دانلود فیلم Santana 2020

دو نفر از این دو برادر به خاطر عدالت برای انتقام دیگری که ممکن است قبل از دستگیری افراد بد یکدیگر را بکشند، بیرون می‌آیند.

اعضای اصلی فیلم


Maradona Dias Dos Santos

کارگردان

Maradona Dias Dos Santos

نویسنده

Chris Roland

کارگردان

Chris Roland

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم بسیار خوب فیلم بسیار خوبی با توجه به مجموعه و بازیگران مقایسه شده با هالیوود، مقایسه با فیلم‌های آفریقایی دیگر خوب انجام شد. این داستان همچنین خوب است اگر شما تنها بخواهید از یک فیلم اکشن خوب لذت ببرید، اما در کل اگر بخواهید از یک فیلم اکشن خوب لذت ببرید، حتی اگر به طور کلی بخواهید از یک فیلم اکشن خوب لذت ببرید بدون توجه زیاد به رتبه‌بندی و در نهایت تصمیم بگیرید که بهترین فیلم تا به حال ساخته نشده بلکه یکی از جالب‌ترین فیلم‌ها بوده‌است. آن‌ها به روشنی از ایجاد یک فیلم با کیفیت بالا حمایت نمی‌کنند و این بسیار واضح است که فیلم‌های رقت‌انگیز بسیاری وجود دارند که میلیون ها دلار را برای خلق کردن و رساندن کل آشغال به مردم دریافت می‌کنند! ! این فیلم آنگولا داستان جالبی دارد مبنی بر اینکه آن‌ها بهترین ابزار برای ارائه یک کلمه با کیفیت بالا را ندارند من واقعا امیدوارم که نت فلیکس به طور مرتب با فیلمسازان آفریقایی صحبت کند و آن‌ها را در این فرآیند پشتیبانی کند و نه تنها بعد از انجام کار. آن‌ها استعداد دارند که کار بسیار جالبی را ارائه دهند و صنعت فیلم را غنی کنند.

Santana

من از کره‌جنوبی هستم و اخیرا شاهد بسیاری از فیلم‌ها و سریال از آفریقا بوده‌ام که اخیرا خوشحالم که این را پیدا کردم و علی‌رغم این حقیقت که این موضوع برخی مسائل فنی دارد، داستان کلی آن بسیار جالب است اگر آن‌ها بیشتر سناریوی سیاسی آنگولا را از زمانی که داستان رخ می‌دهد، به وضوح نشان دهند! همچنین آرزو می‌کنم که آن‌ها ابزار مناسبی برای توسعه آثار خود با کیفیت بیشتر در آفریقا داشته باشند. کیفیت سینمای این کشورها در اروپا و آمریکای شمالی فیلم خوبی برای کسانی است که می‌خواهند واقعیت جدید را بدانند و واقعا از توسعه فرهنگ فیلم Africas فراتر بروند و سعی در تحقیق آنلاین داشته باشند و مشخصا آنگولا حتی یک مدرک دانشگاهی در سینما ارائه نمی‌کند. آیا می‌توانید آن را تصور کنید؟ این کشور حدود ۲۹۳۱ میلیون نفر جمعیت دارد و مدرک کارشناسی در سینما ندارد. این افراد به خاطر تبدیل شدن به سینما به تنهایی و بدون هیچ گونه پشتیبانی مورد تبریک قرار می‌گیرند.

Santana

فیلم Santana 2020 با کیفیت 1080

صحنه‌های بسیار خوبی با هنر عکاسی در سطح خوبی وجود دارد! با این حال، شخصیت به عنوان اولین فیلم ساخته‌شده توسط کارگردان جوان از یک کشور فقیر آفریقای فقیر، عمق ندارد و من امیدوارم که آن‌ها حمایت جدیدی برای انجام کاره‌ای اصلاح‌شده در آینده داشته باشند. فیلم داستان فیلم داستان بسیار جالبی است، فیلم بسیار خوبی است که در مورد آنگولا و آفریقای جنوبی شنیده‌ام، اما حقیقتا خوشحال هستم که نشان دهند چطور مردم در آنجا زندگی می‌کنند، در فیلم‌ها و عکس‌هایی که دیده‌ام، من از آفریقا خوشحالم. فیلم خوبی است که من به بخش دوم امید دارم. من مطمئن نبودم که از یک فیلم اکشن افریقائی چه انتظاری داشته باشم، اما این لذت بخش را خیلی بهتر از این بود که انتظار داشته باشم که این کیفیت یک حراجی هالیوود است، اما خوب است که من نمی‌دانم از چه چیزی بیشتر از صد میلیون دلار ارزش دارد، اما اگر دنبال یک فیلم بازی خوب بگردی و از دید دیگری خوشت بیاید، از دید دیگری ناامید نخواهی شد. مادر من آنگولا است و ما در فرانسه زندگی می‌کنیم خوشحالم که می‌توانم این فیلم را در Netflix پیدا کنم. امیدوارم که این فیلم به عنوان انگیزه‌ای برای جذب بیشتر مردم به کار با تولید فیلم در آنگولا باشد و امیدوارم که به زودی بتوانیم بسیاری از فیلم‌های دیگر را از آنگولا و دیگر کشورهای آفریقایی تماشا کنیم.

فیلم Santana 2020 با لینک مستقیم

لینک مستقیم فیلم Santana 2020

اگر چه این شخصیت‌ها می‌خواهند و صحنه‌های اکشن که به خوبی اجرا نشده اند، یک محاکمه فوق‌العاده و یک حرکت جسورانه به سمت این ژانر خاص است. زمانی که یک فیلم درست می‌کنید باید بدانید که شما داستانی را تعریف می‌کنید که گفت و گو و روایت بسیار مهم هستند. من آنگولا هستم و نمی‌توانم تماشای فیلم را به پایان برسانم. این فیلم نشان می‌دهد که مردم آنگولا چگونه حرکت می‌کنند یا عمل می‌کنند. حالا به سمت جلو حرکت کنید، به عنوان مثال، آن‌ها بر توسعه شخصیت و شهر داستان خداوند متعال تمرکز می‌کنند و بر آن تمرکز می‌کنند!

من از سانتانا خوشم آمد و این اولین فیلمی بود که من از آنگولا تماشا کردم دوست دارم فیلم‌ها را از کشورهایی پیدا کنم که معمولا به سینمای آن‌ها توجه نمی‌کنند و اینکه در این صنعت فیلم پیدا نمی‌شود بسیار مشکل است اما تقریبا همه آن‌ها به دلیل فقدان بودجه مناسب به وضوح ایجاد شده‌اند. من امیدوارم که این افراد حمایت بیشتری برای کاره‌ای بعدی خود داشته باشند و واضح است که آن‌ها واقعا هنرمندانی با استعداد هستند که اگر به درستی از آن‌ها حمایت کنند، می‌توانند آثار کیفیت بالا را تحویل دهند. لطفا به عنوان نظرات دیگری که بیان کردید با فیلم‌های هالیوودی مقایسه نکنید، کیفیت این فیلم بیشتر از آن چیزی است که من از فیلم آفریقا دیده‌ام. تو ناامید نمی‌شوی!

این فیلم داستان خوبی نیست، اما من می‌دانم که شما می‌توانید فیلم تماشا کنید چون این فیلم بدی نیست. بنابراین من می‌خواهم بگویم که شما می‌توانید فیلم تماشا کنید چون این یک فیلم بد نیست. بنابراین من می‌خواهم بگویم که شما می‌توانید این فیلم را تماشا کنید چون این فیلم بد نیست. بهترین فیلم نه، بلکه بدتر هم نیست! امید بعدی will خواهد بود. این فیلم یک فیلم آفریقایی است که در آفریقا و برخی مردم در محله‌های فقیرنشین آفریقای جنوبی فیلم برداری می‌کنند. این فیلم داستان فیلم آفریقایی است که در آفریقا زندگی می‌کند و برخی مردم در محله‌های فقیرنشین زندگی می‌کنند. یک داستان خوب برای گفتن وجود دارد که گفته می‌شود یک کارگردان خوب وجود دارد! بدیهی است که آخرین اثر آن چیزی نیست که از فیلمی که در کان یا سایر فستیوال‌های فانتزی قرار دارد، انتظار می‌رود. فیلم آنچه که از یک فیلم بودجه بسیار محدود انتظار می‌رود که سال‌ها طول می‌کشد تا تکمیل شود، باید از دیدگاه اهمیت آن برای توسعه صنعت فیلم کشور مورد تحلیل قرار گیرد. این فیلم ساده یا آسان برای تبدیل شدن به یک فیلمساز و ساخت یک فیلم در یک کشور فقیر و resourceless نیست! بسیار مضحک است که مردم با دیدگاه محدود و توانایی متزلزل برای تجزیه و تحلیل واقعیت فیلم آفریقایی ساخته‌شده بر روی یک بودجه بسیار پایین را بررسی کنند و انتظار داشته باشند که کیفیت هالیوود را پیدا کنند! Lol! هفته گذشته من فیلمی از موزامبیک را تماشا کردم که امیدوارم netflix فیلم‌های آفریقایی بیشتری در دسترس داشته باشند.

فیلم Santana 2020 با زیرنویس چسبیده

کار خوب با بسیاری از مشکلات فنی یک بودجه بسیار پایین و یک فیلم ایجاد شده در یک کشور بدون فرهنگ سینمای باثبات تصور کنید که چطور یک فیلم در اروپا یا آمریکا را چند دهه قبل ارزیابی کنید، این فیلم واقعا یک فیلم خوب است که منابعی را که در دسترس دارند بررسی می‌کند.

فیلم Santana 2020 با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم santana 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم santana 2020
دانلود فیلم santana 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم santana 2020 بدون سانسور
دانلود زیرنویس فیلم santana 2020
دانلود مستقیم فیلم Santana 2020
فیلم Santana 2020 با کیفیت 720
فیلم Santana 2020 با کیفیت 480
فیلم Santana 2020 دوبله فارسی
زیر نویس فارسی فیلم Santana 2020
فیلم Santana 2020 با زیرنویس چسبیده
لینک مستقیم فیلم Santana 2020
فیلم Santana 2020 با لینک مستقیم
فیلم Santana 2020 با کیفیت 1080

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های آنگولایی