دانلود فیلم Luxor 2020

وقتی که یک امدادگر بریتانیایی به شهر باستانی اقصر باز می‌گردد، عاشق سابق سلطان می‌شود، همان طور که در حال پرسه زدن در مکانی آشنا است که تلاش می‌کند انتخاب‌های گذشته را با عدم اطمینان موجود تطبیق دهد.

اعضای اصلی فیلم


Zeina Durra

کارگردان

Zeina Durra

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Luxor 2020

فیلم تلاش می‌کند به شدت معنی‌دار باشد اما دیدن این فیلم باعث ایجاد بینش عمیق در مورد طبیعت انسان و the در آنچه که خطوط واقعا تحقیر کننده است می‌کند. انتقاد منتقدان و منتقدان به طرز عجیبی از ترس و ترس مورد ستایش قرار گرفته‌است و تظاهر کردن چیز ترسناکی است. آیا آن‌ها (آندریاس)را در پوشش موسیقی متن صدا کردند؟ این فیلم با سرعت شیره قند که در ۳۰ دقیقه اول پخش می‌شود حرکت می‌کند و بعد از مدتی که بیننده از زامبی با عملکرد کلی وقت تلف شدن فیلم خسته می‌شود. این اولین هم‌کاری بین شرکت‌های تولید فیلم تولید فیلم در مصر و گروه جبهه uaes برای سرگرمی است.

لینک مستقیم فیلم Luxor 2020

فیلم Luxor 2020 با کیفیت 1080

سعی کردم بفهمم قضیه از چه قرار است، اما بعد از یک ساعت بیدار شدم، شاید باید آن را تا آخر نگه می‌داشتم، اما تسلیم شدم. من به طور حتم به نظر می‌رسد که این فیلم نه تنها برای همه جالب باشد، بلکه به نظر خودش بیشتر شبیه به انتخاب خودش باشد. این فیلم اگرچه به آرامی به آن ضربه می‌زند، این فیلم درست مثل زندگی خودش نیست. این فیلم درست مثل زندگی است وقتی که تو در چاله‌ای هستی که ما در آن زندگی می‌کنیم. من به عنوان یک مصری کنجکاو بودم که این فیلم را ببینم، چرا که دیدن فیلمی خارجی که خاور میانه را به تصویر می‌کشد بدون تصور متعارف اعراب که تروریست هستند یا هنوز هم در حال سوار شدن هستند، بسیار نادر بود. !! متاسفانه این فیلم داستان واقعی الاقصر را بدون هیچ گونه اغراق و یا عناصر ساختگی به جز بعضی از نکاتی مانند زمانی که دو شخصیت اصلی در حال قدم زدن به یک معبد هستند و این که شخصیت او به طور کامل تنها زمانی که شخصیت Sultans با هم‌کار مصری خود صحبت می‌کند که چرا به زبان انگلیسی با او صحبت می‌کند، ندارد. !! آرزو می‌کنم این فیلم ارزش آن مکان را داشته باشد اما متاسفانه در دستیابی به هر چیز معنی‌دار به جز نمایش زیبایی الاقصر به کسانی که با آن آشنا نیستند ناموفق بوده‌است.

فیلم Luxor 2020 با کیفیت 1080

دانلود زیر نویس فیلم Luxor 2020

این فقط یک دختر است که از یک مکان به مکان دیگر می‌رود بدون هیچ حسی بدون هیچ حسی بدون هیچ گونه توسعه اخلاقی در بسیاری از صحنه‌ها با هدف پر کردن بیش از ۸۰ دقیقه فیلم و مکان‌های تاریخی و مکان‌ها می‌تواند این مکان را نجات دهد تنها چیز خوب این است که سایت‌های archelogical و مکان‌های تمدن مصر یکی از the ترین مکان‌ها در تاریخ هستند.

دانلود زیر نویس فیلم Luxor 2020

این فیلم در حال حاضر مانند یک برنامه جغرافیایی ملی است که تاریخ مصر را نشان می‌دهد اما هیچ طرحی وجود ندارد. تنها چیز واقعی در این فیلم، زیبایی طبیعی اقصر و بقایای امپراتوری‌های باستانی مصر است، زنی که رهبری آن را به عهده دارد، بازیگران پوچ و پوچ هستند که به سرعت به دنبال ارسال سریع برای دیدن مکان‌ها هستند. و با سرعت معمولی که بناهای زیبا را می‌بینید، چیز دیگری نمی‌شود دید. لوکسور ۱۸ روز به ضرب گلوله کشته شد زمان قاهره بهتر از این است که یک صحنه تنها دلیلی است که من به آن پایبندم. این فیلم داستان جالبی است نه فیلم اکشن، فیلم اکشن و یا حتی یک فیلم عاشقانه، این فیلم داستان ماجراجویانه است که از آغاز تا پایان فیلم و یا حتی یک فیلم عاشقانه به آن اشاره شده‌است. این فیلم داستان یک فیلم ماجراجویانه است که از ابتدا تا به حال انجام شده‌است. این فیلم داستان یک فیلم ماجراجویانه است که از ابتدا تا به حال انجام شده‌است.

دانلود زیر نویس فیلم Luxor 2020
دانلود فیلم luxor 2020
دانلود فیلم luxor 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود زیرنویس فارسی فیلم luxor 2020
فیلم Luxor 2020 با زیرنویس چسبیده
فیلم Luxor 2020 بدون سانسور
فیلم Luxor 2020 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم Luxor 2020
فیلم Luxor 2020 با زیر نویس
فیلم Luxor 2020 با کیفیت بالا
دانلود زیر نویس فیلم Luxor 2020
فیلم Luxor 2020 با کیفیت 1080
لینک مستقیم فیلم Luxor 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های مصری
آخرین های اماراتی