دانلود فیلم Master 2021

یک پروفسور الکلی به یک مدرسه نوجوانان فرستاده می‌شود که در آن او با یک تبهکار برخورد می‌کند که از کودکان مدرسه برای فعالیت‌های جنایی استفاده می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Lokesh Kanagaraj

کارگردان
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Master 2021 بدون سانسور

شاهکار flim Vj و vjs فیلمنامه Lokesh بسیار خوب است ایفای نقش در نقش Vijay آنا در نقش Vijay sethu داستان یک چیز متفاوت اما تا حدی در سبک تجاری است که طرفداران را جذب کند اما نباید آن را در سالن‌های نمایش تماشا کند من آن را بهتر از فیلم‌های قبلی مانند Bigil و Sarkar پیدا کردم، اما هنوز ارزش تماشای فیلم داستان و کارگردانی او را ندارم. Treat بزرگ در سطح ورا برای طرفداران Thalapathy لذت ببرید. درست همان طور که نحوه حرکت زندگی jd با بد bhavani واقعا شاهکار تمام اعضای تیم اصلی بود، همه کار خود را به خوبی انجام دادند. بعد از آن که داستان هیجان‌انگیز و پر شور و هیجانی را به نمایش گذاشت، این کار باعث شد که او خودش را سرزنش کند و به دیگران قول دهد که به جای آن که او را سرزنش کند و فیلم او را مقصر جلوه دهد، او را مقصر جلوه می‌داد، اما با این حال، این یک فیلم قدیمی بود که او را سرزنش می‌کرد، اما با این حال، این هم یک فیلم قدیمی بود. اول از همه چیز جالب و جالب توجه به نظر می‌رسد اما در عین حال این نقش بسیار منحصر به فرد است که در مورد زندگی افراد زیر سن به نمایش گذاشته می‌شود. !! تقلا کردن برای تلاش هر دو طرف vijays! این فیلم به عنوان بخشی از فیلم مورد استفاده قرار نگرفت اما شخصیت many به خوبی ساخته شد اما شخصیت nobodys تنها برای عناصر توده‌ای بوجود آمد اما این یک فیلم است که می‌تواند توسط طرفداران هر دو طرف جشن گرفته شود.

فیلم Master 2021 بدون سانسور

همه باید در تئاتر نگاه کنند شما می‌توانید بعد از یک ماه در تلویزیون نگاه کنید، اما هیچ احساس نمی‌کنید که یک فیلم سینمایی است.


دانلود فیلم master 2021 با دوبله فارسی
دانلود فیلم master 2021 استاد با دوبله فارسی
دانلود فیلم the yin yang master 2021
دانلود فیلم the yinyang master 2021 بدون سانسور
دانلود فیلم هندی استاد master 2021 دوبله فارسی
دانلود فیلم the yinyang master 2021 دوبله فارسی
فیلم Master 2021 با زیر نویس
زیر نویس فیلم Master 2021
فیلم Master 2021 سانسور شده
فیلم Master 2021 با کیفیت 1080
دانلود زیر نویس فیلم Master 2021
فیلم Master 2021 بدون سانسور

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها