دانلود مستند The Social Dilemma 2020

بررسی تاثیر خطرناک انسانی شبکه اجتماعی با متخصصان تکنولوژی، زنگ خطر را در آثار خود به صدا در می‌آورند.

اعضای اصلی فیلم


Jeff Orlowski

کارگردان

Jeff Orlowski

نویسنده

Davis Coombe

نویسنده

Vickie Curtis

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم the social network زبان اصلی

یک مستند باید این باشد که این دکتر اعتبار خود را با صحنه‌های مضحک نمایش از دست داد. هیچ کار احمقانهای در فیلم مستند نیست! هیچ چیز به من نمی‌گوید که چه چیزی را نمی‌دانم و یا اینکه به یک میلیون جای دیگر نیامده است، چیز جدیدی به یک مکالمه مهم دیگر اضافه نمی‌کند. من توصیه نمی‌کنم اگر به طور قانونی هیچ ایده‌ای در مورد تاثیر رسانه‌های اجتماعی و روزنامه‌نگاری نداشته باشند، اما آن dramatizations احمق در بهترین حالت غیر ضروری هستند و در بدترین حالت گمراه‌کننده هستند.

دانلود فیلم the social network زیرنویس فارسی

شما به یک فیلم مستند می‌گویید که یک موضع محکم در یک طرف مساله اتخاذ می‌کند، به خود زحمت مصاحبه با یک فرد را با یک نظر مخالف را به خود زحمت نمی‌دهد و سپس از شما می‌خواهد که کاری را انجام دهید؟ من هیچ علاقه‌ای به شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی ندارم، اما در حالی که این فیلم ادعا می‌کند که شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی در حال دستکاری قانون سانسور هستند و نه برای هر شرکت رسانه‌های اجتماعی، در حالی که این فیلم به نظر می‌رسد که شما به دنبال یک هدف مشترک هستید و نه برای رسانه‌های اجتماعی، بلکه به نظر می‌رسد که این مستند به خودی خود یک طرفه است و به طور دقیق دیدگاه‌های متفاوت متفاوت و گاهی متناقض از افراد مختلف را نشان می‌دهد.

دانلود فیلم the social dilemma دوبله فارسی بدون سانسور

در حالی که در حقیقت تویی‌تر بسیار سمی و خطرناک است، در حالی که من بیش از همیشه در مورد استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای تاثیرگذاری بر تفکر و ایده‌های خود در مورد مسائل سیاسی صحبت می‌کنیم، اما اکنون از طریق نت فلیکس، آن‌ها در مورد اثرات منفی استفاده از SM ها و تاثیرات عاطفی استفاده از SM ها بسیار خوب عمل می‌کنند. در حقیقت آن‌ها به بهترین توصیه در مورد حذف دموکراسی می‌پردازند و ناگهان با بهترین توصیه کل فیلم حذف می‌شوند - - مخصوصا فیس بوک. من همین مکالمه را با خودم داشته‌ام و می‌پرسم چرا امروز جهان چنان polarized شده که این فیلم از این فیلم نفرت دارد! !! !! !! جدا کردن یک تکه در مورد رسانه‌های اجتماعی و تاثیرات آن در دنیای ما، تنها چیزی که من با آن دارم، قسمت نوشته شده این برنامه است که غیر ضروری و منحرف کردن آن به ژنرال Zers در خانواده تان است که البته باعث چرخش چشم و جمع شدن افراد از دهان آن‌ها می‌شود، شاید در نهایت با آن‌ها برخورد کند. یک فیلم مستند که تا حدودی باور نکردنی است، اما در اجرا کامل نیست اگرچه در اجرا کامل نیست اما در اجرا، بخش عمل underwhelming است و باید توسط والدین، سیاستمداران و افراد دیگر تماشا شود.

دانلود مستند the social dilemma زیرنویس فارسی

در دهه گذشته، تنها دو صنعت به عنوان مثال به مشتریان خود اشاره می‌کنند، بلکه به همین دلیل است که در دهه گذشته، رسانه‌های اجتماعی به عنوان مثال به مشتریان خود اشاره می‌کنند، اما اگر شرکت‌ها بتوانند توجه ما را به خود جلب کنند، به همین دلیل است که در دهه گذشته، رسانه‌های اجتماعی به عنوان یک موضوع جالب توجهی به مشتریان خود دست می‌یابند. اما اگر شرکت‌ها بتوانند توجه ما را به خود جلب کنند، این موضوع تنها چیزی است که اهمیت ندارد. فقط یادآور این موضوع است که این اتفاق در منطقه خلیج Kowloon که در آن یک سیستم نظارت ترافیکی جدید مورد آزمایش قرار گرفته و سیستم نظارت بر ترافیک برای نظارت بر اعتراضات مورد استفاده قرار گرفته و هیچ ارتباطی با ۵ G ندارد. پس از شنیدن این موضوع بسیاری از مردم به شدت از این مستند سخن می‌گویند، من فکر کردم که اگر شما نمی‌دانید که چگونه این الگوریتم‌ها برای دستکاری کردن احساسات شما مورد استفاده قرار می‌گیرند و اینکه چگونه این سالن‌ها تا چه حد موثر هستند، به نظر می‌رسد که آن‌ها بیشتر سرو کار می‌کنند و پر کننده هستند چون در غیر این صورت ۴۵ دقیقه طول می‌کشد.

دانلود مستند the social dilemma زیرنویس فارسی

دانلود مستند the social dilemma با زیرنویس چسبیده

لطفا برای خود لطف کنید و مراقب باشید که رسانه اجتماعی تنها باعث ایجاد نارضایتی در زندگی می‌شود و باعث ایجاد نارضایتی در زندگی می‌شود و در حال حاضر در حال تغییر رفتار و تغییر عقیده مردم در آستانه جنگ داخلی است و من می‌توانم آن را ببینم که فقط نمی‌دانستم که رسانه‌های اجتماعی مسئول آن هستند.

دانلود مستند the social dilemma با زیرنویس چسبیده

تفکر Enlightening باعث آزار دهنده و در نهایت یک فراخوانی برای عمل می‌شود و گروه پشت آن امیدوارانه نقطه عطفی در تعامل ما با تکنولوژی و تعامل technologys با ما خواهد بود. من سال‌ها پیش از فیسبوک فرار کردم! من تا به حال آن را از دست نداده بودم، پس از آن همه رسانه‌های اجتماعی دیگر را حذف کردم، اخبار رسانه جریان اصلی را مشاهده نمی‌کنم، یا من تحقیق خودم را در همه جا انجام می‌دهم! ! مشکلات اجتماعی و اجتماعی در دنیای امروز مشکلات بزرگی هستند. این فیلم مستند تنها نگاهی به آنچه که واقعا به جامعه ما انجام می‌دهند، این است که این مردان و زنانی که از ابتدا متوجه مشکل بزرگ رسانه‌های اجتماعی و انجام کاری که آن‌ها می‌توانند به ما آموزش دهند، به ما کمک می‌کنند تا چشمان شما را باز کنند و ببینید! پس به همه بگویید که تنها راه تغییر در اینجا شروع می‌شود از شما برای یک فیلم مستند صادقانه. این مستند بر پایه باور اثبات نشده است که در واقع افراد ضعیف همواره به عنوان یک قربانی بکار گرفته می‌شوند. ~ ~ ~ علاوه بر این، این مستند بر پایه باور اثبات نشده است که به عنوان راه‌حل اصلی به عنوان یک قربانی بکار گرفته می‌شود. این یک مستند در مورد اثرات مضر رسانه‌های اجتماعی نیست بلکه بینش دقیق تری در مورد مدل‌های کسب‌وکار این شرکت‌ها می‌تواند برخی از خروجی‌های ناخواسته باشد و جالب است مصاحبه مستند افرادی که چنین سیستم‌هایی را در مکان اول یکی از بهترین مستند خردمندانه در زمینه وب سایت‌های ارتباط جمعی قرار داده‌اند! !


دانلود مستند the social dilemma 2020
دانلود فیلم the social dilemma 2020
دانلود فیلم the social dilemma 2020 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم the social dilemma 2020
دانلود زیرنویس فارسی فیلم the social dilemma 2020
دانلود مستند the social dilemma 2020 با لینک مستقیم
دانلود مستند the social dilemma بدون سانسور
دانلود مستند the social dilemma
دانلود مستند the social dilemma با زیرنویس فارسی
دانلود مستند the social dilemma دوبله فارسی
دانلود مستند the social dilemma زیرنویس چسبیده
دانلود مستند the social dilemma با زیرنویس چسبیده
دانلود مستند the social dilemma زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the social dilemma دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم the social network زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the social network زبان اصلی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها