دانلود فیلم The New Mutants 2020

پنج تا تغییر پذیرها فقط در حالی که در یک ساختمان مخفی در مقابل their مقاومت می‌کنند تا از گناهان گذشته شان فرار کنند و خودشان را نجات دهند،

اعضای اصلی فیلم


Josh Boone

کارگردان

Josh Boone

نویسنده

Knate Lee

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم The New Mutants 2020

این فیلم ترسناک و وحشتناک است. من با انتظارات پایین رفتم و با این حال هنوز ناامید بودم که چیزی مثبت بگویم اما من واقعا نمی‌توانم به هیچ چیز فکر کنم در صورتی که شما ندانید که چه کسی پشت آن قرار دارد چه بد و چه بد، اگر شما نمی‌دانید که چه کسی پشت آن قرار دارد بد و نامناسب است. اگر شما نمی‌دانید که چه کسی پشت آن قرار دارد بد و نامناسب است. من تا حالا یک بررسی فیلم ندیدم، اما بعد از این که این یکی را دیدم، فقط باید این داستان را نوشتم: از کجا شروع کنم! اول از همه این مناظر مربوط به صحنه قبلی نیست که به نظر می‌رسد صدها فیلم مختلف دارند و آن‌ها فقط با هم متحد شده‌اند و هیچ ایده‌ای ندارند که چه کسی به کجا می‌رود یا چه کسی در حال شکار است. !! !! !! !! ! به نظر من آن‌ها یک کلمه بی‌معنی برای گفت‌وگو درباره هر صحنه‌ای که می‌توانستم به آن ادامه دهم، داشتند.

فیلم The New Mutants 2020 با کیفیت 1080

فیلم The New Mutants 2020 با کیفیت 1080

فیلم The New Mutants 2020 بدون سانسور

چیزی که متفاوت از دیگر فیلم‌ها در این ژانر را احساس می‌کند، هرگز به جنبه ترسناکی که در زمان اجرا نا امید کننده بود، دست نمی‌یابد. در حالی که هیچ داستان واقعی در مورد سه دشمن و یک جنایتکار که در یک ساعت گذشته پر از دردسر شده بود به من نشان داد که ارزش نوشتن هیچ چیز را ندارد. همه چیز خوبی را در مورد اولین فیلم مردان ایکس در نظر بگیرید که در اثر Maise تیلور از Anya تیلور به یک قاشق cgi وحشتناک از گربه‌ها و یک سری داستان‌های بی‌معنی و قدرت تصادفی و ویولا اضافه می‌شود! حالا شما فیلم خیلی بدتر از X: ولورین (ولورین)(ولورین)(ولورین)(ولورین)(ولورین)(ولورین)(ولورین)(ولورین)(ولورین)(ولورین) به هر حال، فیلم‌های X بعد از روزه‌ای آینده، از جاش بون بدتر می‌شوند. The جدید بدون شک یکی از بدترین moviessequels این فیلم است، درست مثل وقتی که یک لبخند از شکم کودک بیرون می‌آید و a در معده او تخم می‌گذارند تا جنین جنین او را بکشد؟ همچنین آنقدر تاریک است که شما نمی‌توانید یک داستان خسته‌کننده و خسته‌کننده را ببینید و عمل بسیار احمقانه ای انجام دهید که هرگز مانند طاعون از آن دوری نکنند. اگرچه او حتی اشاره‌ای هم به این موضوع نمی‌کند که این کودکان و پروفسور ایکس در این دنیا وجود داشته باشند و به نظر می‌رسد که آن‌ها در حال حاضر در یک سازمان امنیت بالا قرار داشته باشند، اما به جای آن که به آن‌ها اجازه دهند تا در طول زمان با مربی شان ارتباط برقرار کنند، این واقعیت وجود دارد که آن‌ها برای پیوستن به مردان ایکس حاضر می‌شوند اما این است که چرا آن‌ها واقعا در آنجا حضور دارند؟ وقتی آن‌ها شروع به پرسیدن سوال‌هایی می‌کنند و به دنبال پاسخ به یک نبرد متراکم بین خوب و بد هستند، این یک تغییر خوب از همه زمان‌ها است که مجموعه مردان ایکس را از بین برده‌است. با این حال در میان فیلم‌های X یکی از بدترین چیزها که من آن مکان را برای مکاشفه نجات دادم تا زمانی که ققنوس تاریک آن را شکست داد.

دانلود زیر نویس فیلم The New Mutants 2020

کل قضیه مربوط به این فیلم است که این فیلم مثل یک ایستگاه اتوبوس است که هیچ یک از کارکنان آنجا لکه‌های خون mutants را پاک نمی‌کند و حتی می‌فهمد که یک بچه در حمام است! فکر کنم به اندازه کافی گفتم وحشتناک است که هیچ عیب و نقصی در فیلم درست و حسابی ندارد، اما در اینجا همه چیز را از دست داده‌اند. این یک فیلم بسیار خوب بود، اما این خیلی بهتر از آن بود که من به خاطر یک فیلم ترسناک تغییر کرده باشم، اما این چیزی نبود که من خودم را ناراحت کرده باشم، اما این چیزی نبود که حواس من را پرت کند. کی گفت این ترسناک است؟ ؟؟ بعد از وعده‌های مکرر و تلاش برای آزاد کردن این چیز، داستان یک نوجوان تکراری در قالب یک فیلم علمی‌تخیلی با کشف توانایی‌های آن‌ها و برای فرار از نوعی از امکانات، که تنها پنج مورد از آن‌ها هستند، ناموفق است. واو، این اساسا همان نقشه است واضح است که ما با پول سریعی زندگی می‌کنیم و با این واکنش همه‌گیر، چه از نظر اجتماعی و چه از نظر مالی، شرکت‌های بزرگ با مفهوم ضعیف یک فضای بسیار ضعیف در سرتاسر کل فیلم وجود دارند و یک داستان قابل‌پیش‌بینی می‌گویند! برای حضار مثل خودم که می‌دانم شایستگی آن را دارند که پول خود را برای چیزی ارزشمند و رایگان ذخیره کنند، تا زمانی که شرکت‌های بزرگ حریص بودن را متوقف کنند.

دانلود زیر نویس فیلم The New Mutants 2020

فیلم The New Mutants 2020 دوبله فارسی

۶۷ هزار دلار برای این مزخرفات؟ برای این پول میتونیم به ۱۰۰ فیلم شلیک کنیم و حداقل ۵ تا از اونا عالی باشن برای هیچ دلیلی برای هیچ دلیلی از این فیلم عجیب و غریب ساخته نشده است که بسیاری از آن‌ها خدای بد و a است. !! !! !! !! ! من بیشتر با این موافقم که این فقط بدترین sequel نیست، بلکه بدترین فیلم ترسناک تاریخ است. امروزه این فیلم با پرت کردن یک اسم یا مکان خاص در فیلم فکر می‌کنند که این فیلم ۹۰ دقیقه از زندگی من است و من آن‌ها را پس می‌گیرم! . میدونم که باید هوش و هوش رو داشتم که از تئاتر برم بیرون

زیر نویس فارسی فیلم The New Mutants 2020

هیچ چیز برای فیلم خوب و بازیگران نمایش نمی‌دهد، اما آن‌ها هر عنصر داستانی را اجرا می‌کنند و تکرار می‌کنند که من احساس بدی نسبت به این بازیگران ندارم؛ به راستی که یک سطح عقلانی برای فیلم خوب و صحنه‌های کلیشه‌ای وجود دارد که آن‌ها هیچ عمق احساسی ندارند جز جالب بودن و داشتن یک نقشه خوب که شما دوست دارید کل متن فیلم را از دست بدهید. چرا دو ستاره؟ فقط به این دلیل که من افراد ایکس را دوست داشتم اما بعد از دیدن این، فقط نمی‌دانم چرا آن‌ها اجازه این فیلمنامه را می‌دادند و در آخر این محصول نهایی برای خروج از استودیو بود؟ من واقعا اهمیتی نمی‌دهم که علاقه دارم به مشتاقان فیلم قهرمانان فیلم و طرفداران فیلم x و غیره اطلاع دهم و تا آنجا که می‌توانند از این فیلم دور بمانند و خود را از ناامیدی کامل نجات دهند و وقت تلف کردن این فیلم وحشتناک را هدر دهند. من باید به نظرات او گوش می‌دادم و شاهد این نبود که لطفا از اینجا دور بمانید این فیلم باید به Terrible وحشتناک تغییر نام داده شود. این فیلم، بدترین sequel است که من تا به حال دیده‌ام، این قتل‌عام بی‌معنی است، و همچنین در برخی چیزهای گیج‌کننده درباره Mutants که به او لعنت می‌شوند، می‌اندازد! جالب است که چگونه در فیلم‌های دیگر به آن اشاره‌ای نشده است، بازی بد است و مسیر صخره از همه هزینه‌ها اجتناب می‌کند.


فیلم The New Mutants 2020 با زیر نویس
زیر نویس فیلم The New Mutants 2020
فیلم The New Mutants 2020 سانسور شده
زیر نویس فارسی فیلم The New Mutants 2020
فیلم The New Mutants 2020 دوبله فارسی
دانلود زیر نویس فیلم The New Mutants 2020
فیلم The New Mutants 2020 بدون سانسور
فیلم The New Mutants 2020 با کیفیت 1080
لینک مستقیم فیلم The New Mutants 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها