دانلود فیلم The Decline 2020

دانلود فیلم 2020

یک حادثه مرگبار در یک اردوگاه آموزشی از راه دور شرکت کنندگان را به وحشت می‌فرستد و صحنه را برای آزمایش دلسرد کننده آماده می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Patrice Laliberté

نویسنده

Patrice Laliberté

نویسنده

Charles Dionne

نویسنده

Nicolas Krief

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دیدن این اولین تولید کبک از نت فلیکس چه لذتی دارد! این موضوع به خوبی با توجه به اینکه ما از طریق یک بیماری همه‌گیر جهانی زندگی می‌کنیم و هیچ ایده‌ای از آن نداشتم که چه چیزی را انتظار داشته باشم برای من شگفت‌انگیز بود اما لذت بردن از این فیلم برای من بسیار شگفت‌آور بود و بالاخره چه لذتی برای شنیدن فیلمی در زبان مادری من با تمام غنای آن و Merci رنگی آن، وجود دارد!

Jusqu'au déclin

من فکر کردم که این یک فیلم هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز در مورد کمپ آموزشی survivalist بود که در آنجا به اندازه کافی هیجان‌انگیز بود و برای حفظ این فیلم جالب بود، همچنین بازیگران و Actresses درگیر این فیلم بودند. اول از همه، این فیلم بودجه بسیار پایینی است، بنابراین انتظارات شما را در این فیلم بالاتر از وزن خود چک می‌کند. پرده سوم فیلم شما را در لبه قرار می‌دهد و یک پایان رضایت‌بخش دارد که در کبک اتفاق می‌افتد، بنابراین non ممکن است با تکان دادن سر تکان دادن به فرهنگ Quebecois کبک را جلب نکنند. بله، کوتاه است و همانطور که یک نفر گفت این فیلم می‌تواند یک قسمت تلویزیونی باشد، نه به خاطر اینکه کیفیت آن کم است بلکه به خاطر این که آن‌ها باهوش بودند و بهترین کار را انجام می‌دادند، به این دلیل که رتبه پایین، من را کمی متعجب کرد و بیشتر آن‌ها شبیه pricks pretentious هستند که معتقدند هر فیلم باید Ingmar باشد.

Jusqu'au déclin

فیلم واقعا به خوبی ساخته شده‌است، تولید فیلم بسیار نگران از رتبه‌بندی واقعی این فیلم نیست، چرا که فیلم survivalist یک فیلم هیجان‌انگیز با تنظیمات خوب است که پرداخت می‌شود. این یک ساعت جالب توجه به داستان زنده ماندن و روح انسان بودن برای زنده ماندن بسیار آسان بود، به نظر من بسیار خوب عمل کرده بودم که به نظر من بسیار خوب به نظر می‌رسید، به خصوص با اثرات the برخی خشونت که شاید برای کل خانواده یک ساعت جالب توجهی نداشته باشد. اول برای تماشای این فیلم مردد بودم، اما از نگاه کردن به این فیلم پشیمان نیستم، این فیلم را دوست دارم، هنرپیشه‌ها هم خوب بودند. فیلم بسیار خوبی از کبک ادامه دارد و واکنش‌های شخصیت‌ها به خوبی انجام شده‌اند، من این فیلم را بدون تردید توصیه می‌کنم و حتی the برای سومین فیلم که بیشتر واقع گرایانه است را توصیه می‌کنم و باعث شد که من به خاطر انگلیسی thebad ناراحت شوم. توصیه می‌شود در این تمرین خسته‌کننده که نه یک داستان زنده زنده و نه یک درام هیجان‌انگیز است و نه یک داستان هیجان‌انگیز است و نه یک داستان هیجان‌انگیز و پر از فضای خالی بسیار بد است، زیرا مناظر هیجان‌انگیز و پر از فضای خالی و پر از قلم هستند.

این فیلم را در نت فلیکس دیدم و تصمیم گرفتم یک عکس به آن بدهم من فکر کردم فیلم خوبی است و مرا سرگرم کرد تا اینکه هیچ چیز تماشایی نیست اما ارزش دیدن ۶ ستاره کم‌تر را دارد. این یک فیلم خوب بود، اما من برای آلن احساس بدی داشتم، چون او نمی‌خواست کسی را بکشد، زیرا او نمی‌خواست کسی را بکشد، زیرا به خاطر این بود که او نمی‌خواست کسی را بکشد، به خاطر این که همه چیز به خاطر این بود که او نمی‌خواست کسی را بکشد، به خاطر این که او ده سال را در حال ساختن اموال خود کرده بود و بعد مردم همه چیز را در دو روز خراب کردند و همه چیز را خراب کردند.

Jusqu'au déclin

لینک مستقیم فیلم Jusqu'au déclin 2020

جالب توجه ترین انتقادی که من دارم این است که کاراکترها در حال توسعه هستند و فیلم می‌تواند بلندتر از بقیه باشد اما در تمام این توطئه بسیار دقیق عمل می‌کنند و به طور عالی ساخته می‌شوند و به خوبی ساخته می‌شوند و صدا و صدا به اندازه کافی توانا هستند. از این همه راه، از طریق خط سیر داستانی که از آن لذت بردم لذت بردم. اما بعد از اینکه فیلم شروع به پایین رفتن کرد، همه کسانی که پشت سر امنیت زندگی شهری بزرگ قرار داشتند به سرعت به سمت پایین رفتند و همه کسانی که پشت سر گذاشتن امنیت زندگی شهری بزرگ قرار داشتند به سرعت پخش شدند. من می‌دانم که بینندگان بدون توجه به مرور من آن را تماشا خواهند کرد چون آن‌ها نیاز به دانستن نه لزوما یک فیلم وحشتناک بلکه بسیار دور از فیلمی که امیدوار بودم به نوش appetit داشته باشند را دارند.

فیلم Jusqu'au déclin 2020 سانسور شده

من عاشق جاهایی بودم که فوکوس بر روی تکنولوژی و نگرش‌های survivalist و فیلمبرداری فیلم هم خوب بود و به طور کلی یک فیلم خوب بود اما لازم بود که آن را فشار دهید تا به طور متوسط در کتابم ظاهر شود.


فیلم The Decline
پخش آنلاین The Decline
دانلود فیلم The Decline با زیرنویس چسبیده
دانلود زیر نویس The Decline
دانلود با لینک مستقیم The Decline
دانلود The Decline

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها