ها جلوتر حس کنید. شخصیت‌های ساده و قابل‌پیش‌بینی این فیلم احساس می‌کنند که این فیلم شبیه تماشا کردن یک فیلم ترسناک از یک دهه قبل است. احتمالا بدترین فیلمی که تا به حال دیده‌ام، در حالی که مطمئنا بدترین فیلم در سال نیست که فیلم وحشتناک بازی کند، به اندازه کافی بد بود که به اندازه کافی انگیزه پیدا کنم تا اولین بررسی خود را بنویسم. مطمئن نیستم مردم دیگر چه انتظاری دارند؟ مثل این که هیچ چیز به اندازه کافی خوب نیست که این یک شاهکار است که من آن را تماشا خواهم کرد؟ برای کشتن یک ساعت و نیم راه خوبی نبود؟ بله، این فیلم به اندازه کافی لذت بخش بود، نه هر چیزی که باید یه نفر باشه که آدم خوبی باشه و از این criticizing انتقاد کنه؟ من مطمئن نیستم که تو چه فیلمی را تماشا می‌کردی، اما نمایش عالی بود، داستان اصلی بود؟ نه، کی اهمیت میده؟ این یک راه فرار از واقعیت برای یک ساعت و نیمی از مردم نیاز دارند که فکر کنند که خیلی از مجلات اینجا فقط از کسانی هستند که هیچ چیز را نمی‌بینند و تصمیم می‌گیرند که اگر تو را تا ۲۰ دقیقه اول grab، همیشه می‌توانی آن را خاموش کنی.

من احساس می‌کردم که این فیلم فقط یک ساختمان است و به این پایان بزرگ تبدیل می‌شود و این مهم‌ترین پایان آن است که من به این نتیجه می‌رسم که چرا آن‌ها فقط یک صد هزار تا الماس به این مرد می‌دهند که تو قبلا یک صد هزار دلار و این خانه را به دست نیاورده بودی.


دانلود فیلم dangerous lies 2020
دانلود فیلم dangerous lies 2020 بدون سانسور
دانلود رایگان فیلم dangerous lies 2020
دانلود زیرنویس فیلم dangerous lies 2020
دانلود فیلم دروغ خطرناک dangerous lies 2020
دانلود فیلم dangerous lies 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم dangerous lies دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم dangerous lies
دانلود فیلم dangerous lies با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم dangerous lies با زیرنویس فارسی
دانلود زیرنویس فیلم dangerous lies
دانلود زیرنویس فارسی فیلم dangerous lies

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها