دانلود فیلم Shooting Heroin 2020

یک جامعه کوچک شهری با هم برای ریشه‌کن کردن اپیدمی هروئین از میان هر وسیله‌ای که لازم باشد، گرد هم می‌آیند.

اعضای اصلی فیلم


Spencer T. Folmar

کارگردان

Spencer T. Folmar

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم shooting heroine با زیرنویس چسبیده

این فیلم یک موضوع بسیار جدی را پوشش می‌دهد و از واقعیت تلخ دنیای اعتیاد توضیحی نمی‌دهد، بلکه پیامی از امید را ارائه می‌دهد، اما هیچ پاسخ ساده‌ای برای پایان دادن به پایان شگفت‌انگیز و رفتار عالی ارائه نمی‌دهد. این یکی از آن روزه‌ای یکشنبه است که من از گذشته خسته شدم، اما متاسفانه باید بگویم که این یکی از آن روزه‌ای یکشنبه روزه‌ای یکشنبه است و من می‌دانم که این یکی از آن روزه‌ای یکشنبه روزه‌ای یکشنبه است که من از آن خسته می‌شوم و دلم به حال او می‌سوزد، این است که این یکی از آن روزه‌ای یکشنبه روزه‌ای یکشنبه tedious است و این یکی از آن movies shoes است که شما را به گریه می‌اندازد؛ این است که اگر این نمایش وحشتناک و script بیچاره شما را از دست ندهد.

دانلود فیلم shooting heroine بدون سانسور

خنده‌دار است که با شور و شوق رتبه ۸ را گرفتم، با شور و شوق، خودم را برای ۲۰ دقیقه صبر آماده می‌کنم، اما بعد از آن فهمیدم که این فیلم اکشن نیست. اینجا چه اتفاقی افتاده؟ این فیلم خیلی قول‌ها به نظر می رسه اما در این مورد هم صدق میکنه هروئین چی؟ او در واقع یک فروشنده یا مقدار زیادی معتادها را با توجه به این موضوع که ظاهرا بر پایه یک داستان واقعی قرار داشتند ندیده بود. این می‌توانست یک فیلم خوب باشد، اما نیست! یکی از the فیلم‌های amateurish که تا به حال از من ساخته نیست، من نمی‌توانم همه the تقلبی را که وقت خود را هدر ندهید، باور کنم.

دانلود زیرنویس فیلم shooting hero in 2020

دانلود فیلم shooting hero in 2020 دوبله

ساخت فیلمی که بی‌قانونی را از طریق عمل غیر حرفه‌ای ترویج می‌کند هیچ عدالتی برای یک موضوع حساس و پیچیده مانند همه‌گیر افیونی نیست نویسنده یا کارگردان به وضوح هیچ ایده‌ای در مورد این موضوع ندارد و فقط به دنبال تبلیغات ارزان است. وقتی یک نفر با ۱۰ درد مزمن از ۱۰ درد مزمن پخش می‌شود، من می‌دانم که چگونه تمام داروهای اعتیاد آور شیوع پیدا می‌کنند، به دلیل این که مردم از داروهای تجویز شده استفاده می‌کنند، درد مزمن در همه جا پخش می‌شود چون آن‌ها نمی‌توانند برای درد مزمن مزمن، داروی مسکن بگیرند، این چیزی است که من آن قدر بد دارم که بدون احساس درد غیرقابل‌تحمل اش بمیرم! آن‌ها زندگی من را با پخش این تبلیغات بدون آسیب رساندن به افرادی مانند خودم مطالعه می‌کنند که دچار هیجان شدید افیونی است و مصرف کنندگان هروئین قبل از ساخت فیلم تبلیغاتی که به افرادی که به مصرف مسکن نیاز دارند، تحقیق می‌کنند، تحقیق می‌کنند.

حتی خانمی که دو پسر خود را از جاده مسدود کرده تا اتومبیل را متوقف کند و آن‌ها را بازرسی کند به کندی پیش می‌رفت. حتی خانمی که دو پسر را به مواد مخدر واگذار کرده بود به سختی احساس همدردی می‌کرد و به سرعت از آن استفاده می‌کرد. یک فیلم دیگر در مورد the آمریکا و آویزان کردن به درستی از مواد مخدر و در این داستان استفاده و فروش هروئین به جای چشم انسان به عنوان یک گربه روی هورمون‌ها و زمانی که آن‌ها به نقطه برگشت می‌رسند، درست مثل یک گربه روی هورمون‌ها و زمانی که آن‌ها به نقطه نامعلومی می‌رسند و نتیجه آن نامریی شدن برای کشتن است؟ نه به قیمت آن که از طلا ساخته شده‌باشد،

دانلود فیلم shooting hero in 2020 دوبله

این فیلم با یک طرح خیلی بد، آن را با بدترین داستانی که در عمرم دیده‌ام، نشان داده‌ام. خلاصه داستان خوب به نظر می‌رسید، اما یک سوزش دردناک با یک پایان نا خلاف انتظار مرا از خود دور کرد. این فیلم که ارزان ساخته شده‌است، چه کسانی هستند که ۱۰۱۰ را کنار می‌گذارند؟ خدمه فیلم؟ تلاشی وحشتناک برای بازی نکردن. نمایش‌های زاویه دوربین همیشه عجیب و غریب هستند و نه به شیوه‌ای مناسب و نه به خاطر لذت بردن از صحنه‌های مهم دیگر مثل در بار و یا گپ زدن در حالی که ماهیگیری به اندازه کافی لذت بخش نیست، اما من نمی‌توانم تمام بار مدفوع را جمع کنم، اما نمی‌توانم از آن اجتناب کرده و از آن اجتناب کنم. این فیلم در تمام فیلم‌ها نیست که گروهی از ametuers با هم جمع شده‌اند و پول somebodys را به نام ساخت فیلمی که کارگردان نیاز دارد به زندان بیندازد برای این که زباله‌ها را تبدیل به زباله کند و حتی سعی نکنید آن را تماشا کنید.

دانلود فیلم shooting heroin 2020 با لینک مستقیم

من می‌دانم که خیلی حیف است که این فیلم را کسل‌کننده و وحشتناک بنامیم، زیرا براساس داستان‌های واقعی و افراد واقعی که یک sisterbrothersondaughter را به خاطر مواد مخدر از دست داده‌اند، وجود ندارد و هیچ ارتباطی بین شخصیت‌های فیلم وجود نداشت و هیچ ارتباطی بین شخصیت و شخصیت وجود نداشت که فکر کنم بهتر است اگر این یک مستند بود شاید من بیشتر از آن لذت می‌بردم.

این فیلم، پتانسیل بزرگی داشت، اما از عدم فعالیت من رنج می‌برد، در حدود یک ساعت تمام تلفن را بلند کردم و هیچ وقت واقعا مرا نمی‌گرفت، ولی این بدترین چیزی بود که دیده بودم، اما این کار را نمی‌کردم. من منتظر چیزی بودم که اتفاق بیفتد، اما هیچ چیز بی‌هوده وقت تلف نمی‌کرد! یک گروه از مشروبات الکلی پرمشغله، مصرف دخانیات و مصرف گوشت با یکدیگر برای فرونشاندن استفاده از هروئین، قابل‌لمس است، پرده کارگردانی و کارگردانی آن قدر وحشتناک است که باعث شود شما بخواهید مواد مخدر مصرف کنید انتظار زیادی از این فیلم داشت، انتظار دیدن خیلی هیجان و فعالیت در اینجا را داشت، اما من مجبور بودم آن را قطع کنم و تماشا کنم چون خیلی خسته‌کننده بود. تنها چیزی که در مورد شهروندان نگران انجام می‌شد که به دلیل اعتیاد به هروئین، اعضای خانواده خود را از دست داده بودند.

مقدار زیادی مشروب در این فیلم و یک موضوع definite که من آن را به کسی توصیه نمی‌کنم


دانلود فیلم shooting heroin 2020
دانلود فیلم shooting heroin 2020 بدون سانسور
دانلود فیلم shooting heroin 2020 با لینک مستقیم
دانلود فیلم shooting hero in 2020 دوبله
دانلود زیرنویس فیلم shooting hero in 2020
دانلود فیلم shooting heroine بدون سانسور
دانلود فیلم shooting heroine با زیرنویس چسبیده

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها