دانلود انیمیشن Spirited Away 2001

دانلود انیمیشن Sen to Chihiro no kamikakushi 2001

سن to فیلمی است با بازی Daveigh سوزان Pleshette و Miyu Irino در طول سفر خانواده‌اش به حومه شهر، یک دختر ۱۰ ساله عبوس در دنیایی سرگردان می‌شود که توسط خدایان و ارواح اداره می‌شود.

اعضای اصلی فیلم


Rumi Hiiragi

Chihiro Ogino بازیگر

Miyu Irino

Haku بازیگر

Mari Natsuki

Yubaba بازیگر

Takashi Naitô

Akio Ogino بازیگر

Yasuko Sawaguchi

Yûko Ogino بازیگر

Tatsuya Gashûin

Aogaeru بازیگر

Ryûnosuke Kamiki

بازیگر

Yumi Tamai

Rin بازیگر

Yô Ôizumi

Bandai-gaeru بازیگر

Koba Hayashi

Kawa no Kami بازیگر

Tsunehiko Kamijô

Chichiyaku بازیگر

Takehiko Ono

Aniyaku بازیگر

Bunta Sugawara

Kamajî بازیگر

Shigeru Wakita

(voice) بازیگر

Shirô Saitô

(voice) بازیگر

Hayao Miyazaki

کارگردان

Hayao Miyazaki

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

یکی از بهترین فیلم‌هایی که تا به حال دیده بودم و تا امروز همچنان با من مانده بود، این فیلم داستان را از یک شاهکار کلاسیک به نمایش می‌گذارد، در حالی که من خودم را متعجب از یک شاهکار کلاسیک یافتم. این فیلم از یک شاهکار کلاسیک الهام‌گرفته بود. این به این معنا نیست که من انتظار فیلم فیلمسازی minded را داشتم که به طور کامل تحت‌تاثیر کارگردان فیلم قبلی پرنسس Mononoke قرار گرفته بودم، اما حس می‌کردم داستان آن برای موفقیت آن در سفر heros بسیار ساده است، به خصوص برای یک فیلم ۲ ساعته داستان شاهزاده خانم Mononokes حماسی بوده و زمان اجرای آن صرفا در هر جهت به جز پالت دیداری آن قابل‌استفاده است.

Spirited Away

لینک مستقیم فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001

این فیلم داستان تخیلی و تخیلی است که به نظر می‌رسد تنها کسی است که در این فیلم زندگی می‌کند و بعد از اینکه به سراغ پدر و مادر خود می‌رود، این فیلم داستان جالبی است که به نظر می‌رسد این فیلم داستان فیلم دیگری است که به نظر می‌رسد در این فیلم زندگی می‌کند. به نظر می‌رسد که این فیلم نه تنها به دلیل عدم توجه به این موضوع که چرا این فیلم داستان فیلم را به نمایش می‌گذارد، بلکه به خاطر تاثیر منفی آن بر این واقعیت که چرا برخی از مردم این فیلم را دوست دارند و اینکه چطور ممکن است این فیلم را مورد بررسی قرار دهند و یا اینکه چطور ممکن است این فیلم را مورد بررسی قرار دهند، به نظر می‌رسد که این فیلم برای بعضی از مردم عادی است، اما من و برادرم چند ماه وقت صرف این فیلم کرده بودیم.

لینک مستقیم فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت بالا

این فیلم یک قطعه هنری برجسته از آثار هنری است که وقتی اولین بار برنده جایزه اسکار شدم، وقتی که جایزه اسکار را دریافت کردم بسیار خوشحال شدم، اما بعد از خواندن کمی بیشتر، وقتی که فیلم داستان فیلم را برنده شد، خیلی خوشحال شدم. در حالی که بقیه دنیای غرب از هیجان انیمیشن سازی انیمیشن و the دیزنی اله‌ام گرفته بود، بینندگان ژاپنی شانس دیدن این فیلم انیمیشن واقعی را داشتند. این فیلم اولین فیلم خارجی بود که قبل از اینکه این فیلم به بهترین فیلم انیمیشن تبدیل شود، بیش از ۲۰۰ میلیون دلار به دست آورد. به طور خلاصه فیلم انیمیشن یک دختر ده‌ساله است که در حال سفر به دنیای عجیب و شگفت‌انگیز بعد از اینکه پدر و مادرش به عنوان یک نمونه خوب از این فیلم زندگی می‌کنند را تماشا می‌کند. این فیلم به شما نشان می‌دهد که چه چیزی ژاپنی یا ژاپنی یا هر ملیت دیگری دارد. در پایان روز این فیلم نشان می‌دهد که هر فرد دیگر انیمیشن شانس نمایش را به شما نخواهد داد. به نظر من این فیلم داستان فیلم مورد علاقه من است و به همین دلیل است که به نظر من این فیلم داستان فیلم مورد علاقه من را درک نمی‌کند. به همین دلیل است که تصور می‌کنم این فیلم داستان فیلم مورد علاقه من را درک کند. به همین دلیل است که تصور می‌کنم این فیلم داستان فیلم مورد علاقه من را درک کند.

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت بالا

من این فیلم را بعد از شنیدن این فیلم از یکی از دوستانم اجاره کردم، اما بعد از دو روز آن را تماشا کردم و بعد آن را به همان اندازه که من انجام دادم را تماشا کردم. او همچنین در حال یادگیری نواختن یک موضوع باز روی پیانو ۴ صفحه است که خیلی بیشتر از من است! من این فیلم را به هر کسی توصیه می‌کنم، اما بسیار متفاوت است. علی‌رغم an بلند مدت، فیلم بسیار جذابی است که با برخی از شخصیت‌های تخیلی که تا به حال دیده‌ام پر شده‌است، علاوه بر تصاویری که موسیقی زیبا است و داستان چیزی برای تماشاگران تمام سنین دارد. به نظر می‌رسد که در زندگی واقعی، هیچ بخشی از فیلمی که شما را بیدار می‌کند وجود ندارد اما در حال حاضر شما باید بخندید اما حالا شما باید بخندید اما حالا شما باید بخندید اما حالا شما باید بخندید اما حالا شما باید بخندید اما این تصویر آنقدر بالا است که من حتی احساس شرمندگی نمی‌کنم. و شما هم چنین فریاد زدم: شما هم چنین احساسی دارید.

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت بالا

در واقع اگر شما بخواهید نظر سازندگان را به صورت یک فیلم انیمیشن جذاب بیان کنید، به همین دلیل است که شما می‌توانید آن را به صورت یک فیلم انیمیشن جذاب بیان کنید، در حالی که به عنوان بیننده آمریکایی، شما می‌توانید آن را به صورت یک فیلم انیمیشن جذاب بیان کنید، اما من نمی‌توانم بگویم که اگر شما بخواهید آن را به عنوان یک بیننده آمریکایی بیان کنید، اما نمی‌توانم بگویم که در کجای آن تکان دادن ویدئو و توقف حرکت شخصیت‌ها در فیلم می‌تواند ما را روشن کند. به عنوان یکی از طرفداران پیکسار امیدوارم که من هیچ تعصبی در فیلم‌های آمریکایی و یا ژاپنی نداشته باشم، اما به عنوان یک چینی که ممکن است در برابر محصولات ژاپنی کمی مقاومت داشته باشد، یک شاهکار تصویر زیبا و جالب است اگر Gazzer ۲ بفهمد این یعنی عصر یخ‌بندان بسیار ساده‌تر است.

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت بالا

بعد از اینکه یک پسر متوجه شد که او در حمام است و بعد از اینکه یک پسر متوجه شد که او در حمام است و بعد از آن به او می‌گوید که باید کاری کند که به نظر احمقانه برسد اما این داستان می‌تواند احمقانه به نظر برسد اما این داستان یک داستان اله‌ام بخش دیگر از farm Miazaki است که بیش از همه از ۱۰ تا ۱۰ سال برای این فیلم فوق‌العاده لذت می‌برد. پیش از پایان فیلم داستان جالبی است که به او اجازه می‌دهد چیزی کاملا منحصر بفرد و خیره‌کننده را نمایش دهد و به زودی به دنیای جادویی تبدیل شود. این فیلم داستان جالبی است که به او اجازه می‌دهد تا به دنیای جادویی تبدیل شود. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان تخیلی و هیجان‌انگیز را به تصویر می‌کشد. برای سال‌های متمادی در مورد این فیلم چیزهای خوبی شنیده بودم و بالاخره تصمیم گرفتم که آن را تماشا کنم، اما در آخر هیچ چیز برایم جالب نبود، اما در آخر چیزی که من از آن خوشم نیامده بود این بود که این فیلم داستان و داستان جالبی را به یاد بیاورم. اما در پایان فیلم داستان و داستان خیلی خوبی را به یاد آوردم اما این فیلم داستان و داستان جالبی دارد و شما همیشه می‌دانید چه اتفاقی دارد می‌افتد و چرا در پایان فکر می‌کنم که این فیلم بیشتر توسط کودکان مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت بالا

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت 720

شنیدم که از خیلی از مردم باید این فیلم را تماشا کنم و فکر می‌کردم که خوشم می‌آید، ولی نمی‌توانستم خودم را مجبور کنم که آن را تمام کنم و فکر کنم که خیلی کسل‌کننده است. یک فیلم زیبا برای من بهترین فیلم از استودیو Ghibli انیمیشن و انیمیشن و انیمیشن و داستان فیلم خوب بود و من توصیه کردم که آن را تماشا کنم.

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت 720

میازاکی از بازیگران زن لذت می‌برد و من خوشحال بودم که این فیلم برای افرادی که در بسیاری از سطوح مختلف ساخته شده‌اند لذت می‌برد و من خوشحال بودم که این فیلم به زیبایی و زیبایی پیشینیان خود مانند Nausicaa از دره باد لذت می‌برد و من به هر کسی توصیه می‌کنم که نگاهی به وسعت و زیبایی آن داشته باشد و البته the رویایی که آن را واقعا عالی می‌کند. این واقعا یک فیلم بد نیست، اما واقعا آن قدرها هم عالی نیست که من نمی‌فهمم چه چیزی از آن تعریف و تمجید می‌کند، اما این داستان واقعا به هم پیچیده است که من نمی‌فهمم که او یک انسان است، بلکه یک اژدها هم هست و بعدا معلوم می‌شود که روح یک اژدها است و بعد تبدیل به یک روح رودخانه‌ای می‌شود؟ اف کی؟ !؟ تا اونجایی که من می تونم به شخصیت اصلی این فیلم نگاه کنم، این فیلم مثل یه فیلم ترسناک ترسناک در کل فیلم هست و من اصلا مطمئن نیستم که این فیلم وقتی که من گفتم فیلم ترسناک نیست، اما داستان همه جا رو احساس می کنه و وقتی همه چیز تم وم می شه احساس پوچی می کنه.

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت 720

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با لینک مستقیم

پارسال من Spirited را در انگلستان دیدم که هیچ وقت طرفدار آن نبوده ام و واقعا به ذهنم خطور نکرده بود که فیلم زبان خارجی دوبله شده به زبان انگلیسی یا آمریکایی را تماشا می‌کنم که نمی‌توانم تصور کنم یک فیلم زبان خارجی دوبله شده به زبان دیگری است، اما هی این یک کارتون بچه‌ها است، چه اهمیتی دارد؟ تا جایی که من عاشق فیلمی بودم که از آن لذت بردم، آن قدر لذت بردم که به نظر کمی ضعیف می‌رسید اما در مقایسه با لاپوتا Grave of و چند نفر دیگر به نظر من بسیار باهوش‌تر و witty از آنچه به یاد داشتم این بود که حتی اگر کلمات نامفهوم باشند می‌توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند؟ شاید داب کار ضعیفی انجام داده باشد؟ یا این فقط به این خاطر بود که در حال حاضر در زبان of تبحر داشتم؟ به عنوان یک آزمایش کوچک من تصمیم گرفتم که برخی از فیلم را با both انگلیسی و دوبله انگلیسی تماشا کنم، چه تفاوتی وجود دارد که همه بینندگان آمریکایی می‌توانند فیلم را تماشا کنند مگر اینکه آن‌ها این گنج را ببینند مگر اینکه آن‌ها بتوانند این فیلم را ببینند مگر اینکه آن‌ها بتوانند این فیلم را ببینند مگر اینکه ژاپنی صحبت کند که بتواند بگوید its که راه فراری است. آن‌ها احتمالا با آدم‌های غربی هم چنین نوشته‌اند: اما داب که فقط بوی تعفن صبح شنبه را می‌دهد مزخرف عمومی است و طبیعت جاه‌طلب و uncompromising این فیلم به شدت آبیاری می‌شود.

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با لینک مستقیم

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 سانسور شده

فیلم سازان در تلاش برای پیدا کردن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن انسان برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن انسان برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن راهی برای یافتن انسان برای یافتن راهی مناسب برای درک این مساله هستند. به نظر می‌رسد که قوانین این دنیا برای ما به اندازه کافی برای درک آنچه که قرار است در مورد چیزی باشد که همه مردم از جمله منتقدان بی شماری به عنوان شاهکاری مورد ستایش قرار گرفته‌اند، نیست و من قبول دارم که رفتن Spirited لحظات زیبایی و جذابیت عالی را برای بیش از جبران کوتاهی طول سفر فراموش‌نشدنی بر روی یک قطار شبح مانندی دارد، شاید برجسته جلوه این فیلم یک لحظه متعالی است که به آن اشاره می‌کند.

فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 سانسور شده
فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با زیرنویس چسبیده
فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت 1080
زیر نویس فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001
فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با زیر نویس
زیر نویس فارسی فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001
دانلود زیر نویس فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001
فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 دوبله فارسی
فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 سانسور شده
فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با لینک مستقیم
فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت 720
فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001 با کیفیت بالا
لینک مستقیم فیلم Sen to Chihiro no kamikakushi 2001

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها