دانلود فیلم Seized 2020

یک مامور مخصوص نیروهای ویژه & apos را دزدیده و حالا باید سه syndicates جنایت خطرناک را پاک کند و اگر بخواهد دوباره پسرش را زنده ببیند،

اعضای اصلی فیلم


Isaac Florentine

کارگردان

Richard Lowry

نویسنده
  • 1 سال پیش 5

    چطور باید دانلود کر د

  • 1 سال پیش 5

    چطور باید دانلود کر د

برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Seized 2020 با کیفیت بالا

اینطور به نظر می‌رسد که اسکات Adkins در هر ۳ یا ۴ ماه یک‌بار فیلمی بازی می‌کند که به او تبریک می‌گوید تنها حدود ۵۰ % از فیلم‌ها را تماشا می‌کند و این یکی از فیلم‌هایی است که به عنوان پسر Scotts در فیلمی بازی می‌کند که شما می‌پرسد آیا او واقعا دوست دارد پسر اسکات Adkins باشد؟ فیلم فقط در سطوح خیلی زیادی کار نمی‌کند و به محض اینکه آن را تماشا کنید، فراموش خواهید کرد که تا به حال آن را دیده‌اید - به همان اندازه که من از فیلم‌های او لذت می‌برم، او به نقش‌های بهتر نیاز دارد، نه اینکه بتواند این فیلم را نجات دهد.

فیلم Seized 2020 با کیفیت بالا

به عنوان یک عاشق فیلم، من این نوع فیلم را توصیه نمی‌کنم که نتواند به خوبی عمل کند علاوه بر اعمال ساختگی راه رفتن خوب است داستان داستان قابل‌پیش‌بینی است اما نمی‌تواند آن را از سرگرم شدن اسکات Adkins نگه دارد کاری را انجام می‌دهد که بهترین مبارزه با افراد بد ماریو VP را انجام می‌دهد و به نظر می‌رسد که دنباله‌های رفتاری به خوبی اجرا می‌شوند. این فیلم نه تنها اعمال رسولان، یعنی فیلم جنایت کارتل اسحاق Florentines را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد، بلکه اسکات Adkins نیز سه ولگرد را در یک صحنه با اردک his پشت سرش تازیانه می‌زند! در واقع همه چیز قبل از اینکه ریچارد اسکات Adkins از نزدیکان خود به عنوان یک مشاور امنیتی در کنار ساحل زندگی کند، در حالی که پسرش را به عنوان راه حلی برای مشکلات خود به عنوان راه حلی برای گرفتاری‌های خود به عنوان راه حلی برای مشکل خود در نظر می‌گیرد، اما او نمی‌داند که ریچارد بی‌هوش شده، در حالی که پسرش را بی‌هوش می‌کند، در کنار ساحل زندگی می‌کند. ریچارد بیدار می‌شود تا متوجه شود که دنیا واژگون شده، تیلور ربوده شده‌است! Happily Richard یکی از رهبران قدرتمند کارتل مکزیک است که در زیر چهار رئیس بالاتر از جمله Eliazar Machado Rolando Ridge گونزالس که یکی از اعضای قدرتمند کارتل مواد مخدر است، در زیر چهار رئیس بالاتر از جمله a Machado Rolando گنزالس و عمر لوئیس Gatica از مشاورین نظامی معروف their، استیون الدر از Echelon C شناخته می‌شود.

در صورتی که شما از اسکات Adkins دوست دارید که این فیلم را به مدت ۱۲ ساعت وقت بگذرانید و از آن لذت ببرید، هیچ spoilers تنها یک عکس مناسب از فیلم‌های اکشن و با کیفیت خوب برای یک فیلم بودجه lowmedium به آن‌ها شلیک نخواهد کرد. اگر شما از اسکات خوشتان بیاید می‌دانید که همه فیلم چگونه هستند صحنه‌های نبرد عالی هستند و همیشه در نقطه و برای اینکه من ۵ ستاره را به او دادم. فیلم برداری بسیار محکم و سرگرم‌کننده‌ای بود، اما من از محیط مکزیک و داستان اطراف کارتل‌های مواد مخدر لذت بردم و خیلی خوشحال بودم و اسکات Atkins هم خیلی خوب بازی می‌کرد و خیلی هم جالب بود و خیلی سریع شروع به قدم زدن کرد. هنگامی که Issac و اسکات باز می‌گردند، آن‌ها هرگز طرفداران را ناامید نخواهند کرد، اما بهترین چیزی که من در مورد این فیلم دوست نداشتم این بود که تنها چیزی که من در مورد این فیلم دوست نداشتم این بود که این فیلم مشکل اصلی بعد از فیلم‌هایی است که او باید با فیلمبرداران بهتر کار کند.

فیلم Seized 2020 با کیفیت بالا

این داستان شبیه صدها فیلم دیگر بود و این یک کلیشه بود اسکات همیشه خوب بود، اما یک‌بار دیگر با عجله در انتخاب کار خود عجله کرد. صحنه نبرد خوب است و من به خاطر آن ۵۱۰ فیلم را به فیلم دادم معمولا فیلم‌های علمی‌تخیلی خیلی کم است ولی این یکی هیچ چیز جالبی ندارد و این یکی واقعا جالب نیست و این یکی واقعا جالب نیست که من عصبانی نیستم، این فیلم کاملا خنثی بود. این فیلم یک نسخه ارزان از صحنه‌های اکشن جان Wicks است که در آن طرفداران عمل زمان خوبی خواهند داشت به جای اینکه یک فیلم اکشن (B)خوب را تماشا کنید اگر دوست دارید همان فیلم Adkins را بارها و بارها تماشا کنید. تماشای اکثر فیلم‌های Scotts تا به امروز به ارزش یک ساعت برای بازی کلاسیک ارزش دارد و دست‌کم نه avengement است و نه مسلم، بلکه برخی صحنه‌های اکشن خوبی است. چیزی نیست که ما قبلا ندیده باشیم، ون وان Peebles با لحنی اطمینان‌بخش گفت که اگر شما طرفدار پروپا قرص the باشید، اگر شما طرفدار پروپا قرص من باشید، اگر شما طرفدار پروپا قرص من باشید، اگر از من خوشتان بیاید، اگر از من خوشتان بیاید، اگر از من خوشتان بیاید، اگر از من خوشتان بیاید، اگر از من خوشتان بیاید، اگر از من خوشتان بیاید،

نرون، قهرمان ما، دارای مهارت‌های بسیار ویژه‌ای است که پسرش ربوده و برای نجات او مجبور است یک‌بار دیگر با تغییراتی مانند یک بازی کامپیوتری ادامه دهد. گاهی اوقات موفق شدن بر روی این نمایشگر تا پایان بسیار خوب اما به سرعت فراموش می‌شود. یک فرض خوب در قلب این فیلم وجود دارد که هیچ چیز جدیدی نیست، اما به خاطر مهارت‌های خاص او نیست که در این فیلم نقش بازی کند.

فیلم Seized 2020 با کیفیت 480

وقتی حتی صحنه‌های عملی کسل‌کننده هستند و برای لذت بردن از فیلمی که من فکر می‌کنم ۸۰ % از بودجه این فیلم باعث هدر دادن زمان شما با آن می‌شود، دشوار و قابل‌پیش‌بینی است. اسکات adkins، از زمانی که آخرین تلاش‌های خود را انجام نداده است، کار خوبی انجام نداده است و این در حالی است که فقیرترین کارتل‌های مکزیکی فقیر قدرت آتش بیشتری نسبت به برخی از ارتش‌های خود دارند اما adkins به زحمت راه خود را به زور وارد می‌کند.

فیلم Seized 2020 با کیفیت 480

زیر نویس فیلم Seized 2020

این فیلم با پدر و مادر نرون شروع به پختن غذا برای پسرش تیلور می‌کند تا بخورند و نرون از صحنه اصلی تیلور دعوت کند! از آنجایی که مشارکت در این فیلم در مورد نرون است، نرون باید گروهی از رقبای یک رهبر کارتل را به قتل برساند تا پسر ربوده‌شده خود را نجات دهد! همه فیلم بسیار آهسته و پر از صحبت‌های خسته‌کننده است! استفاده بیش از حد از صحنه نزدیک چهره و استفاده بیش از حد از صحنه نمایش در صحنه نمایش تلویزیون نیز باعث می‌شود فیلم unwatchable شود! تمام صحنه عکاسی در یک نقطه خاص خون دارد، اما به طور کلی با یک پهلو به تصویر کشیده می‌شود! تمام تیراندازی در صحنه سر هم به حضار نشان داده نمی‌شود! فیلم را کاملا ناامید کنید. صحنه مبارزه هنرهای رزمی نیز بسیار کند است و هیچ چیز در این فرآیند نشکسته است! کیفیت بسیار کمی دارد! چه اثری از نارنجک به نظر شبیه ترقه است! رقت‌انگیز! یک صحنه جدی، صحنه چاقو زدن Mzamo در پایان فیلم است! در پایان پس از نجات پسرش، نرون با پسرش سوار بر یک موتور سیکلت شد! درست است! الان وقتش است که به من نگاه کنی!

زیر نویس فیلم Seized 2020
دانلود فیلم seized 2020
دانلود فیلم seized 2020 با دوبله ی فارسی
دانلود فیلم seized 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم seized 2020 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم seized 2020 با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم سینمایی seized 2020
فیلم Seized 2020 با لینک مستقیم
فیلم Seized 2020 با کیفیت 1080
فیلم Seized 2020 با کیفیت 720
فیلم Seized 2020 با زیرنویس چسبیده
فیلم Seized 2020 بدون سانسور
زیر نویس فیلم Seized 2020
فیلم Seized 2020 با کیفیت 480
فیلم Seized 2020 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها