دانلود فیلم Triggered 2021

نه دوست دبیرستان پنج سال در یک جنگل زندگی می‌کنند. همه آن‌ها رازهایی دارند که معلم علوم قدیمی آن‌ها برای هر یک از آن‌ها بمب ساعتی را برای هر یک از آن‌ها نگه می‌دارد و یکی دیگر از عمر آن‌ها را زنده می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Alastair Orr

کارگردان

Alastair Orr

نویسنده

David D. Jones

نویسنده
  • فاطمه شکوهی نژاد 1 سال پیش 5

  • 2 سال پیش 5

برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این سرگرمی عالی بود و لذت بسیار زیادی داشتیم و لذت بردن از موضوعات مورد استفاده خیلی بیشتر از آن چیزی بود که انتظارش را داشتم. این چیز شما را غافلگیر می‌کند، خیلی هم تاریک است و مسلما نه برای همه، اما اگر به خاطر یک کار گیج پاشی، این کار برای تو است. فکر خوبیه، خیلی بد رفتار می‌کنی و وقتی من میگم بد رفتار می‌کنی منظورم اینه که مسخره اس من هیچ وقت حوصله‌ام سر نرفته بود و از آن لذت می‌بردم. این یک فیلم عالی نبود، و بعضی وقت‌ها هم فقط یک چیز جالب و سرگرم‌کننده بود، و بعضی وقت‌ها هم تو فقط یک چیز سرگرم‌کننده و سرگرم‌کننده لازم داشتی. بسیار خوب، این فیلم خیلی بد است، تنها سوال من این است که چرا یک نرخ بالاتر از ۵ به ویژه ۱۰ است! شماها چه خبر دارید؟ برای یک فرد معمولی احتمالا ۶ نفر از ده خارج از ده اما این دقیقا از نوع من است که اگر این نوع فیلم را دوست داشته باشی، ده دقیقه برایم سرگرم‌کننده است. به من نگاه کردن تا وقتی که شخصیت‌های نهایی به اندازه کافی بزرگ نشده بودند که شما به آن‌ها توجه کنید و ببینید چه اتفاقی می‌افتد اگر شما یکی از فیلم‌های مرده را با بروس کمبل ببینید این چیزی است که احساس می‌کند با مرده شرور چه احساسی دارد.

لینک مستقیم فیلم Triggered 2021

یه فیلم ترسناک کمدی سرگرم‌کننده و جالب در اینجا چند تا پیچ دیگه لازم داره تا تو رو تا حدی سرگرم کنه در حقیقت هر چه بیشتر آن‌ها در فیلم بازی کنند و یا به طور کامل با سرعت بیشتری حرکت کنند، به طوری که وقتی بازی را رها کنید، همه چیز خیلی سریع رخ می‌دهد و هر کسی که به شدت باهوش نباشد، می‌تواند در یک سال دیر یا دیر یا زود هنگام بازی کردن لب‌های خود را لیس بزند، بنابراین دیگر آن مرد پیر و عبوس نمی‌تواند کمی به آن توجه کند. من به این نتیجه می‌رسم که این یک قاتل خونسرد و واقعی است و من از تماشای این بازی لذت می‌برم، اما در صورتی که به نظر من این حقیقت ندارد که این یک قاتل واقعی است، چون در تمام مدت فیلم در نظر من خوب نیست و اگر قرار باشد که در این فیلم نقش اساسی را ایفا کنند، به خصوص اگر قرار باشد در این فیلم نقش اساسی را بازی کنند، به خصوص اگر قرار باشد که در این فیلم نقش اساسی را بازی کنند. این بچه‌های امروزی شما به هم می‌رسند و می‌روند اردو و همه با هم خوش می‌گذرانند، من نمی‌خواهم بیش از این چیزی به شما بگویم. من واقعا از این فیلم لذت بردم و عاشق این هستم که چطور شخصیت‌ها به خاطر شرایط شدید اوضاع تغییر می‌کنند و همچنین آخرین فردی را که در حال ایستادن است، دوست دارم.

فیلم Triggered 2021 با لینک مستقیم

اگر این فیلم به عنوان یک کمدی کمدی نشان می‌داد، من آن را ده ثانیه به او می‌دادم نه حتی شوخی کردن این فیلم مسخره است. پیدا کردن یک فیلم هیجان‌انگیز با داستان خوب، به من یاد سرور مگس‌ها را می‌دهد اما در جنگل وقتی که برای هر کس دیگری زنده ماند فیلم معمولی بدون حضور بازیگران بودجه بالا و کیفیت بالای بودجه بود و من هر جنبه از این فیلم را به عنوان یک ساعت خوب دوست داشتم. این فیلم شبیه فیلم کمدی به نظر نمی‌رسد اما بعد شروع به صحبت می‌کنند و این چیزی است از the مکالمه که در فیلم ترسناک در یک فیلم ترسناک شنیده‌ام که شما را روی انگشتان پا نگه می‌دارد اما هوش آن باعث می‌شود که این فیلم ارزش نگاه داشتن را داشته باشد.


دانلود مستقیم فیلم Triggered 2021
فیلم Triggered 2021 دوبله فارسی
زیر نویس فیلم Triggered 2021
زیر نویس فارسی فیلم Triggered 2021
فیلم Triggered 2021 با کیفیت بالا
دانلود زیر نویس فیلم Triggered 2021
فیلم Triggered 2021 سانسور شده
فیلم Triggered 2021 با لینک مستقیم
لینک مستقیم فیلم Triggered 2021

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها