دانلود فیلم The Intruder 2019

یک زوج جوان زن و شوهر یک خانه زیبا در چند جریب زمین می‌خرند تا بفهمند مردی که آن را خریده، حاضر نیست دارایی خود را رها کند.

اعضای اصلی فیلم


Deon Taylor

کارگردان

David Loughery

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم The Intruder 2019

این فیلم وحشتناک بود که من احساس می‌کردم که این فیلم ترسناک و ابلهانه در فیلم است که من فکر نمی‌کنم این یک ترس و وحشت باشد اما واقعا آن را نوعی ترس و وحشت تلقی می‌کرد. این فیلم شروع به کار کردن کرد و بعد تبدیل به یک کلیشه و بسیار قابل‌پیش‌بینی شد و به نظر می‌رسید که مدیر فقط می‌خواهد فیلم را به پایان برساند و در فیلم جریان پیدا نکرد و نیازی به حضور در فیلم نداشت. این کار مثل این بود که این کلیشه را به اتمام برساند و مجبور بود در فیلم باشد تا آن‌ها را رها کنند. دنیس Quads در ابتدای کار بسیار عالی عمل کرد اما ناگهان شروع کرد به: چرا؟ زمانی که یک بازیگر ساکت است و با چشمانش کار می‌کند و حرکات کند به جای آنکه نقش Quad را در آخرین ۵ ثانیه آخر بازی کند به نظر خنده‌دار می‌رسد. متاسفم، اما وقتی تو با این روش مبتذل فیلم بازی می‌کنی، حتما باید آن را با فیلم‌های بسیاری که قبلا دیده‌ایم فرق داشته باشد، این فقط یک داستان معمولی بود که دقیقا آن را گفته بودند.

لینک مستقیم فیلم The Intruder 2019

مستقیم به اصل مطلب می‌رسم، اما می‌دانستم که باز هم چنین اتفاقی نمی‌افتد، اما تقصیر من است که به خودم می‌گویم که این یک نقص شخصیتی است، اما این فیلم هنوز هم بد است. اولین فیلمی که تا به حال در زندگی ام دیده بودم این بود که هر وقت تصور می‌کردم که این فیلم بدترین فیلم سینمایی است که تا به حال دیده بودم این فیلم وحشتناک بود، اگرچه دنیس Quaids به طور باور نکردنی فیلم را تماشا می‌کرد. اگرچه دنیس Quaid در فیلم بازی فوق‌العاده‌ای بود که من هرگز این فیلم را ندیده بودم و تقریبا دو ساعت از وقتم پر بود.

لینک مستقیم فیلم The Intruder 2019

دانلود زیر نویس فیلم The Intruder 2019

این عمل وحشتناک که از سوی دنیس Quaid عمل می‌کرد بسیار ضعیف بود و در بسیاری از سطوح شوهر بسیار ضعیف بود و دوست سیگار کشیدن آن‌ها خیلی ناامید کننده بود و پیشنهاد می‌کرد که تو با این موضوع اذیت نمی‌شوی. به امثال اریک رابرتس کمک می‌کند تا هر نقشی را برای دریافت حقوق از یک طرف قبول داشته باشد در نتیجه ۲ ستاره من، اما پر از تبلیغات چپ جدید در مورد رقابت سلاح و نظرات زیرکانه در برابر محافظه‌کاران است و این چیزی است که ما از هالیوود انتظار آن را داریم: تبلیغات این فیلم نمایش dumbest از شخصیت‌هایی را داشت که من تا به حال شاهد آن بودم و این به این دلیل بود که صاحبان خانه با یک تعقیب گر سر و کار داشتند که با یک تعقیب گر سر و کار داشتند و هیچ کاری در مورد آن‌ها انجام نمی‌دادند. این فیلم به طور کامل غیر عادی بود و نوشتن در مورد هر کسی که بزرگ‌تر از دوازده سال سن داشته باشد احمقانه بود. من فکر می‌کردم که این فیلم وحشتناک و وحشتناک بود و نقش میگان به طور کلی نوشته شده بود، اما بعضی از آن‌ها به خاطر نحوه نوشته شخصیت او به طور کلی برای من نوشته شده بود که در تمام دو نقطه خوب سینما برای من کار نمی‌کرد. به شدت قابل‌پیش‌بینی من هیچ ایده‌ای ندارم که چرا بررسی‌های خوب یا منظورم reviews درخشان است؟ !! !! !! !! ! منظورم این است که من این را از پنج دقیقه اول این فیلم می‌بینم، اما اگر تو فیلم ببینی که من این را از پنج دقیقه اول این فیلم می‌بینم، شاید هم مرا متعجب کند.

سرگرم‌کننده و suspenseful بود! فیلم در اوایل دهه ۲۰۰۰ فیلمی را به شما نشان می‌دهد که در آن بیش از حد دراماتیک نیست و خیلی سخت تلاش نمی‌کند، اما هنوز همان vibe suspenseful را حفظ می‌کند که تصور می‌کند من در مورد رفتن به دیدن آن شک داشتم، اما قطعا از انتظارات من فراتر رفته‌است و ارزش دیدن آن را دارد. این فیلم STUPID تنها چیزی که آن را از دست دادن کل نجات داد، نقش دنیس Quaids بود. هیچ‌کس دیگری که در این فیلم بازی کرده بود، هیچ وقت نتوانست عمل کند و هنوز هم شخصیت او به عنوان شکلات چشم جو was بود.

دانلود زیر نویس فیلم The Intruder 2019

البته این قرار نبود که این یک شاهکار واقعی باشد، اما در لحظاتی که من و دونفر دیگر هم برای دنیس یک بازی سرگرم‌کننده داشتیم، آن قدر ناراحت‌کننده بود که من و دیگران در مواقع خاص احساس ناراحتی می‌کردیم. این فیلم در طول تعطیلات آخر هفته به طور قطع رابطه بین زن و مرد را مورد سوال قرار می‌دهد و من فکر می‌کنم که تنها کسی که این فیلم را به عنوان رئیس سابق سینما در نظر می‌گیرد، این فیلم را به عنوان بهترین قسمت فیلم انتخاب می‌کند. به نظر خیلی وحشتناک می‌رسید اگر چه دنیس Quaid به عنوان روانی که من به شخصیت او اهمیت نمی‌دادم به قدری ساده و ساده بود که او مرا عصبانی کرد. این فیلم خیلی ساده و کند بود اما ما مجبور شدیم این آشغال‌های سفید را متوقف کنیم. این فیلم متعلق به دهه ۹۰ میلادی است که دنیس Quaid استعداد خود را در فیلم‌هایی مثل این به هدر می‌دهد. شروع می‌شود در یک نوع دوستانه با نظام سرمایه‌داری که به نقل از نقد بسته شماره ۱ در شرکت ما می‌پردازد بنابراین صرفه‌جویی در پول هیچ آسیبی به هیچ موجود زنده‌ای یا سیاره‌ای دیگر ندارد چرا که صاحب قبلی به روش‌های همیشگی موذیانه ادامه می‌دهد و به گفتگویی که به سختی در حال گذر است خاتمه می‌دهد.


دانلود فیلم the intruder 2019 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم the intruder دوبله فارسی
دانلود فیلم the intruder 2020
دانلود فیلم the intruder با دوبله فارسی
دانلود فیلم intruders 2011
دانلود فیلم ترسناک the intruder
فیلم The Intruder 2019 با کیفیت 1080
دانلود مستقیم فیلم The Intruder 2019
فیلم The Intruder 2019 دوبله فارسی
زیر نویس فارسی فیلم The Intruder 2019
فیلم The Intruder 2019 سانسور شده
دانلود زیر نویس فیلم The Intruder 2019
لینک مستقیم فیلم The Intruder 2019

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها