دانلود فیلم The Windermere Children 2020

این حرکت نهایی و نهایی پیوند این کودکان با یکدیگر است و این که چگونه دوستی ایجاد شده در Windermere حیاتی برای آینده مثمر ثمر تبدیل شود.

اعضای اصلی فیلم


Michael Samuels

کارگردان

Simon Block

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیر نویس فیلم The Windermere Children 2020

این یک نشانه درخشان از احیای بازماندگان هولوکاست در منطقه Calgarth در منطقه دریاچه‌ای بود که من در آن نمی‌دانستم و احساس غرور می‌کنم که دولت بریتانیا این کودکان را در این زمینه به نمایش گذاشته‌است، اما ما این کار را کردیم و آن‌ها علی‌رغم رنج غیرقابل‌تصور، در اینجا رشد کردند و شما را به چالش نکشیده بودند. با توجه به اینکه یک پسر جوان در حال حاضر با چالش‌های جدیدی مواجه است که به ما یاد می‌دهند چگونه زندگی خود را در یک کشور جدید با محیط ناآشنایی که آن‌ها را به عنوان یک سگ کوچک در نظر می‌گیرند و با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شوند که آن‌ها را به عنوان یک سگ کوچک در نظر می‌گیرند و در عین حال با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شوند که به ما یاد می‌دهند که چگونه با یک سگ کوچک آشنا شوند و در عین حال با چالش‌های جدیدی روبرو شوند که زندگی واقعی جوانان را که در حال حاضر در سنین بزرگسالی در حال بازگشت به همان spo هستند، به تصویر می‌کشند.

چه فیلم دلگرم‌کننده این قدر غم‌انگیز و غم‌انگیز است! معرکه است! این فیلم اجراهای فوق‌العاده دارد و کل فیلم زیبا به نظر می‌رسد! فیلم مورد علاقه من از سال است که من فقط آن را دوست دارم من باور نداشتم که این پناهندگان واقعا مورد استقبال قرار گرفته باشند و این اردوگاه هرگز شبیه به یک اردوگاه تمرکز نیست که در آن کودکان در حال حمل نان هستند و قبل از این که خاخام بتواند دعای خیر استاندارد را به پایان برساند به نظر می‌رسد که این فیلم در حال دویدن در لباس زیر برای ۱۲ سال است که به نظر می‌رسد در حال دویدن در لباس زیر برای ۱۲ فیلم است که برای برادر از دست رفته خود صبر می‌کند تا منتظر بماند و منتظر بماند؟ برادرش سوار بر موتور سیکلت اش در وسط یک مسابقه فوتبال برای تجدید دیدار اشک باری که این بازی را قطع می‌کند سوار بر موتورسیکلت شد؟ به طور کلی حدود ۷۰۰ هزار کودک لهستانی در سال ۱۹۴۵ به آنجا فرستاده شدند. آن‌ها احتمالا به طور مستقیم از اردوگاه‌های کار به آنجا منتقل نشدند؟ چه کسی هزینه اقامت آن‌ها را پرداخت کرده‌است؟ آیا واقعا فقط ۴ ماه بود؟ آیا شهر برای آن‌ها واقعا غیر دوستانه بود؟ هیچ رازی وجود ندارد که هیچ کشوری برای کمک به یهودیان در WW۲ کاری انجام نداده باشد، اما من فقط تعجب می‌کنم که آیا حادثه دیگری که با مردم شهر باعث ادای احترام نازی و عدم حساسیت صاحبان املاک می‌شد که می‌خواستند اموال آن‌ها واقعا به وقوع بپیوندند

دانلود زیر نویس فیلم The Windermere Children 2020

واقعا لذت می‌برد اگر این کلمه مناسبی برای استفاده باشد؟ این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم واقعا باعث می‌شود که شما فکر کنید و احساس اندوه محض برای این کودکان فقیر را داشته باشید. خوب عمل کردید و برای دیدن مردم واقعی در پایان فیلم باید این نوع فیلم باشد که باید به آن‌ها نشان دهند و در همه جا در مدارس بحث و تبادل نظر کنند. چنین فیلمی چگونه می‌تواند چنین داستان غم‌انگیز و دلگرم‌کننده حوادث واقعی را به اشتراک بگذارد داستان واقعی مربوط به بازماندگان کودک یهودی لهستانی، پس از WW۲ و سازگاری آن‌ها با زندگی عادی ۷۵ ساله، به انگلستان آورده شد.

نوشتن لوازم فیلمبرداری فیلم عالی است، من هیچ وقت فکر نکردم که این childred چگونه پس از سال‌ها در اردوگاه‌ها و محو والدین خود به سرزمین زندگی بازگردانده شدند و هنوز درک نمی‌کنند که چرا آلمانی‌ها تا این اندازه وحشیانه به بخش بزرگی از انسانیت می‌رسند، شاید روزی کسی فیلمی بسازد که اقدامات وحشیانه آن‌ها را توضیح دهد. به عنوان کسی که پدربزرگ و مادربزرگ بوده، من هیچ شکایتی ندارم و فقط تعریف و تمجید از این شاهکار را باید بگویم، ویل سن و سال است و من باید بگویم که این نمایش عالی است و او قطعا کسی است که برای تجربه فوق‌العاده‌ای از او مراقبت می‌کند. یک فیلم عجیب و غریب سینما که این بچه‌ها از آن عبور کردند غیرقابل‌تصور، اما از طریق فیلمنامه شگفت‌انگیز و بازیگری ماهرانه، قادر به لمس آن بودیم که احساس خام را درست از طریق انجام تمام کاره‌ای دخیل در آن حس کنیم. آیا کاری عالی برای متعادل کردن تراژدی‌هایی که این کودکان بر علیه معنای خوب تحمل کرده بودند، اما اغلب به شدت ناشیانه و بی عاطفه ترین تلاش حرفه‌ای‌ها در مرکز برای کمک به آن‌ها بود، اما این فیلم با زیرکی به این فیلم برخورد کرد و یک زاویه جالب دیگر به روایت هولوکاست به او اضافه کرد.

فیلم The Windermere Children 2020 با لینک مستقیم

این فیلم به ما ثابت کرد که حتی فیلم‌هایی که ادای احترام و تجلیل می‌کنند هنوز شاهکاری هستند که به طرز شگفت انگیزی با نویسندگی زیبا و هنر فیلمبرداری نمایش داده می‌شود و این در واقع a و subtle است که من تا به حال دیده‌ام. باعث شد گریه کنم که بچه‌های فقیر باید از بین بروند و نمایشنامه عالی و نمایش فوق‌العاده را تماشا کنند. هر دو داستان و نقطه ورود خوب هستند اما این فیلم به طور متوسط در عرض چند ماه به این گروه از کودکانی که از جهنم فرار کرده‌اند را به خاطر داشته باشید. به خاطر داشته باشید که عشق یک جادو است که می‌تواند هر چیزی را که شما تجربه کرده‌اید را تحمل کند و آن را تحمل کند. این فیلم یک عکس فوری از کودکان و کارکنان یک اردوگاه ایجاد شده در پل Troutbeck در نزدیکی دریاچه Windermere انگلستان برای ایجاد حس اتصال و خانواده و تحکیم قدرت آن‌ها باعث شد که شخصیت منحصر به فرد و هدایای هر یک از آن‌ها تصاویری از مردم واقعی به عنوان افراد مسن در دریاچه Windermere را به تصویر بکشد. با تبریک به فیلم سازان، چیزی که به سبک من جالب توجه است، این احساس را که بازیگران کودک در نقش خود به خوبی انجام داده‌اند بسیار خوب می‌دانند، اما این که دیدن آن را برای خودتان خراب کنید، انتظار بسیاری از افرادی را دارم که آن را بسیار خوب می‌دانند و برای تجربه بسیار بهتر خواهند بود.

فیلم The Windermere Children 2020 با لینک مستقیم

من در طول این فیلم چندین بار گریه کردم که درد و رنج این کودکان را نه تنها در طول اردوگاه‌ها - بلکه اغلب درک می‌کردم که چگونه این اتفاق بی‌رحمانه برای مردم انگلستان رخ داده‌است که چگونه این کودکان زنده مانده‌اند و چگونه از این شروع در زندگی برای موفقیت و داشتن کسب و کارها رنج می‌برند؟ من فکر کردم این یک فیلم فوق‌العاده است چون من هیچ وقت در مورد این رویداد نمی‌دانم اگرچه من بسیاری از فیلم‌های جنگ جهانی دوم را تماشا کرده‌ام بسیاری از فیلم‌های مستند و هولوکاست را تماشا کرده‌ام و به خاطر ندارم که تمام جنبه‌های این فیلم به خوبی به تصویر کشیده شده‌اند. این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم‌ها باید در مدارس بالا در سراسر ایالات‌متحده و در سراسر جهان که همه باید ببینند، اجباری باشد. فیلمنامه داستان بازیگران، لوازم فیلمبرداری فیلم و غیره را در تمام A۱ و بالای their به نمایش می‌گذارد، عمه جان Beeb در بهترین قسمت از داستان دلخراش در تاریخ، crystallised و immortalised را در بر می‌گیرد.

این یک تجربه فوق‌العاده در حال حرکت در مورد تجربه پس از جنگ نسبتا ناشناخته است و قطعا سزاوار توجه و تحسین نهایی است و فرد باید با آن به اعتبارات ادامه دهد.

فیلم The Windermere Children 2020 با لینک مستقیم
دانلود زیرنویس فیلم the.windermere.children.2020
دانلود زیرنویس فیلم the.windermere.children
دانلود فیلم the windermere
زیر نویس فیلم The Windermere Children 2020
فیلم The Windermere Children 2020 با کیفیت 1080
فیلم The Windermere Children 2020 با کیفیت بالا
فیلم The Windermere Children 2020 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فارسی فیلم The Windermere Children 2020
فیلم The Windermere Children 2020 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس فیلم The Windermere Children 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های لهستانی زبان