دانلود فیلم Ma Rainey Black Bottom 2020

هنگامی که ما رینی singer خواننده بلوز trailblazing و گروهش در یک استودیوی ضبط در شیکاگو در سال ۱۹۲۷ گرد هم آمدند، تنش‌ها بالا گرفت.

اعضای اصلی فیلم


George C. Wolfe

کارگردان

Ruben Santiago-Hudson

نویسنده

August Wilson

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم پر از اجراهای خوبی است که Chadwick Boseman و وی ولا دیویس در این فیلم درخشش داشته و من بسیار خوشحالم که این فیلم را یک‌بار دیگر خواهم دید. صحنه افتتاحیه نشان‌دهنده پنج کاراکتر برای صحبت کردن با یکدیگر با سرعت گره و صحبت کردن بی‌معنی است. این فیلم براساس یک بازی ساخته شده‌است و متاسفانه احساس یک نمایش را دارد. این فیلم درست بود، اما بعد از این که تو این فیلم را تماشا کردی، این کار کم کند و پایان مزخرفی هم داشته باشد که آن طور که فکر می‌کنی زمان من به هدر نرفته بود. این فیلم داستان فیلم برداری فیلم برداری فیلم برداری فیلم برداری فیلم برداری فیلم برداری فیلم برداری شده بود که به طور غیرقابل تحملی برای تماشا کردن این کشتی در مسیر درست به اندازه کافی کسل‌کننده بود، زیرا به همین دلیل شما به تئاتر آمده‌اید تا تماشای یک نمایش زنده را تماشا کنید.

این دومین مورد از فیلم برداری است که من در روزه‌ای اخیر در میامی دیده بودم و هر دوی آن‌ها نکات معتبری برای گفتن دارند. خلاصه این قضیه وقتی اتفاق می‌افتد که چادویک در طول یک دوره طولانی به خدا داد می‌زند و انتظار دارد که یک تئاتر جواب بدهد که adaptationists باید بهتر عمل کند. این فیلم که در تمام مدت فیلم او را در سینما دیده بودم به خاطر این بود که او را در این فیلم ندیده بودم و احساس تاسف می‌کردم که این یارو که در تمام مدت فیلم او را اشتباه کرده بود و بقیه اوقات به خاطر این بود که او را در این فیلم ندیده بودم. این فیلم داستان بسیار جالبی دارد که شما را به شخصیت واقعی اش جلب می‌کند و به همین دلیل است که این فیلم خیلی خوب عمل می‌کند و من واقعا انتظار ندارم که او واقعا این فیلم را تماشا کند. این فیلم خیلی خوب عمل می‌کند و من واقعا فکر می‌کنم که آن‌ها واقعا خیلی خوب بازی می‌کنند. به خصوص اگر شما عاشق مطالعات شخصیت هستید و می‌خواهید احساسی شبیه به یک پنجره به یک روز در زندگی این افراد داشته باشید.

فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020 با کیفیت 720

بعد از گذشت چند ماه پیش از اینکه او به عنوان یک برنده جایزه اسکار بهترین تفسیر را به دست آورد، به عنوان یک برنده جایزه اسکار بهترین تفسیر را در نظر گرفت، اما من می‌دانستم که او به عنوان یک برنده جایزه اسکار بهترین تفسیر را انجام می‌دهد. Viola دیویس یکی از برجسته‌ترین هنرپیشه‌های تئاتر جاز است که در این نمایش نقش مهمی را بازی می‌کند اما شخصیت او برای ویل سن زیاد اهمیت ندارد اما شخصیت او برای ویل سن چندان مهم نیست اما شخصیت او برای ویل سن چندان مهم نیست. همه چیز در فیلم کامل است، به جز جهت ضعیف آن و فقدان داستان و Boseman دیویس و وی ولا دیویس تماشایی هستند، به خصوص اینکه او باید همه جوایز را به خاطر نقش آخر خود دریافت کند. این تنها نمایشنامه‌ای بود که به خاطر عشق آن‌ها به وی ولا و چادویک که من در آن سهیم بودم، نبود، اما حتی اجراهای آن‌ها نمی‌توانستند باعث صرفه‌جویی در فیلم بدون هیچ داستان واقعی در اینجا شوند، اما واقعا به شدت ناامید شده بودم. من وی ولا دیویس را دوست دارم این نمایش نباید به فیلمی ساخته شود که به راحتی به فیلم تبدیل نشود. این بدترین چیزی بود که تا به حال دیده بودم.

فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020 دوبله فارسی

من فکر کردم که این کار بسیار شبیه به Fences ۲۰۱۶ در آگوست ۲۰۱۰ دیگری بود و متاسفانه در هر دوی این دو در این زمینه خیلی کسل‌کننده بودند. در واقع در هر دوی ما در این زمینه کاری برای انجام دادن موسیقی وجود ندارد. در عوض در زمان اجرای موسیقی، احساس می‌کنم که ۵۰ % از خطوط را می توان قطع کرد و با همان فیلم باقی ماند. سخنان بی‌پایان و بی‌معنی هیچ داستانی در میان نبود که هیچ داستانی به معنی عمیق نبود و معنی آن فیلم چه بود؟ بازیگری عالی اما نه داستانی؛ من برای پایان بعد از سی دقیقه آماده بودم که بعد از سی دقیقه فقط یک عالمه شرایط دنیوی و مکالماتی که غیر عادی هستند این فیلم را تکرار نخواهم کرد. من Chadwick Boseman را به عنوان یک بازیگر دوست دارم و با دیدن او در این فیلم به خصوص با اینکه وی وی وی ولا رتبه خوبی داشت و در نقش او بسیار لاغر بود، بسیار خوشحال شدم. با این حال این فیلم واقعا خنده‌دار بود و هیچ چیز واقعا برای من اتفاق نمی‌افتد.

دانلود زیر نویس فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020

این فیلم نشان می‌دهد که فیلم به طور کلی در طول مدت ۹۴ دقیقه از طراحی محصول برای فیلم سازی استفاده می‌کند. این فیلم به طور کلی در طول مدت ۹۴ دقیقه با توجه به تنش‌های نژادی و several که در طول مدت ۹۴ دقیقه با او در ارتباط است نشان می‌دهد. این فیلم داستان فیلم قدرتمندی است که در طول مدت ۹۴ دقیقه به عنوان یک فیلم مستند در نظر گرفته می‌شود. من بسیار بهتر از این بود که یک زندگینامه درست و حسابی از این نوع فیلمی را که به استثنای یک نفر، به استثنای یکی از کسانی که در واقع خیلی کم به کفش‌هایش چسبیده بود، به تصویر بکشد. film overacting و a که به هیچ کجا ختم نمی‌شوند، با داستان‌های فردی در مورد این که چطور مرد سفید به سرعت بسیار خسته‌کننده شد، در نظر گرفته می‌شود که خیلی زود A از درام جدی شد و آن‌هایی که درگیر این فیلم بودند، باید از mess که تولید می‌کردند خجالت بکشند. هنگامی که ۱۰ دقیقه بعد از ۱۰ دقیقه واقعا واقعا خسته‌کننده بود، مکالمات بی‌مورد و مکالمات بی‌معنی برای کل این فیلم باعث شد که من به دنبال این دکمه ساکت باشم. برای فیلمی در مورد افسردگی، روح هیچ روحی را ندارد که رابطه با شخصیت رینی را شکل دهد. رینی یر فردی منزجر کننده با هیچ گونه چهره redeeming و talent Boseman بود که فیلم را حمل می‌کرد. من هیچ وقت راجع به فیلمی که بعد از تماشای فیلم تماشا می‌کردم ما را تماشا نکرده بودم. مادر بلوز او یکی از اولین خوانندگان بلوز است و با امثال لوئیس Armstrong آواز می‌خواند. این فیلم داستان ناب براساس یک زن واقعی است که ترجیح می‌دادم فیلم را بیشتر بر روی حقایق مربوط به Ma رینی یر کند.

فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020 با لینک مستقیم

متاسفم اما من باید با بیشتر مردم در اینجا مخالف باشم، نه یک فیلم عالی در بهترین حالت، تاثیر ضعیف داستان‌سرایی کند است و بیشتر این عمل به اندازه کافی برای رسیدن به داستان پر شور و اشتیاق کافی نیست، اما ناامید و ناامید شده از فرصت برای گفتن یک داستان پرشور و جذاب به خصوص که به جای خالی کردن شما به شدت تحقق نیافته است.


دانلود مستقیم فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020
فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020
فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020 با کیفیت 480
فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020
فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020 دوبله فارسی
فیلم Ma Rainey's Black Bottom 2020 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های ژانر موزیک