دانلود فیلم The Quarry 2020

مرد ولگرد سرگردان یک کشیش سیار را کشته و در یک کلیسای کوچک در یک کلیسای کوچک در یک کلیسای کوچک به سر می‌برد، اما رئیس پلیس مایکل شانون مظنون به خطا است.

اعضای اصلی فیلم


Scott Teems

کارگردان

Scott Teems

نویسنده

Andrew Brotzman

نویسنده

Damon Galgut

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس فیلم the quarry

در حالی که پلیس به طور غیر مترقبه‌ای به عنوان یک فرد بیگناه به عنوان فردی بیگناه شناخته می‌شود، در حالی که پلیس به طور غیر منتظره‌ای در حال تجدید حیات در این بخش است، شخصیت شیاد تا حد زیادی به عنوان یک فرد بیگناه شناخته شده‌است؛ و هر اشتباهی که فرد ولگرد می‌تواند در این بخش به خوبی به او بگوید این است که شخصیت شیاد تا حد زیادی با استعداد است. من خیلی چیزها را در مورد این فیلم دوست داشتم اما بعضی از قسمت‌های آن به حدی ناامیدکننده و گیج‌کننده بودند که باعث خوشحالی من می‌شد شی Whigham و مایکل شانون در کلاس جهانی خود به بهترین شکل بازی می‌کنند. باور کردنی نیست که رفتارهای کلیشه‌ای سخت آزار دهنده و غیرقابل باوری بین انگلیسی و اسپانیایی و غیره به سادگی گنگ و گنگ باشد.

دانلود زیرنویس فیلم the quarry

دانلود زیرنویس فارسی فیلم the quarry

هیچ ایده‌ای در مورد این که چرا این فیلم مقالات بدی دارد، نیست! این فیلم از ابتدا تا به آخر به عنوان یکی از طرفداران مایکل Shannon لذت می‌برد و فیلم اکشن خوبی به نظر می‌رسید اما این به این معنا نیست که هیچ چیز در حال رخ دادن نیست، یک تکه خوب از نوع زندگی است که کاملا گیج شده بود. فکر می‌کنم در این فیلم خیلی زیاد است که فکر می‌کنم زیاد خوب نیست، اما در این فیلم خیلی چیزها را از دست می‌دهم که هر بازیگری در آن صورت می‌گیرد که هر بازیگری در آن صورت می‌گیرد، در حالی که هر بازیگری در آن صورت می‌گیرد، به عمد با تفکر درباره رستگاری ایمان و حقیقت، فقط چند تا از the در این داستان است که من برای هر کسی آن را پیدا می‌کنم، اما اگر دنبال آن بگردی، خیلی چیزها برایت پیدا می‌کنم. این فیلم در یک جاده بیابانی باز شروع می‌شود که در آن یک فرد مذهبی در حال رانندگی با مردی است که در کنار جاده زندگی می‌کند و به او کمک می‌کند تا به او کمک کند تا به نزدیک‌ترین شهر مرزی برسد و به او کمک کند تا چمدان خود را از ماشین بیرون بیاورد و او را به عنوان رئیس پلیس محلی برای تحقیق در مورد این موضوع که درام از کجا شروع می‌شود، نادیده می‌گیرد. بدون اینکه بیشتر به نقشه من توجه کنید، عملکرد برجسته، مایکل شانون به عنوان رئیس پلیس بود! این شخصیت برجسته نشان می‌دهد که شخصیت این شخصیت به خوبی شروع به رشد کرده‌است و با این طرز تفکر، او می‌تواند به سرعت به پیروی از یک گناهکار شروع کند و با این طرز تفکر انتقادی خود را به سرعت گسترش داد و با این فکر که هیچ کار بدی پیش نمی‌رود و همه کس به یک شکل و یا دیگری نجات داده می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم the quarry

دانلود فيلم the quarry

دانلود فیلم the quarry

دانلود فیلم the quarry

اگر خسته‌کننده و پرمدعا چیزی برای شما باشد، من می‌توانم یک نوع سوختگی کند را تحمل کنم، اما این چیزی نیست که نه شخصیت جذاب و نه هیچ ارتباط احساسی و غیره وجود ندارد او نیاز دارد که خطوط بهتری را انتخاب کند و فیلم را به طور کامل نا امید کند فیلم را باور نمی‌کند. هیچ معمایی وجود نداشت که یک فیلم ترسناک و کسل‌کننده، بدون هیچ نقطه اوج، از دیدن شخصیت‌های گنگ، و هیچ چیز در فیلم داستان مردی که پدر را بکشد و جای او را در یک شهر کوچک بگیرد، وجود نداشت. جواب فقط در آخرین صحنه فیلم است، این تعلیق است؟ و هیجان؟ هیچ هیجانی در تمام فیلم‌های زمان برای تماشا کردن وجود نداره به نظر می‌رسید که این فیلم بدتر شده‌است. این فیلم بدتر از آن بود که من زیر لب گفتم آن‌ها این کار را نمی‌کنند! بیش از سه دوازده بار کل فیلم، میخائیل Shannon، همیشه خوب است و من تعجب کردم که چطور خودش را به این یکی از این ones که خارق‌العاده بود قرض داده بود! باید به خاطر مصرف مواد بوده باشد که این آدم وقتی این کار را می‌کند، وقت خود را هدر ندهید، اوه، خانه burning در همان آغاز سرد بود.

دانلود فیلم the quarry

دانلود زیرنویس فارسی فیلم the quarry 2020

مایکل شانون و شی Whigham، این نوع جنایت را براساس رمانی که با اثرات آپارتاید در آفریقای جنوبی روی داد را حمل می‌کنند. این رمان در یک شهر مرزی کوچک در ایالت لون استار قرار داده شده‌است، اما در این مورد به مهاجران مکزیکی فیلمی که توسط اسکات teems کارگردانی شده و با اندرو Brotzman نوشته شده‌است. این داستان به این دلیل درگیر می‌شود که شما می‌بینید یک اشتباه در زندگی دیگران تاثیر می‌گذارد و همچنین طنز در داستان قابل‌توجه است که فیلم را تحریک می‌کند. واقعا دلم می‌خواست از این فیلم خوشم بیاید، چون از بخت و اقبال مایکل شانون خوشم آمد، اما نمی‌دانستم چه داستانی می‌خواهم به او بگویم.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم the quarry 2020 دانلود زیرنویس فارسی فیلم the quarry 2020

دانلود رایگان فیلم the quarry 2020

این فیلم داستان جالبی است که در واقع یک داستان رستگاری است اما من به نوعی اعتقاد دارم که اگر یک ساعت مچی پر زرق و برق داشته باشد، شخصیت دیگری وجود داشته باشد، اما این فیلم داستان بسیار جالبی برای گفتن دارد، اما این فیلم داستان بسیار جالبی است که به نظر من برای یک شب خوب است اگر یک ساعت هوشمند بخواهید، یک ساعت خوب تماشا کنید و احترام زیادی به همه بگذارید برای اینکه این فیلم را کنار هم قرار دهید.

دانلود رایگان فیلم the quarry 2020
دانلود فیلم the quarry 2020 بدون سانسور
دانلود فیلم the quarry 2020
دانلود فیلم the quarry 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم the quarry 2020 با لینک مستقیم
دانلود زیرنویس فیلم the quarry 2020
دانلود رایگان فیلم the quarry 2020
دانلود زیرنویس فارسی فیلم the quarry 2020
دانلود فیلم the quarry
دانلود فيلم the quarry
دانلود زیرنویس فارسی فیلم the quarry
دانلود زیرنویس فیلم the quarry

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها