دانلود فیلم Sightless 2020

بعد از یک حمله، الن آ ره را از دنیا بیرون می‌کشد تا بهبود پیدا کند، اما به زودی به جنون فرو می‌رود و نمی‌تواند کسی را متقاعد کند که کسی که مهاجم به او برگشته و او را با پنهان شدن در نظر پنهان کرده‌است.

اعضای اصلی فیلم


Cooper Karl

کارگردان

Cooper Karl

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس فیلم sightless 2020

به محض اینکه متوجه می‌شوید که داستان‌هایی که سرایدار به موکلش می‌گوید شبیه به یک دنیای رویایی عجیب و حتی احمقانه است، به خوبی نمی‌تواند توضیح داده شود، این یک تمثیل خوب از نحوه ارتباط بین نوجوانان یا جوانان نیست چون این مخاطبان به راحتی در ذهن نوجوانان و نوجوانان ساخته می‌شوند چون این مخاطبان به راحتی استفاده از مواد اولیه مهیج را به طور سطحی خریداری می‌کنند. من طرفدار پروپا قرص thrillers هستم، اما به نظر خیلی از آن senseas که اگر به او حمله کرده باشد، در واقع با او بازی می‌کرد. چه هدفی از خواهرش داشت؟ دوستش کجاست؟ چه اتفاقی برای the افتاد که او واقعا از چیزی احساس گناه می‌کرد؟ اون همه چیز رو از دست داده بود. نقشه خوبی بود. من فهمیدم که در ۳۰ دقیقه اول چه اتفاقی داره می‌افته، پس نقشه اون واقعا ارزشش رو نداشت که این داستان در آخر ماجرا به کجا ختم بشه و همون btw که اون پرنده کجاست؟ کاملا disappered بود که من به طریقی منطقی و سرگرم‌کننده نبودم.

من درک می‌کنم که چرا بعضی از کاربران این سرگرمی را پیدا کرده‌اند و تنها چند سوراخ نقشه را می توان نادیده گرفت، اما بدون دادن چیزهای بسیار دور، چگونه می‌توان آن را نادیده گرفت نه pun که به تازگی کور شده بود؟ آنقدر کند بود که خط سیر داستان را به طور کامل شروع کند و به طور کامل در قسمت فوقانی داستان زندگی کند و باعث نشود مرا از این اشتباه‌ات بزرگ غافل گیر نکند. twists بزرگ و چه a، اولین چرخش بزرگ یک سورپرایز واقعی است و برای اولین بار یک سورپرایز واقعی، همه چیز بیش از یک جای مناسب برای اصالت و احساس همه آن در عملکردهای محکم و جامد از سرب پر می‌کند. فیلم در حال صحبت کردن با یک زن نابینا با مراقبت‌های بهداشتی است که در حال حاضر و دوباره در ابتدای فیلم به او کمک می‌کند تا شرکتش را در وسط اتاق نشیمن که تقریبا تمام فیلم‌ها روی آن قرار می‌گیرد نگاه کند. من فکر می‌کنم که این داستان به اندازه کافی قوی نبود اما بعد از اتمام فیلم فهمیدم چرا حالا به اندازه کافی قوی نیست. این فیلم از ابتدا تا انتها وحشتناک بود و نه تنها آن کند بود که با فیلم درست و درست باشد اما داستان همچنین خالی از هر realism بود که وقت خود را هدر ندهید. اگر وقت آزاد داشته باشید و اگر می‌خواهید یک فیلم تخیلی را تماشا کنید، چرا مردم از آن نفرت داشتند، من فکر می‌کنم که یک داستان خوب و یک فیلم خوب و همچنین رایگان آن در یوتیوب، اگر شما علاقه‌مند هستید که من واقعا از آن لذت بردم و آن را توصیه می‌کنم.

دانلود زیرنویس فیلم sightless 2020

دانلود فیلم sightless 2020 زیرنویس فارسی

بسیار خوب بود که ثابت نگه داشتن من به تمام مدت به طریقی که می‌تواند کمی قابل‌پیش‌بینی باشد اما ارزش دیدن برخی از اجراهای خوب را داشته باشد، این یک فیلم ترسناک نیست اگر من باید یک فیلم ترسناک بگویم چیز خوب این بود که مرا خسته نمی‌کرد و من از ابتدا تا پایان آن را با یکی دو بار درگیر کرده بودم، اما اگر خیلی از فیلم‌های روانشناسی و روحی دیده باشی، فکر می‌کنی که این کار واقعا خوب بود و هوا فرق می‌کرد. مطمئن نیستم که چطور کسی در مورد پایان یافتن آیات و قطعنامه ای که برای ما در نظر گرفته شده‌است، چه می‌دانم و چه چیزی را می‌توانم تصدیق کنم و آنچه را که امیدوارم به یاد داشته باشید، حتی اگر در پایان فیلم و نحوه کار آن را به یاد داشته باشید! زیرا صحنه نمایش داستان‌سرایی با رها کردن و بردن من در برابر آن عمل می‌کند! واقعا فکر کردن واقعا خوب است و واقعا به خوبی انجام شده‌است، تنش از ابتدا تا انتها وجود دارد و بازی حدس زدن باقی می‌ماند.

دانلود فیلم sightless 2020 نابینا با دوبله فارسی

من این فیلم را با برادرم در شب گذشته تماشا کردم، بسیار خوب بود اما از ۱۰ دقیقه اول برادرم به من گفت که این مرد قطعا مهاجم است و من به او گفتم که این مرد تمام شخصیت‌های داستان را نمی توان به راحتی پیش‌بینی کرد. من در طول فیلم به طور کامل سرگرم بودم و داستان اصلی آن هم بسیار خوب بود که امروزه دیدن آن بسیار خوب است زیرا احساس می‌کنم دلیل این رفتار روان Clayton به جای اینکه به خاطر دلایلی که یک دقیقه برای استدلال او وجود دارد، بهتر عمل کرده‌است. پس از آن ما فقط یک انبار ناشناخته داریم؟ و یک زن ناشناس که نامش اعلام‌نشده است؟ دوست دختر؟ به هر حال من این فیلم را به خاطر طرفداران فیلم‌های پلیسی که از آن لذت بردم، به شدت توصیه می‌کنم

این فیلم چیزی نیست که قبلا دیده باشی، با این وجود واقعا علاقه پیدا کرده و تو را روی پنجه پا نگه می‌دارد، زیرا تنها مساله اصلی این بود که بازیگر نقش اصلی این بود که این ساعت واقعا لذت بخش است. این فیلم خیلی خوب نبود اما کاملا مستحق چهار حفره بود که در آخر مثل مکان برخی افراد مشخص نشده بودند اما هنوز برخی از جنبه‌های این فیلم تا حدی قابل‌پیش‌بینی هستند اما من هنوز خودم را در برخی از قسمت‌های خاصی که به آن ۵ ۵ می‌دهم غافلگیر کردم. من هیچ وقت چیزی را ندیده بودم، اما حماقت در این مجله‌ها خیلی خوب بود و خیلی هم زیرکانه بود که اگر شما فکر می‌کنید که این فیلم چه چیز خوبی است و اگر شما بتوانید به این نتیجه برسید که این فیلم چه شکلی است - اگر شما بتوانید به این نتیجه برسید که این فیلم چه شکلی است - اگر شما بتوانید به این نتیجه برسید که این فیلم چه شکلی است - اما این فیلم واقعا برای شما مناسب نیست که اگر زیاد به فیلم‌های خیلی شبیه هم نگاه کنید و این یکی هم یک فیلم عالی و کلی است، درست باشد.

دانلود فیلم sightless 2020 نابینا با دوبله فارسی

دانلود فیلم sightless 2020 با زیرنویس فارسی

اجراهای خوب و سرگرمی به طور متوسط به طور متوسط


دانلود فیلم sightless 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم sightless 2020 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم sightless 2020
دانلود فیلم sightless 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم sightless 2020 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم sightless 2020 نابینا با دوبله فارسی
دانلود فیلم sightless 2020 زیرنویس فارسی
دانلود زیرنویس فیلم sightless 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها