دانلود فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021

دو نوجوان که در همان روز زندگی می‌کنند آن‌ها را قادر به ایجاد نقشه رسمی می‌کنند.

اعضای اصلی فیلم


Ian Samuels

کارگردان

Lev Grossman

نویسنده
  • 1 سال پیش 5

برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021 با زیر نویس

بسیار خوب، من اقرار می‌کنم که برای یک فیلم علمی‌تخیلی که یک روز تکرار می‌شود برای یک روز تکرار می‌شود و شما را به دنیای خود می‌کشد تا این که ناگهان با دختری آشنا می‌شود که در مقابل آن‌ها برای لحظاتی چند لحظه در مقابل آن‌ها ظاهر می‌شود. این اولین باری است که ما فیلمی را با استفاده از این ایده دور نگه داریم، اما من باید بگویم که این اولین بار است که ما فیلمی را با استفاده از این ایده دور نگه داریم.

این فیلم کوچک همه چک را برای من به نمایش می‌گذارد، شخصیت‌های دوست‌داشتنی و دوست‌داشتنی و دوست‌داشتنی موسیقی ایندی خیلی وقت است که تو فقط می‌خواهی استراحت کنی و یک چیز شیرین و بی‌آزار تماشا کنی. شما قبلا می‌دانید که این فیلم در حدود Groundhog روز است که با یک برچسب PG ۱۳ در آن ملاقات می‌کند و طبق معمول ما هیچ پاسخی برای این سوال پیدا نمی‌کنیم؟ و چگونه؟ و در حالی که کل تنظیمات بیش از حد عقیم است و تجربه‌ای لذت بخش است که من آن را از ۶ ستاره سالم دوست داشتم. چند چیز در داستان و فیلم وجود دارد که اکثر داوران برای رسیدن به جایی که نیاز به رفتن به جایی دارند برای رسیدن به جایی که آن‌ها نیاز به رفتن به جایی دارند را از دست می‌دهد. این فیلم به ما اجازه می‌دهد تا یک مکث در نظر بگیریم و به دنبال چیزهای بسیار عالی و عالی باشیم که در یک روز درخشان و شیرین و دوست‌داشتنی و sobering و آشتی کنیم.

فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021 با زیر نویس

لینک مستقیم فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021

یک عالمه جواهر پنهان در آمازون وجود دارد که این یکی از آن‌ها است! هیچ درام نوجوان به خوبی نوشته نشده است که باعث می‌شود شما در مورد زندگی روزمره خود فکر کنید وقتی که جاش هامیلتون یک پیر شد؟ این یکی از آن چیزهایی است که من دارم فیلم‌هایی را انتخاب می‌کنم که شما می‌خواهید دوباره و دوباره در زندگی تماشا کنید. من فکر کردم که این خیلی خوب نیست بخصوص بعد از ۲۰ دقیقه اول که بهتر و بهتر شد اما من فکر کردم که این فیلم خیلی خوب است برخی آن را بی‌ارزش می‌نامند من فکر می‌کنم آن زیباترین راه برای نشان دادن این است که ما باید از چیزهای کوچک در زندگی قدردانی کنیم و چیزی یا هر کسی که به او اعطا شود، دوست‌داشتنی و دوست‌داشتنی است. فیلم شروع به یواش کرد و من احساس کردم که هیچ احساسی بین ما در ابتدا وجود ندارد، اما در داستان خیلی شیرین و دلنشین است، پایان این ماجرا کمی باز بود، اما هنوز خیلی لذت بخش بود. چه فیلم زیبایی اگر یک قلب دارید این فیلم برای شما است که در داستان گم می‌شوید

دانلود زیر نویس فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021

این فیلم به اندازه کافی باهوش است که شخصیت‌هایی را داشته باشد که در همان جهان زندگی می‌کنند و در واقع همان فیلم‌ها را به عنوان مخاطب تماشا می‌کنند. این فیلم داستان جالبی است که ما می‌توانیم برای مدتی کوتاه بعد از نگاه کردن به فیلم و نگاه کردن به آن به حد کافی از آن لذت ببریم، اما در حقیقت ما به اندازه کافی از آن لذت می‌بریم. این فیلم داستان بسیار ساده تری است. شخصیت‌های در این فیلم جذابیت خود را دارند و مثل این نیست که آن را در یک فیلم بسیار شگفت‌انگیز قرار داده و خود را در فیلم بسیار فوق‌العاده‌ای قرار می‌دهد. این فیلم خیلی خنده‌دار بود و در مسیری که ما الان به آن نیاز داریم دلگرم‌کننده بود. در دنیای ما چیزهای کوچک اغلب فراموش‌شده و به گونه‌ای که ما همه را وادار به کاهش کند و به چیزهای عالی و عالی اطرافمان توجه کنیم که الان به آن نیاز داریم! !!

دانلود زیر نویس فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021

فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021 با کیفیت بالا

می‌بینم بقیه دارن چی می گن؟ اما خلاصه‌ای که قبلا به شما قول روز Groundhog را داده بود، روز NOT بود که به ما یاد داد تا روزی را که این فیلم بسیار جذاب بود بگیریم و این فیلم به روش خودش بسیار جذاب بود و من آن را به عنوان یک ساعت آسان در روز خسته‌کننده معرفی کردم. این فیلم خیلی بهتر از آن چیزی است که من تصور می‌کنم این یک چیز خوب یا بد است چون من فکر می‌کنم که این فیلم خیلی بهتر از آن چیزی است که من فکر می‌کنم این کار خوب یا بد است چون من فکر می‌کنم که این فیلم خیلی بهتر از آن است که این فیلم را به شما نشان دهد. این فیلم بارها و بارها انجام شده‌است که هیچ چیز در این فیلم به اندازه کافی برای هر نوع تازه واردی در این فیلم وجود ندارد. با این حال این فیلم به اندازه کافی جذاب است که بنشیند و از خداوند لذت ببرد، می‌داند که فیلم‌های بسیار بدتری در حال حاضر در حال پخش شدن هستند. و این واقعا تنها چیزیه که تو باید بدونی که تو به این فیلم نگاه می‌کنی چون تو دوست داری با من بازی کنی، آن را روشن کن - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021 با کیفیت بالا

این در حال تبدیل شدن به یک نوجوان سنتی در آینده‌ای نه چندان دور است که زندگی در حال حاضر یک مسافر نیست و نه تنها یک ناظر در دنیای ما درس‌های خوبی برای زندگی به عنوان بخشی از آینده مشترکمان است. از آنجا که منتقدان دیگر حلقه زمان را پست کرده‌اند، بسیاری از بارها در فیلم‌ها استفاده شده‌است، اما این فیلم به طور حتم این افسانه را به نمایش می‌گذارد که فیلم دلگرم‌کننده از نظر روانی، فیلم دلگرم‌کننده و همدردی همدلی، همدلی همدردی و توجه به جزئیات موسیقی خوب و توله‌سگ درباره عشق، کار خوبی است که جیمز و دی را دوست دارند! چیزی به اسم یک فیلم عالی وجود ندارد، اما خیلی نزدیک بود که این کار را به پایان برساند و فکر کند که این فیلم خیلی به من ربط دارد، برایم مهم نیست که این فیلم خیلی به هم نزدیک است.


دانلود مستقیم فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021
فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021 با لینک مستقیم
زیر نویس فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021
فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021 با کیفیت بالا
دانلود زیر نویس فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021
لینک مستقیم فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021
فیلم The Map of Tiny Perfect Things 2021 با زیر نویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها