دانلود فیلم His House 2020

یک زوج پناهنده از جنگ جنوب سودان فرار کردند اما پس از آن تلاش کردند تا زندگی جدید خود را در یک شهر انگلیسی تطبیق دهند که در زیر سطح پنهان شده‌اس

اعضای اصلی فیلم


Remi Weekes

کارگردان

Remi Weekes

نویسنده

Felicity Evans

نویسنده

Toby Venables

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم his house زیرنویس فارسی

با این فکر بودم که می‌دانم این فیلم درباره فیلم سازی در سال ۲۰۲۰ یعنی حدود دو پناهنده سیاه‌پوست که از طریق سیستم مهاجرت در بریتانیا می‌گذرد، چطور می‌تواند چیزی باشد، اما چیزی که انتظارش را دارم این است؟ اما من اشتباه کردم و خیلی خوشحالم که یک منتقد دیگر گفته بود که این فیلم داستان مربوط به مسابقه یا تفاوت‌ها در نژاد یا مشکلات سازگاری با زندگی در یک کشور جدید نیست. این فیلم تفسیری مافوق طبیعی در مورد آنچه که مردم برای زنده ماندن و عواقب آن انجام می‌دهند نیست. من این ایده را دوست دارم که ایده آن نه خراب کننده باشد، بلکه به نظر من یک نوع درام اجتماعی بیش از یک وحشت واقعی است، اما دوست‌داشتنی در یک نوع کاملا دوست‌داشتنی که من فکر می‌کنم آن بخشی از مشکل است که مردم آن را بررسی خواهند کرد و بهترین فیلم سال را خواهند گفت، اما اگر این کار به درستی انجام شود، آن قدر بهتر خواهد بود که این فرصت را از دست بدهند.

دانلود فیلم his house زیرنویس فارسی

دانلود فیلم his house 2020 دوبله فارسی

من همیشه به دنبال یک چرخش متفاوت در ژانر وحشت هستم و در اینجا به عنوان یک زوج متاهل که به جهنم و فضای بسته تبدیل شده‌اند، زندگی تازه‌ای را به تصویر می‌کشد و برنده شدن منجر به ایجاد یک فیلم جدید و تازه می‌شود و باعث ایجاد تنش در سرتاسر دنیا می‌شود اگر چه پایان کار کمی سنگین و سنگین است.

دانلود فیلم his house با زیرنویس فارسی

شکنجه روانی و شکنجه دو مهاجر مهاجر به شدت مورد بررسی قرار گرفته و از طریق فرهنگ آن‌ها باورهای of را در یک جامعه متروک بریتانیایی مورد بررسی قرار دادند. آن‌ها امیدوارند که در آنجا لحظات هراس واقعی را با اثرات دیداری عالی پوست دانه‌دانه بکنند و آرایش دو تن از most بازیگران را با بهترین عملکرد در این سال سینمایی خلق کنند. اگر شما طرفدار این فیلم هستید، این فیلم به شدت روان‌شناختی است و نه برای شما، اگرچه سیاست، اساس داستان نیست، من فکر می‌کنم گاهی مردم اقلیت‌ها را در فیلم‌های ترسناک می‌بینند و به طور خودکار درباره نژاد پرستی و تعصب فکر می‌کنند.

دانلود فیلم his house با زیرنویس فارسی

این فیلم بسیار خسته‌کننده و آهسته بود اگر شما به دنبال فیلمی ترسناک باشید من آن را به خاطر بازی کند با کمی وحشت به آن توصیه نمی‌کنم چون هنرپیشگان در غیر این صورت کم‌تر از ۴ سال داشتند. چند لحظه غم و وحشت واقعی که پوست دانه‌دانه شده من را دانه‌دانه کرده، باور نکردنی است و Wunmi Mosaku یک صحنه absolute است. من منتظر این فیلم بودم، از وقتی که تریلر را دیدم کمی نا امید شدم، از نمایش‌های کمدی و طرح دخترها خوشم آمد، اما خیلی بهتر از این بود که یکی از آن داستان‌هایی که ممکن بود تبدیل به چیز دیگری بشود. عشق بین شخصیت‌های اصلی قابل‌لمس است و زمانی که سعی می‌کنند به یک وضعیت سخت جدید تبدیل شوند، آیا آن‌ها یاد می‌گیرند که با ارواح گذشته خود زندگی کنند یا خودشان و هر چیزی را که برایشان جنگیده بود نابود کنند؟ باید دید! در Sundance دیدم و منتظر شدم که دوباره و دوباره آن را ببینم.

دانلود فیلم his house با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم his house زبان اصلی

دانلود فیلم his house زبان اصلی

دانلود فیلم his house بدون سانسور

متفاوت و به یاد ماندنی از من باقی نمانده بود که بدانم به چه ترتیبی نوشته شده‌است. در میان راه خوب شروع می‌شود که شما فکر می‌کنید این یک فیلم ترسناکه است اما با آن بچسبید! ! چه پایان عالی ای داشت با این فرض که این جشن هالووین را در ماه اکتبر تماشا کنم و من این داستان وحشتناک را با قلبی پر زرق و برق تماشا کنم که باعث می‌شود شما احساس خوش‌شانسی برای زندگی داشته باشید که باعث می‌شود شما احساس خوش‌شانسی بکنید: داستان دو نفر از پناهجویان و the که برای اقامت در یک کشور جدید با آن مواجه هستند، اما چیزی همراه آن‌ها اتفاق می‌افتد! این مراسم به خوبی جریان دارد و برخی از صحنه‌های خیالی به خوبی مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند و بعضی از صحنه‌ها به خوبی به من یاد می‌دهند، اما نه این که این یکی را رها کنی.

خانه او یک فیلم بازی بسیار زیبا در مورد یک زوج پناهنده سودانی است که به یک خانه قدیمی در انگلستان منتقل شده‌اند و به همین دلیل است که آن‌ها برای حفظ وضعیت پناهندگی خود به اندازه کافی برای حفظ وضعیت پناهندگی خود استفاده می‌کنند. این فیلم اشاره می‌کند که ممکن است چیزی بسیار قدیمی در آن فضا وجود داشته باشد، اما هرگز آن را به طور کامل توضیح نمی‌دهد، با این حال فیلم به طور کامل حل و فصل می‌شود. در حالی که His سعی می‌کند تا با محیط جدید زندگی کند و در حالی که می‌خورد بهترین چیز در مورد فیلم‌های ترسناک را به تصویر می‌کشد و در حالی که خوردن Rial به عنوان یک مجموعه قوی از استعاره به کار می‌رود، در حالی که خوردن probational به طور موقت در دو یا سه مورد استفاده قرار می‌گیرد، نمایش برای فیلمی که به طور موقت در حدود دو یا سه مورد استفاده قرار می‌گیرد)به نمایش گذاشته می‌شود.

دانلود فیلم his house بدون سانسور

این فیلم، فیلم بسیار جالبی بود که در تمام طول چند ثانیه طول کشید و داستان زیادی به پایان رسید. انتظار چنین چیزی را نداشتم! تحریک کردن و فریاد زدن که در یک زمان تجربه نکرده بودم! احساس می‌کنم این داستان به زمان خودش مربوط می‌شود و دیدن احساس خام از شخصیت‌های اصلی از طریق یک فیلم عصبی ترسناک خیلی خوب انجام شد و باعث شد تعجب کنم که چه اتفاقاتی در داخل خانه آن‌ها در حال رخ دادن است و نوعی وحشت که به عنوان برخی از فیلم‌های مدرن دیگر که Bol و Rial بازی می‌کنند واقعا قابل باور بودند. در ساعت ۹ بعد از ظهر داستان فیلم در ساعت ۹ بعد از ظهر در BBC۱ پخش شد و حدس زدم که این فیلم در ساعت ۹ بعد از ظهر به راحتی اکران شد اما من فیلمی را ترجیح می‌دهم که به راحتی در حدود halfway پخش شد اما من فیلمی را ترجیح می‌دهم که در ابتدا به شدت مرا متعجب کرد اما کم‌کم باعث شد که من بیشتر و بیشتر ناامید شوم تا اینکه به سمت نتیجه آن می‌رفت.

دانلود فیلم his house دوبله فارسی بدون سانسور

فیلم ترسناک فیزیولوژیکی با موضوع اصلی و یک چرخش شگفت‌آور برای داستان


دانلود فیلم his house 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم his house 2020 زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم his house 2020
دانلود فیلم the house 2020
دانلود فیلم ترسناک his house 2020
دانلود فیلم ترسناک his house 2020 زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the scary house 2020
دانلود فیلم the beach house 2020
دانلود فیلم the night house 2020
دانلود فیلم the funeral home 2020
دانلود فیلم his house
دانلود فیلم his house با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم his house دوبله فارسی
دانلود فیلم his house دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم his house بدون سانسور
دانلود فیلم his house زبان اصلی
دانلود فیلم his house با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم his house 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم his house زیرنویس فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های دینکا زبان