دانلود فیلم The 24th 2020

این حکایت از هنگ بیست و چهارم پیاده‌نظام ایالات‌متحده آمریکا و شورش Houston در سال ۱۹۱۷ میلادی است.

اعضای اصلی فیلم


Kevin Willmott

کارگردان

Kevin Willmott

نویسنده

Trai Byers

نویسنده
  • 2 سال پیش 5

برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم The 24th 2020 با کیفیت 480

یک گفتگوی خسته‌کننده و تلاش برای انسانیت بخشیدن به اعضای بیست و چهارم در این فیلم وجود ندارد و هیچ شکی ندارم که اگر این مردم نام واقعی مردم را داشته باشند، هیچ شکی در این نیست که این مردم به هیچ وجه با ظلم و ستم رفتار نمی‌کنند. من تعجب می‌کنم که چگونه تاریخ سیاه همیشه وقتی به خاطر بی‌عدالتی‌های نژادی است که در هوستون زندگی می‌کنم و هرگز نمی‌دانستم که این اتفاق می‌افتد که حتی امروزه مردم سیاه هنوز در حال مبارزه هستند تا به عنوان یک زن یا کودک شناخته شوند و همچنین یک انسان که این فیلم را دوست داشته‌ام این فیلم را به من نسبت می‌دهد. حیف که یک داستان برای گفتن در اینجا وجود داشت، اما در نهایت تنها pandering و bandwagonism اولین دستوری بود که به وسیله نمایش hammy به من کمک نکرد، اما برای من تلاش بی عاطفه آن برای غلبه بر موج سیاسی فعلی بسیار بهتر بود تا Amistad یا ۱۲ سال برده را تماشا کنم.

فیلم The 24th 2020 با کیفیت 480

این داستان از یک داستان واقعی الهام‌گرفته شده که در سال ۱۹۱۷ در مرکز ویلیام بوستون به عنوان یک مرد سیاه‌پوست تحصیل‌کرده در شهر هیوستون انجام شد که باعث شد مردان بیست و چهار سالگی خود را مسلح کنند و به مردم سفید شلیک کنند. بازگو کردن داستان واقعی داستان واقعی که من از آن آگاه نبودم و در تمام این سال‌ها پس از آن که ما در حال حاضر یک جنبش مهم زندگی سیاه داریم عمل جراحی خوب است اما داستان به طور دقیق تعریف می‌شود و شرح متعادل تری از نحوه assaultsbeatings فیزیکی نژاد پرستی و قتل توسط پلیس هیوستون و برخی افراد محلی به رویداده‌ای سال ۱۹۱۷ در هوستون را ارایه می‌دهد. خیلی بهتر از آن است که انتظار داشته باشیم این فیلم داستان این کشور را به تصویر بکشد که بسیاری می‌خواهند آن را انکار یا عمل کنند، گویی آن قدرها هم بد نیست.

فیلم The 24th 2020 با کیفیت 480

این فیلم یک فیلم عالی بود که نشان می‌داد مبارزات آمریکایی‌های آفریقایی چگونه تحمل می‌شوند. یک فیلم عالی همه آن مردها بودند و بقیه هم بهانه خوبی برای آن بودند که اگر به آن‌ها بگویی که هنوز در این فکر هستی، خدا به این روح کوچولوی بیچاره رحم می‌کند. این فیلم فوق‌العاده است و من توصیه می‌کنم که هر کسی این فیلم را بسیار اله‌ام بخش نگاه دارد و تاریخ بسیاری را بازگو می‌کند. یک نگاه غمگین به رویدادی شوم و کثیف و کثیف فیلم، توهین را در آن زمان به نمایش می‌گذارد، اما اعمال خشونت علیه مردان خشن چیزی جدید اما به خصوص زیان‌آور بود، احساسی بود که آن‌ها در کشتن غیر نظامیان توجیه می‌شدند و باید به احترام نه قربانی و نه تنها قربانیان و خشونت را واگذار کنند. این یک نمایش تاریخی است که من هرگز شاهد آن نیستم که کسی مانند این مردم سیاه معمولا قربانیان این نوع داستان‌هایی هستند که در اینجا علیه ظلم و توهین نژادی مبارزه می‌کنند و این موضوع باعث آزار او می‌شود زیرا این موضوع واقعا برای بقیه زندگی اش جالب بود، دیدن مردم سفید پوست و تاثیرات عاطفی و آسیب‌رسان بر استبداد نژادی آن‌ها را برای تغییر شکل می‌دهد.

فیلم The 24th 2020 با کیفیت 480

همیشه برای دیدن فیلم اله‌ام گرفته از اتفاقات واقعی که نقش تاریخی غنی و زندگی مردم سیاه پوستان در آمریکا را به تصویر می‌کشند، ما باید بیشتر داستان‌های ما را در فیلمی که به کارگردانی ما برای همه ما به ارمغان آورده‌است، ببینیم. آفرین! فیلم واقعا خوب است و خیلی واضح تاریخ را آشکار می‌کند، اما این مساله در زندگی روزمره بسیار نژادپرستانه است و باعث عصبانیت بیشتر وقتی می‌شود که نگاه کردن به این تاریخ بشری به ما درس نمی‌دهد، به خصوص در دوره ترامپ، مشکل فیلم در زندگی روزمره ما سر و کار دارد و نمی‌خواهد این مساله را تماشا کند و دوباره در خانه رنج ببرد.


دانلود فیلم the 24th day
دانلود فیلم the 24th day 2004
دانلود مستقیم فیلم The 24th 2020
فیلم The 24th 2020 بدون سانسور
فیلم The 24th 2020 با کیفیت 1080
فیلم The 24th 2020 با کیفیت بالا
فیلم The 24th 2020 با لینک مستقیم
زیر نویس فیلم The 24th 2020
فیلم The 24th 2020 با کیفیت 720
فیلم The 24th 2020 با زیرنویس چسبیده
دانلود زیر نویس فیلم The 24th 2020
فیلم The 24th 2020 با کیفیت 480