دانلود فیلم Sentinelle 2021

یک سرباز فرانسوی آموزش‌دیده، پس از ماموریت جنگی traumatizing، از مهارت‌های مهلک خود برای شکار کردن مردی که خواهرش را آزار می‌دهد استفاده می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Julien Leclercq

کارگردان

Julien Leclercq

نویسنده

Matthieu Serveau

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

کوتاه اما بی‌فایده است (الگا)تنها کسی است که می‌تواند عمل کند، نه اینکه به عنوان یک سرباز بیش از حد خونسرد باشد، اما بقیه داستان طرح اصل تداوم داستان فیلم با خواندن نوشته می‌شود: اگر می‌خواهید یک احساس خوب در مورد این فیلم داشته باشید، سپس هر فیلمی را به کارگردانی استیون Seagal انجام دهید و آن را تا ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه ادامه دهید. بیچاره! هنرپیشه خوبی است، اما به نظر می‌رسد که این فیلم شبیه فیلم جدیدش برای تولید فیلم‌های ارزان‌قیمت و ارزان‌قیمت باشد. این خانم عملا کل فیلم را شکست‌ناپذیر می‌دانست، گروهی از مردان و زنان را کتک می‌زد و بدون صدمه دیدن، بهتر از جان ویک بتمن و superwoman در این فیلم بود. من آن را در حین انجام کاره‌ای خانگی دیگر تماشا کردم و از آن خوشم آمد چون داستان پیچیده‌ای ندارد و من واقعا از شخصیت اصلی و انگیزه‌های انتقام او خوشم می‌آید، هر چند که خوب بود، فیلم‌های اکشن super با Statham و دوستان نیز این ها را دارند.

Sentinelle

دانلود فیلم sentinelle 2021 با زیرنویس فارسی چسبیده

عملکرد قوی Kurylenkos به عنوان یک سرباز فرانسوی مقابله می‌کند که با استفاده از آن به عنوان راننده برای داستان انتقام، مختصر و مناسب برای میزان برخوردهای خشن در مدت ۸۰ دقیقه در زمان اجرای Fight است که تقریبا همه چیز به اندازه کافی منطقی است که این فیلم را ببیند.

دانلود فیلم sentinelle 2021 دوبله فارسی

تصور کن اگر این فیلم بودجه موثری داشته باشد من شرط می‌بندم که داستان شما متفاوت از مفاهیم زندگی است اما چرا ما می‌خواهیم تصویر دیگری در مورد این دنیای بی‌روح و غیر اخلاقی داشته باشیم اما چرا ما می‌خواهیم تصویر دیگری در مورد این جهان غیر اخلاقی داشته باشیم اما اگر شما انتخاب کنید که تماشا کنید فقط لذت بردن از عملکرد فردی که فکر می‌کنند در جهان‌بینی آن‌ها درست است لذت ببرید. هرگز چنین داستانی را ندیده بودم که یکی از بدترین movies که تا به حال دیده بودم، خیلی خسته‌کننده بود که من kept رو از دست دادم. آرزو می‌کردم که اون توی این فیلم بازی نکنه این نقشه منطقی نیست که او در روز روشن در لباس خسته قدم بردارد و به سقف نگاه کند و فقط بر روی آن ظاهر شود؟ او مانند یک گاو نر در یک مغازه چینی بازی می‌کند و به اندازه کافی فیلم خوبی نیست که آن را تحویل دهد.

دانلود فیلم sentinelle 2021 دوبله فارسی

این فیلم نسبتا قوی و خیلی زود شروع شد اما خیلی زود پر از کلیشه و صحنه‌های مبارزه بد شد بخش بخش لذت بخش فیلم به رسمیت شناختن یک کلیشه بود! می‌توانست یک فیلم خوب باشد اما متاسفانه خوب نبود فیلم قاتل زمان، خط داستانی غیر واقعی و ریخته‌گری ضعیف این سرباز فرانسوی در پایان یک وحشیگری است و هیچ‌کس نمی‌تواند او را پیدا کند؟ او می‌تواند سفر کند و هیچ‌کس نمی‌تواند او را پیدا کند؟ اما بعد از ۱۰ سال است که متوجه می‌شوید که چقدر قابل‌پیش‌بینی و کسل‌کننده خواهد بود

دانلود فیلم sentinelle 2021 دوبله فارسی

دانلود فیلم سنتینل sentinel 2021

Doesnt در تمام آنچه که عملیات sentinelle در فرانسه در کنار این فیلم کند بسیار بد است، من فقط تصمیم گرفتم آن فیلم را برای اولگا در فرانسه تماشا کنم که می‌گوید آل کس خوب است، برای آن‌هایی که ۳ یا کم‌تر را ترجیح می‌دهند احتمالا یک سرباز آمریکایی معمولی مثل فیلم Hurt را ترجیح می‌دهند. این فیلم داستان را در چشمانش می‌بیند و بیان می‌کند که این فیلم داستان را به خوبی درک می‌کند.

دانلود فیلم سنتینل sentinel 2021

فراموش کردم چند بار سریع به جلو فشار آوردم و نمی‌فهمم چرا این ۱۰ نفر برتر ناامید کننده است من می‌خواهم فیلم فرانسوی را دوست داشته باشم و وقتی آن‌ها می‌دانند که آن‌ها حتی زمانی که می‌خواهند از یک اکتشاف دقیق و ساکت برای رسیدن به هدف خود استفاده کنند. به آرامی یک نسخه از فیلم‌ها را به آرامی در نظر بگیرید: لیام لیام با کمی تمرکز بیشتر بر روی شخصیت شکسته هروئین ما کار می‌کند، اما در مقایسه با استاندارد ژانر کمدی برای نمایش فیلم نه چندان جالب است اما نه چندان بد مانند بسیاری از بررسی‌ها و رتبه‌بندی‌ها، حداقل نظر من را نشان می‌دهد. انتقام انتقام بزرگی بود و این یکی این بود که چرا این آشغال‌ها را آزاد نگه می‌دارند، حتی اولگا نمی‌تواند این آشغال‌ها را از بدترین فیلمنامه and و cinematography pathetic نجات دهد.


دانلود فیلم sentinelle 2021
دانلود فیلم sentinelle 2021 بدون سانسور
دانلود فیلم sentinelle 2021 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم sentinelle 2021 با لینک مستقیم
دانلود فیلم sentinelle 2021 زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم sentinelle 2021 با دوبله فارسی
دانلود فیلم sentinelle 2021 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم سنتینل sentinel 2021
دانلود فیلم sentinelle 2021 دوبله فارسی
دانلود فیلم sentinelle 2021 با زیرنویس فارسی چسبیده

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها