دانلود انیمیشن The Academy of Magic 2020

Aura با توانایی‌های جادویی استعداد زیادی دارد؛ او و دوستانش چیزهای جالبی در آکادمی دارند، اما به زودی می‌فهمد که در مدرسه اسرار بسیاری از رازهای پشت‌پرده را کشف کرده‌است که او می‌تواند حقیقت را بر ملا کند؟

اعضای اصلی فیلم


Jorgen Klubien

کارگردان

Jorgen Klubien

نویسنده

Cindy Robinson

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس انیمیشن the academy of magic

از یه علامت جادویی روی پوست بدن مو طلایی مو طلایی که قهرمان ما رو انتخاب می کنه به خاطر این که یه معلم مو مشکی ترسناک رو انتخاب می کنه، هری پاتر با شور و شوق و شور و شوق گشت زنی با شور و شوق و شور و شوق از این جا به در می ره. !! !! !! فیلم‌های هری پاتر و Shawn came در این فیلم نشان می‌دهند که او هیچ قدرت جادویی ندارد و نمی‌داند که چطور ممکن است این اتفاق بیفتد، اما در صورتی که این فیلم داستان جالبی داشته باشد، به اندازه کافی خوب نیست. داستان خوب است اما انیمیشن تنها برای کودکان مناسب نیست و حتی ممکن است با توجه به کیفیت بالای انیمیشن جایگزین که در کل توصیه نمی‌شود تقلا کند. این فیلم چنان پاره کننده بود که هری پاتر را غافلگیر کرد و گفت: تو بچه باهوشی داری با ریش قرمز و موهای قرمز و یک حریف مو طلایی که من معمولا اهمیت نمی‌دادم، ولی شور و هیجان زیاد بود.

دانلود زیرنویس انیمیشن the academy of magic

دانلود فیلم the academy of magic

انیمیشن script بد و پایانی است و پایان کار ۴ ساله من در ۳ بخش از آن لذت بردم ولی از آن زمان به بعد آن را ذکر نکرده بودم. این فیلم به قدری ساختگی و از فیلم‌های دیگر بود که فیلم انیمیشن unwatchable و plot صدا از جاه‌ای دیگر کپی شده بود و من به جای آن تصمیم گرفتم از یک پرسشنامه در مورد جامعه خودم استفاده کنم به جای اینکه بسیار جالب‌تر باشد! !! آن را از دست بدهید. من تصادفا این فیلم را تماشا کردم و داستان باعث شد که دختر جوان از رازهای پشت‌پرده این دختر مهربان و مهربان را نجات بدهد که او همه جعبه‌ها را به عنوان دختری که من در خواب می‌بینم مطالعه کرده‌ام! خیلی توصیه می‌کنم! تخمین زده شده‌است که اگر این کار یک تلاش واقعی برای سرگرم کردن کودکان باشد، اما اگر این کار یک تلاش واقعی برای سرگرم کردن کودکان باشد، به نظر می‌رسد که این کار را تا زمانی که بالا و یا مست باشد انجام دهند، و بگویند که این کار را تا زمانی که بالا و یا مست باشد انجام دهند، مگر اینکه یک قاتل زنجیره‌ای بیمار و بیمار شما را ببیند تا آن‌ها را ذخیره کند و حتی در آن صورت من از شما می‌خواهم دو بار فکر کنید.

دانلود فیلم the academy of magic
دانلود انیمیشن the academy of magic 2020
دانلود انیمیشن the academy of magic 2020 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن the academy of magic 2020 زبان اصلی
دانلود فیلم the academy of magic 2020
دانلود فیلم the academy of magic 2020 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن آکادمی جادویی the academy of magic 2020 web-dl
دانلود رایگان انیمیشن the academy of magic 2020
دانلود زیرنویس انیمیشن the academy of magic 2020
تماشا و دانلود رایگان انیمیشن 2020 the academy of magic دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم the academy of magic 2020
دانلود انیمیشن the academy of magic با زیرنویس فارسی
دانلود انیمیشن the academy of magic
دانلود انیمیشن the academy of magic دوبله فارسی
دانلود انیمیشن the academy of magic دوبله
دانلود فیلم the academy of magic
دانلود زیرنویس انیمیشن the academy of magic

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها