دانلود فیلم Time Loop 2020

یک متخصص لندنی که تجربیات خود را با پدرش در یک روستا آرام ایتالیائی انجام می‌دهد، باید با عواقب انتخاب‌های خود روبرو شود.

اعضای اصلی فیلم


Ciro Sorrentino

کارگردان

Ciro Sorrentino

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس فیلم time loop

من ۳۵ دقیقه از بازی وحشتناک و یک داستان احمقانه را تحمل کردم، اما به نظر می‌رسد که کل کار بهانه‌ای برای بار کردن یک فیلم آماتور برای رفتن به ایتالیا است واقعا یکی از بدترین تلاش‌هایی است که تا بحال بهترین بازیگر در آن انجام می‌شود، خوک بچه است! روستای quaint و مناظر تپه با تحمیل شخصیت‌های هر یک با گیرایی شخصیت و مهارت‌های ارتباطی بین فردی یک جعبه از سنگ در گوشه دیگر مضحک و مضحک، حتی اگر آن را تا نیمه راه نگه دارد که کسی باید به موقع برگردد و این فیلم را از زمانی که ساخته شده‌است، متوقف کند.

من در این فیلم یک چیز را درک نکردم و عشق را دوست نداشتم. این فیلم داستان واقعی فیلم داستان واقعی نیست و به این افراد گفته می‌شود که باید همه چیز را بسته‌بندی کرده و به خانه بروند. اگر من به سادگی می‌توانستم آن را تحویل دهم و به آن‌ها بگویم که آن‌ها باید در این فیلم شرکت کنند، هیچ ایده‌ای برای کسی که ممکن است در این فیلم در مورد شغل شما داشته باشد، داشته باشد. acting وحشتناک و a وحشتناک برای داستان داستان؟ در حالی که من تحسین می‌کنم که مردم می‌خواهند چیزی را از طریق کمک‌های مالی وارد کنند و با ترس هنری خود مبارزه کنند، آن‌ها باید واقع‌بین باشند در مورد اینکه واقعا چه چیزی می‌توانند تولید کنند و با خودشان صادق باشند این باعث ایجاد یک اثر CO۲ بزرگ و دفن زباله شده‌است. یک خط داستان بد که به غیر از شخصیت اصلی بد عمل می‌کند همه چیز خوب است و بقیه توی یک قطعه هجو ادبی بد هستند. بیست نفر به اضافه بیست نفر از ده نفر بودند که این فیلم را بیش از ده سال نشان می‌دادند ولی هیچ‌کس جرات نداشت که این فیلم را مرور کند، این فیلم شاید یک ساعت کار غیر حرفه‌ای بود و اگر کسی بتواند این کار را انجام دهد، موقعیت بسیار خوبی بود.

دانلود زیرنویس فیلم time loop

اگر می‌خواهید axons cereballistic و dendrites را در موضوع of خم کنید، این کار باعث می‌شود که تولید britishialian به شما برسد، اما به نظر می‌رسد که این کار در لحظه‌ای که برخی تاثیرات صوتی و بصری وجود دارد که ممکن است شایعه غیر حرفه‌ای را روشن کند اما به نظر می‌رسد که این کار باعث ایجاد اختلال در کسب‌وکار timetravel ۴ از پیرمرد بدخلق می‌شود. من مایل هستم با هر فیلم در مورد سفر زمان ملاقات کنم، اما برای این خسته شدن از فیلم نه ایده جدید و یک خط داستانی که درک جالب آن را دشوار می‌سازد دیدن این که فیلم هوایی بدون سرنشین آن قدر ارزان است که نشان از تلاش‌های کم‌هزینه آن مانند این دارد که آن را به عنوان پرکننده ارزان‌قیمت بکار می‌برد. ساخت فیلم آماتور که فیلم grade را خراب می‌کند، این یک نمونه از فیلم‌های اکشن و هولناک است که در سال EPIC ساخته می‌شود و بیش از ۵ دقیقه از آن استفاده نمی‌شود. البته نه در همان سطح (Primer)بلکه احساس مشابهی نسبت به سبک سفر و سبک سفر کوتاه دارد. من فقط ۱۰ دقیقه را تماشا کردم که نتوانستم تحمل کنم وقتی که بازیگران در یک دیالوگ بودند و هر دو طرف چپ با آن روبرو بودند، به نظر می‌رسید که با دیوار صحبت می‌کنند وقتی که نشان می‌دهید بازیگران دیالوگ باید در جهت مخالف باشند! این پایه فیلم برداری است! چه کسی این فیلم وحشتناک را ساخته بود؟

خدای من، این مرد رو کجا پیدا کردند؟ او در فیلم بازی می‌کند یا تلاش می‌کند نقش پدر را بازی کند، اما بازیگری او فراتر از atrocious است که فکر نمی‌کنم تا به حال فیلمی را تماشا کرده باشم که عملکرد بازیگران این قدر بد و حواس‌پرت شده‌است! برای یکی از لهجه غلیظ ایتالیایی او، گفتگوی یکنواخت و یکنواخت او باعث ایجاد زوج عجیب در این فیلم می‌شود که در آنجا پسر سوار موتورسیکلت Vespa در حومه ایتالیا است و می‌گوید: پسر Ciao! به یک کودک محلی که در کنارش ایستاده بود نگاه می‌کرد؟ خوب، recommendation که می‌توانست به معنای سلام و خداحافظی باشد، حداقل برای جمع کردن این فیلم بسیار مناسب است چون کارگردان و نویسندگان نمی‌دانستند که آیا آن‌ها با این طرز تلفظ این فیلم را درک می‌کنند یا نه. وقت تلف کردن این فیلم فیلمی است که هر کسی گاهی اوقات دیوانه‌وار سفر می‌کند و بسیار بد حرکت می‌کند. اگر می‌خواهید یک فیلم سفر زمان خوب را تماشا کنید، من پیشنهاد می‌کنم که جرایم زمان را از Nacho Vigalondo به شما نشان بدهم.

دانلود فیلم time loop زبان اصلی

دانلود فیلم time loop با زیرنویس فارسی چسبیده

آیا آن‌ها یک فرد تصادفی را پیدا کرده و به آن‌ها می‌گویند که عمل کنند؟ این یکی از بدترین فیلم‌هایی است که من تا به حال ۱۰ دقیقه وقت خود را به هدر دادم: فیلم زمانی را دوست دارم و برادر شما در هنگام صرف مقادیر فراوان الکل، شما مجبور به نوشتن یک فیلمنامه و یا حتی سطح بالای مدرسه می‌شوید که این کار را تا به حال انجام نداده است.

دانلود فیلم time loop با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم time loop دوبله

من آرزو می‌کنم که یک ماشین زمان داشته باشم تا ۱۲۲ تا back را به دست آورم، بارها و بارها در طول ۵۰ سال گذشته دیده‌ام که این بدترین قسمت برای همیشه با دیگران و کارگردانی فیلم است. منظره زیبا بود اما چنین دهن‌دره باعث شد که به نظر آن‌ها چه قدر دقیق بود، حتی با وجود این که ما حجم بالای ۷۵ سال را داشتیم که هیچ معنایی برای من یا هر کس دیگری نداشتند. این موضوع باعث عصبانی شدن من شد که مردم می‌توانند از این موضوع پول در بیاورند و یک ساعت وقت من را با پول نقد کنند و با چک حقوقی که من به زمان خود نیاز دارم، احساس خوبی داشته باشند.

دانلود فیلم time loop دوبله

با بعضی از وحشتناک‌ترین نمایشی که تا به حال دیده‌ام شخصیت اصلی را دیده‌ام، اما پدر و زن هر دو نسبت به هر دو با هم شبیه بودند. همان صدا و همان احساسی را داشتند که در هر صحنه حضور داشتند.


دانلود فیلم time loop 2020
دانلود فیلم time loop 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم time loop 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم time loop 2020 بدون سانسور
دانلود فیلم time loop 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم time loop 2020 دوبله
دانلود زیرنویس فیلم time loop 2020
دانلود فیلم time loop دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم time loop
دانلود فیلم time loop دوبله فارسی
دانلود فیلم time loop دوبله
دانلود فیلم time loop با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم time loop زبان اصلی
دانلود زیرنویس فیلم time loop

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها