دانلود فیلم SAS: Red Notice 2021

ارتش کوچکی از جنایتکاران که توسط گریس لوئیس هدایت می‌شد قطاری را در اعماق کانال انگلیس ربوده بود.

اعضای اصلی فیلم


Magnus Martens

کارگردان

Laurence Malkin

نویسنده

Andy McNab

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

چیزی که من انتظارش را داشتم این بود که یک فیلم اکشن را برنده شوم، اما فیلمنامه آن طوری نوشته شده بود که باعث می‌شد بعضی از بازیگران با شخصیت خود دست و پنجه نرم کنند، اما نه زیاد و نه عالی بود و به طور بد نوشته شده بود که این فیلم به طور متوسط طراحی شده‌بود و من انتظار داشتم که توصیه من از همه هزینه‌ها اجتناب شود. بدترین فیلم که تا به حال دیده‌ام ترسناک و داستان داستان است. ۳۰ دقیقه اول خیلی خوب انجام شد و برای تماشا جالب بود اما از نقطه‌ای که همه چیز از دست رفته بود ما احساس کردیم که از روی یک هواپیما به مقصد نامعلومی می‌رویم. لطفا زمان خود را پر کنید و دور شوید. چه می‌توانم بگویم؟ آنچه که امروزه صنعت فیلم اشتباه می‌کند، فیلم‌های بد مداوم حتی نزدیک به ۶ روز نیست.

فیلم SAS: Red Notice 2021 با کیفیت 720

فقط نیم ساعت طول کشید که خط وحشتناک و ترسناک این کار را از دست بدهد بله من واقعا ترجیح می‌دهم که رنگ نقاشی را حداقل تماشا کنم. من در واقع یک نگاه بعد از دیدن ۸۳ % تماشاچی در RT برداشتم اما من متاسفم که یک مشت کاربران دروغین که نظرات جعلی ایجاد می‌کنند از اینکه چطور یک فیلم اکشن اجرا شده بد را درست می‌کنند و یا سکانس اکشن باعث می‌شود فیلم B احساس کند که فیلم B به ساعت دو ساعت وقت داشته باشد، اهمیت نمی‌دهند؟ snooze! متاسفانه من فیلم واقعا وحشتناک را با یک فیلم داستان رقت انگیزی که از آقای Mcnab بهتر انتظار می‌رفت را ذکر کردم و افسوس خوردم. منظورم این است که چقدر پول می‌دهند! !! !! !! !! ! من مطمئنم که وقتی آن‌ها متن نمایشنامه را خوانده بودند، آن‌ها می‌دانستند که در نقش بازی کردن نقش یک مدرسه خراب کاری بهتر از این است که نقش بازی کردن یک مدرسه خراب را در نقش بازی کردن نقش بازی کنند، اما در مجموع این‌ها هم مثل یک نمایش خیمه‌شب‌بازی در پشت مبل برای پدر و گربه در یک بعد از ظهر یکشنبه بهتر بود.

لینک مستقیم فیلم SAS: Red Notice 2021

من چند فیلم واقعا بد را دیده‌ام اما این واقعا بیسکویت را می‌گیرد که هیچ چیز برای عرضه کردن ندارد، عکاسی وحشتناک است و جهت صادقانه بگویم، من همه بررسی‌های بد را مطالعه کردم و فکر کردم که بد نیست به من اعتماد کنید. من می‌دانم که فیلم یک فیلم است، اما یک دختر ۵۰ کیلوگرمی نمی‌تواند با پنجه پا با مرد ۸۰ + کیلوگرم بجنگد این نمایش پست ویژه از طرف نماینده مرد، استعداد بالقوه خود را داشت، اما از همه بدتر این بود که صحنه‌های اکشن او آنقدر خسته‌کننده و کسل‌کننده بود! واقعا چطور کسی این فیلم را خراب کرد؟ داستان داستان گویی به عنوان یک شوخی در مورد فیلم‌های اکشن نوشته شده‌است، شخصیت اصلی بسیاری از زخم‌ها را از مبارزات خود می‌گیرد و با این حال هنوز مدیریت می‌کند و مبارزه می‌کند؟ این خطوط در بهترین حالت اسرار آمیز هستند و هر زمان که من فکر می‌کردم که داستان و مکالمه نمی‌تواند بدتر از این شود. چرا بعضی از بازیگران این کار را انجام می‌دهند؟ روبی رز بازیگر وحشتناکی است و شخصیت او سزاوار بیشتر از این است، اما او به خوبی کار بازیگری را انجام می‌دهد که چطور فیلم‌ها را اینگونه انجام می‌دهند؟

من خیلی دلم می‌خواست این را دوست داشته باشم، اما چیزی که کتاب را خواندم این بود که من کتاب را نخوانده‌ام و آن قدر بد رفتار کردم که مثل یک طوطی بر روی Ritalin اثر گذاشت. من کتاب‌های زیادی را بعد از اینکه معلوم نبود آیا خانم مک نب در این فیلم به غیر از جمع کردن حق امتیاز دست دارد یا نه خیلی خوب، اما خط داستانی در تمام آن جایی بود که نمی‌شد تشخیص داد که آیا فیلم داستان عشق را به سختی امتحان می‌کند یا نه. کارگردان باید جایزه بیشتر فیلم garbageous را برنده شود و مستحق تماشای یک دیوار برای دو ساعت باشد بهتر از تماشای این فیلم است که حداقل دیوار به شناخت و هوش شما توهین نمی‌کند من بسیاری از کسانی را دوست دارم که این فیلم را تماشا کرده‌اند، طرفداران کتاب اندی McNabb هستند، بله من می‌دانم که اکثر فیلم‌ها هیچ وقت با کتاب‌هایی که در آن بازی می‌کنند نیست. چه حیف شد سام Heughan! طرح وحشتناک این است که اقدام مضحکی انجام می‌شود نه با توجه به استانداردهای فعلی.

لینک مستقیم فیلم SAS: Red Notice 2021

فیلم SAS: Red Notice 2021 با لینک مستقیم

اگه روبی یه ستاره باشه این پول رو از دست میده این یارو از outlander و اون یارو که مال Doom بود از دست میده و ما هنوز از راه رفتن اروپا به خواب فرو رفتیم چیزی که اندی Serkis و روبی رز را داشت تا در این چرت زدن دو ساعت از گفتگویی وحشتناک با acting وحشتناک درگیر شود این داستان تلاش می‌کند جان‌سخت شود و برای جلوگیری از دوری کردن از آن اجتناب کند. Utter که disbelief را به حال تعلیق درآورد تا آن‌ها بتوانند این فیلم را بسازند، فقط یک توالی of از عنوان‌ها به حساب می‌آمدند.

فیلم SAS: Red Notice 2021 با کیفیت بالا

داستان فیلم وحشتناک و فیلم apallingly روبی لار هم این کار را به کلی خراب کرد.


دانلود مستقیم فیلم SAS: Red Notice 2021
فیلم SAS: Red Notice 2021 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم SAS: Red Notice 2021
فیلم SAS: Red Notice 2021 بدون سانسور
فیلم SAS: Red Notice 2021 سانسور شده
زیر نویس فارسی فیلم SAS: Red Notice 2021
فیلم SAS: Red Notice 2021 با کیفیت بالا
فیلم SAS: Red Notice 2021 با لینک مستقیم
لینک مستقیم فیلم SAS: Red Notice 2021
فیلم SAS: Red Notice 2021 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های سوییسی