دانلود انیمیشن The Croods 2013

بعد از این که غار آن‌ها نابود شد، یک خانواده caveman با کمک یک پسر مبتکر به دنیای عجیب و غریب قدم برمی دارد.

اعضای اصلی فیلم


Chris Sanders

کارگردان

Chris Sanders

نویسنده

Kirk DeMicco

کارگردان

Kirk DeMicco

نویسنده

John Cleese

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود انیمیشن the croods 1

دانلود انیمیشن the croods 1

دانلود انیمیشن the croods 1 زبان اصلی

در زندگی من به عنوان یکی از والدین یک پسر ۱۰ و ۱۲ ساله، من به خاطر استعداد بازیگران و انیمیشن برجسته، به خاطر استعداد هنرپیشگی و لذت بردن از آن لذت بردم. در واقع من فکر نمی‌کردم یک کارتون به خاطر استعداد بازیگران و انیمیشن برجسته، در واقع برای من جالب باشد، در واقع من واقعا می‌توانستم در کنار این فیلم بایستم و این بار این تفکر را در مورد فیلم‌های کودکان بیشتر قرار دهم. این فیلم داستان جالبی است درباره اینکه چه کسی دوست دارد با هر یک از این شخصیت‌ها یک ارتباط جداگانه داشته باشد و چیزهای معجزه آسایی که دوست دارد با هر یک از این ویژگی‌ها دست و پنجه نرم کند این است که هیچ فرد بدی نیست که با هر یک از این شخصیت‌ها زندگی کند. حیواناتی که شما آن‌ها را دوست خواهید داشت، پر از طنز و شوخ‌طبعی حقیقی است که باعث خنده شما می‌شود. این فیلم احساسات شخصیت‌های فیلم را به خوبی نمایش می‌دهد. در این فیلم داستان جالبی وجود دارد که باعث می‌شود شخصیت اصلی در این فیلم زندگی کند، به همین دلیل است که در این فیلم همه چیز به خوبی مورد استفاده قرار می‌گیرد و نه برای مخاطبان جوان که در این فیلم داستان جالبی وجود دارد.

دانلود انیمیشن the croods زبان اصلی

از آن زمان که این اتفاق افتاد، ما منتظر دومین نفر بودیم که شرکت DreamWorks clever را سرگرم کرد تا فیلم‌های قدیمی کودک را بر خلاف فیلم‌های جدید & که از لحاظ سیاسی correct بود، به استثنای Tangled که آخرین فیلم خوب (۹۱۰)بود، برگزار کند. من ۳ yr را برداشتم و او روی لبه صندلی اش نشسته بود و به بچه‌ها کمک می‌کند تا آن را ببینند و آن‌ها را به گودال‌های قطران، زلزله ببر دندان و بسیاری چیزهای علمی تبدیل کند. اما گاهی اوقات پدر نسبت به خانواده خودش و خانواده آن‌ها احترام نمی‌گذارد و من هم این را به بزرگسالان و بچه‌ها توصیه می‌کنم. خانواده انسان‌های غار نشین در غاری که توسط پدر Grug در یک غار محافظت می‌شود زندگی می‌کند و می‌گوید دنیای آن‌ها هنگامی که مرد جوان با ایده‌های جدید برخورد می‌کند، یک انیمیشن خنده‌دار است و خانواده او به خوبی حل می‌شود و خانواده او یک عضو جدید و چندین حیوان خانگی هستند که رای من هفت عنوان در برزیل است.

این فیلم داستان خانواده‌ای از انسان‌های غار نشین است که هر روز در ترس و وحشت زندگی می‌کنند و سعی می‌کند خانواده شان را زنده نگه دارد. او سعی می‌کند خانواده شان را زنده نگه دارد. تصور می‌کنم که Incredibles که در میان ما زندگی عادی زندگی می‌کنند، آموزشی هستند؟ یا پیدا کردن نمو با صحبت کردن ماهی و کوسه‌ها که سعی می‌کنند تنها منبع تغذیه خود را بخورند؟ رها کردن زندگی تا این حد جدی است که برای بچه‌هایی که این طور بزرگ شده‌اند احساس تاسف می‌کنم، چون در مورد این که چه کسی این توهین به فیلم را انجام می‌دهد چه کسی این توهین را به من می‌کند؟ تا آنجا که من می‌دانم انسان‌های غار نشین از بین می‌روند این فیلم دوستانه خانوادگی دقیقا نشان می‌دهد که پدر تا چه حد به حفاظت از بچه‌هایش و من ادامه می‌دهد چیزی بیشتر از لمس کردن وجود ندارد

دانلود انیمیشن the croods 2 با زیرنویس فارسی

من این فیلم را در یک نمایش دزدکی دیدم، این فیلم یک فیلم بسیار لذت بخش برای کل خانواده ما بود و من در تمام طول فیلم به طور کامل مجذوب داستان و نقاشی شده بودم. در این مدت دختر من و نوه ۷ ساله من به طور کامل شیفته داستان و نوع افرادی بودند که در طول زمان با انسان‌ها تعامل دارند و حیواناتی که با انسان‌ها تعامل دارند اغلب این برنامه را می‌دزدند. من می‌دانم که برخی از منتقدان برخی از این موجودات خارق‌العاده‌ای را که دیده می‌شوند و ممکن است به طور فیزیکی مورد توجه قرار دهند و این فیلم کمدی lighthearted درباره یک خانواده از طریق تغییرات و چگونگی برخورد آن‌ها با تغییراتی است که من قطعا این فیلم را به عنوان یک فیلم فوق‌العاده توصیه می‌کنم. ! بدون شک، با توجه به مخاطبان جوان، فیلم خوبی برای بزرگسالان بود، این فیلم انیمیشن خوب و شوخ‌طبعی خوبی دارد. این فیلم یک نمونه خوب از این است که چگونه یک فیلم انیمیشن می‌تواند کاری را انجام دهد که فیلم انیمیشن به تازگی در حال تلاش برای واقعی جلوه دادن آن است، اما داستان‌ها و تاثیرات باید خیلی بیشتر به نظر برسند و به همین دلیل است که این فیلم انیمیشن را به جای حق چاپ می‌کنند؟ داستان واقعی داستان یک خانواده است و اینکه چطور از طریق تغییرات در دنیای آن‌ها داستان واقعی را دنبال می‌کند داستان واقعی در مورد یک خانواده است و اینکه چطور از طریق تغییرات در دنیای آن‌ها زنده بماند من را شوکه کرد - یک زن که گفت فیلم غیر واقعی است چون یک کودک را نشان می‌دهد که می‌تواند مثل یک گرگ بدود! اگر شما به یک فیلم انیمیشن درباره cavemen بروید که می‌تواند انگلیسی صحبت کند و از منطق انتظار داشته باشد، شاید شما در مورد شرکتی به نام والت دیسنی هم چیزی نشنیده باشید که کارگردان دیگری بتواند در تمام فانتزی خود قرار بگیرد و فیلم جادویی ایجاد کند اگر شما این کار را با خانواده تماشا کنید من شرط می‌بندم که تمام بچه‌های کوچک شما از این فیلم لذت خواهند برد.

دانلود انیمیشن the croods a new age

من در طول چند سال گذشته انیمیشن را زیر نظر گرفتم و با نگاه کردن به انیمیشن که در چند سال گذشته به ذهنم خطور کرده بودم، به این فکر افتادم که این فیلم داستان جالبی است که من در طول چند سال گذشته در ذهنم مرور کردم و آن را تماشا کردم. این فیلم داستان جالبی بود که من به آن فکر می‌کردم. داستان شکار در فیلم داستان ساده‌ای است و شخصیت منحصر به فرد این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم چقدر جذاب است و شخصیت منحصر به فرد این فیلم داستان جالبی است. این فیلم داستان بسیار جالبی دارد و شخصیت منحصر به فرد این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم چقدر جذاب است و شخصیت منحصر به فرد این فیلم را درک می‌کند. من هیچ وقت در یک فیلم، قبل از اینکه مهم نیست چه خوب و چه بد، مقاله‌ای نوشته‌ام، اما این فیلم واقعا سزاوار تحسین است! من بچه‌ها را آورده بودم تا چند فیلم انیمیشن دیگر را قبل از این مثل خراب‌شدن آن رالف و Rise گاردین دیده باشم، اما آن‌ها تبدیل به قدری کسل‌کننده و unengaged شدند. عجیب و ماجراجو و ماجراجو از طریق بیشتر فیلم‌ها و گاهی اوقات با شگفتی از تاثیرات تصویری که کودکان من و بچه‌های دیگر را می‌بینم که در کنار صندلی‌های خود نشسته بودند، بسیار عالی است و با این یکی که من به شدت توصیه می‌کنم خانواده تان را برای دیدن این موضوع انتخاب کند بسیار عالی است.

دانلود انیمیشن the croods a new age 2020

یک سفر خانوادگی برای فیلم به چالش کشیده شدن فیلم جالب است و شخصیت‌های عجیب و غریبی که حس می‌کنند یک فرد مورد ضرب و شتم قرار گرفته و فرد دیگری را می‌کشد تا در رابطه با او باقی بماند. خوب اگر سیاست را نادیده بگیرید و فقط از تماشای فیلم لذت ببرید اما جالب باشید یک کودک را در نظر بگیرید تا این ویژگی انیمیشن زیبا و متفکرانه را ببینید که من به تنهایی از آن گذشتم، اما تئاتر پر از کودکان بود و خنده آن‌ها به سوی هزاران شوخی و طنز به قدری به تجربه اضافه شد که بهتر است، ایمن بمانید یا ریسک کنید؟ این مقدمه داستان Croods به عنوان خانواده Crood و مرد تازه‌وارد با تغییرات صفحه تکتونیک و دیگر رویداده‌ای خشونت‌بار دیگر همراه با این تغییرات بزرگ است اگرچه در آن رنگ‌ها پر جنب و جوش هستند و اما سنگ نیکلاس کیج و رایان رینولدز به طور کامل در حال خرید این فیلم هستند وقتی که نوبت به دی‌وی‌دی می‌رسد. این نامی است که به عنوان عنوانی برای یک فیلم به آن داده می‌شود اما محتوای آن فوق‌العاده است! همچنین ممکن است اضافه کنم که Dreamworks در ارائه فیلم‌های انیمیشنی فوق‌العاده عالی و آخرین نسخه آن‌ها یک فیلم کمدی است که به نظر می‌رسد بهترین فیلم آن نیست، اما قطعا این فیلم داستان جالبی است که به نظر می‌رسد بهترین فیلم در این فیلم باشد و انتخاب شما برای همیشه یک فیلم معتبر باشد. در هر سنی ممکن است شما بتوانید به آن لبخند بزنید و یا چند خاطره از آن تخیلات دوران کودکی که در آن ممکن است چیزی باشد را به همراه داشته باشید.

من با دیدن این موضوع صحبت کردم و مجبور شدم آن را فریاد بزنم، چون این یک riot است! من مقالات زیادی را می‌نویسم، اما وقتی فیلمی را دوست دارم، باید بگویم که آیا هیچ شکایتی در مورد این مورد وجود ندارد بلکه احساسی بسیار هوشمندانه و بسیار هوشمندانه دارد که شما احساس می‌کنید چیزی برای دوست داشتن وجود دارد، اما احساس می‌کنید که تمام حضار دست به دست هم زدند، چون ما در تمام طول عمر سرگرم بودیم و پایانی را که واقعا رضایت‌بخش بود را پیدا کردیم؟ احساسات شیرین به این دلیل رشد می‌کنند که همه ما می‌توانیم به پویایی خانواده مربوط باشیم هر خانواده دارای پیچ نمک زمین، یاغی و کله‌شق است و یکی از the بچه‌هایی است که بر خلاف هر کودکی که به طور قطع خیلی خنده‌دار دیده می‌شود، فیلم برداری می‌کنند. این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم که برای دریافت جایزه اسکار بهترین انتخاب را دارد، هر جایی که من متوجه‌شده‌ام که این فیلم شامل هیچ یک از این چیزها نیست و برای کودکان مفید است، اما من واقعا دلم به حال برادرم می‌سوزد که برای دریافت جایزه عالی برای دریافت جایزه اسکار نامزد شده‌است.


دانلود انیمیشن the croods 2013
دانلود انیمیشن the croods 2013 زبان اصلی
دانلود انیمیشن the croods 2013 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود انیمیشن the croods 2013 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن the croods 2013 با دوبله فارسی
دانلود انیمیشن the croods 2013 با لینک مستقیم
دانلود انیمیشن the croods 2013 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود انیمیشن the croods 2013 بدون سانسور
دانلود فیلم the croods 2013 با دوبله فارسی
دانلود فیلم the croods 2013 دو زبانه
دانلود انیمیشن the croods 2
دانلود انیمیشن the croods 2 بدون سانسور
دانلود انیمیشن the croods
دانلود انیمیشن the croods 2 زبان اصلی
دانلود انیمیشن the croods a new age 2020
دانلود انیمیشن the croods a new age
دانلود انیمیشن the croods 2 با زیرنویس فارسی
دانلود انیمیشن the croods زبان اصلی
دانلود انیمیشن the croods 1 زبان اصلی
دانلود انیمیشن the croods 1

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها