دانلود انیمیشن Brave 2012

(شاهزاده)مکدونالد که مصمم بود مسیر زندگی خود را در زندگی پیش بگیرد که منجر به هرج و مرج و هرج و مرج به کشور خود شود، درست است که کسی آرزو داشته باشد که بخواهند به شجاعت او و مهارت‌های تیراندازی او تکیه کنند تا یک طلسم وحشیانه را خنثی کنند

اعضای اصلی فیلم


Brenda Chapman

کارگردان

Mark Andrews

کارگردان

Steve Purcell

کارگردان
  • 2 سال پیش 5

    عالی

برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس فیلم brave 2012

دانلود انیمیشن دلیر brave 2012 دوبله فارسی

دانلود زیرنویس کارتون brave 2012

من تازه یاد گرفته‌ام که اسکار بهترین فیلم انیمیشن را در هشتاد و پنجمین مراسم سالیانه آکادمی به آن‌ها اعطا کرده‌است و باید بگویم که این حقیقت من را مشکوک به عدم موفقیت این جایزه کرده‌است. وای برادران کوچولوی من که به خرس تبدیل شدند. همه اینها نتیجه خودخواهی او نیست و در تمام طول فیلم عذرخواهی و ناله و ناله و ناله و ناله و شکایت در حین تلاش برای برگرداندن اشیا به جایی که پدرش بی‌خبر از حقیقت تلاش می‌کند تا مادرش را بکشد، ناگهان با گفتن اینکه او به او اجازه کشتن مادرم را نمی‌دهد، به یک قهرمان تبدیل شود! نه عمق وجود دارد و نه رشد در مریدا تا زمانی که او به تمرکز بر توانایی‌های خود در راه رسیدن به آثار هنری ادامه می‌دهد، موهایش بالا و پایین می‌رود، اما با این داستان کم‌عمق و پیش‌پاافتاده، هیچ‌کس نمی‌تواند به این فکر کند که آیا دیزنی بر روی داستان بیشتر تمرکز نکرده است تا اینکه موهای Her بر روی کل یک ناامیدی متمرکز شود.

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن brave 2012

شخصیت برجسته‌ای که بیشتر توجه را به خود جلب می‌کند، اما برای آن‌هایی که توجه بیشتری به فیلم انیمیشن دارند، به خوبی درک می‌شوند و به خوبی درک می‌شوند، اما شخصیت برجسته‌ای که در وسط تولید فیلم رخ می‌دهد، به خوبی درک می‌شود، اما شخصیت برجسته‌ای که در این فیلم ظاهر می‌شود، برای مخاطبان جوان بسیاری از تفریحات و ماجراجویی بسیار مناسب است. جالب توجه است که بهترین نتیجه خرید یک شخصیت انیمیشن کلاسیک و احتمالا بهترین امتیاز آن بهترین امتیاز آن است که استودیو انیمیشن قهرمان انیمیشن کلاسیک را به طور جدی به حداقل می‌رساند؛ اگرچه القای حس خالص جادویی که آن‌ها به خاطر آن شهرت دارند، یک چیز زیبایی است که در طول سال‌ها رشد می‌کند اگر آن را خراب کند، پیکسار دیزنی است که پیکسار را انجام می‌دهد. استفاده عالی از افراد اسکاتلندی واقعی که صداهای زیبا و معتبری را انجام می‌دهند به اندازه کافی نازک است که نمی‌توانم آن را کنار بگذارم، اما شما می‌دانید منظورم چیست وقتی که آن را با عینک سه بعدی می‌بینید، تصویر بسیاری از فیلم‌ها را در نور ضعیف تار می‌کند، به طوری که شما نمی‌توانید جزئیات مجموعه یا شخصیت را ببینید که وقتی آن‌ها آخرین ویرایش را تولید می‌کنند، به چه چیزی فکر می‌کنند؟ ۱۰ دقیقه آخر glasses را برداشتم چون از شدت تلاش برای دیدن جزئیات فیلم را تماشا می‌کردم بدون اینکه شیشه‌ها را تماشا کنم تا فیلم را در ۲ D از حالا روی disappointing تماشا کنم.

فیلم پیکسار از ۱۰ تا ۱۸ سال پیش با دهان بسته به داستان پیکسار، جان لس‌تر، گفته بود که داستان فیلم پیکسار که به طور اساسی از ۱۰ تا ۱۸ سال به چشم می‌خورد، بسیار بد است. با وجود اینکه هیچ یک از ما در فیلم بسیار جالبی که به نام داستان پیکسار ساخته شده‌بود را مشاهده نکردیم. آیا پیکسار اهلی شده‌است؟ با بلیط‌های آن طور که به طرز مضحکی قیمت‌گذاری می‌شود دفعه بعد به سینما نمی‌روم تا بفهمم که باید صبر کنیم و اجاره کنیم. بعد از سال گذشته، بسیاری از ماشین‌ها شروع به دست‌کم گرفتن پیکسار کردند و باور داشتند که این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای را پیش از شروع فیلم نشان خواهد داد. حتی قبل از این که فیلم شروع شود هیجان‌انگیز بود. حتی قبل از این که این فیلم داستان فیلم را تماشا کند این فیلم داستان جالبی درباره چیزی است که قبلا در فیلم از همه در استودیوهای پیکسار برای ایجاد یک شاهکار واقعی به دست امده بود!

دانلود زیرنویس انیمیشن brave 2012

من این فیلم را در ۳ بعدی فیلم تماشا کردم که به سن ۵ سالگی او را دوست داشت و می‌خواست در مورد توطئه برای بیشتر بعد از ظهر با والدین خود صحبت کند. من احساس کردم که در یک دوره رمانتیک در قرون‌وسطی در اسکاتلند و یا حتی آفریقای جنوبی که مجبور به ازدواج در یک دوره رمانتیک در قرون‌وسطی یا حتی آفریقای جنوبی نبوده است، این موضوع بسیار ناراحت‌کننده است که هر شخصیت مرد در فیلم، سه stories است که دزدان همیشگی را با conniving بی‌رحمانه و بسیار کوچک به سر می‌برند. داستان و پیام اصلی این است که اگر شما یک زن جوان با مسائل مادر جدی هستید، نگران نباشید، پس بگویید که شما واقعا متاسف هستید پس از آن مادر شما تصمیم خود را عوض خواهد کرد و شما می‌توانید این کار را به روش خودتان انجام دهید. نگران هیچ انسانی که درگیر آن باشند نیست چون خیلی احمق هستند که بفهمند چه اتفاقی در حال رخ دادن است اگر این فیلم تا این حد disjointed و در نیمه دوم کسل‌کننده نبوده است. این یک خرس مادر دیزنی است که خیلی به زیبایی از پیکسار استقبال می‌کند، اما در نهایت بسیار خشنود کننده است.

فیلمی فوق‌العاده جذاب و دوست‌داشتنی برای شخصیت او به عنوان یک شخصیت جذاب و جالب توجه به شخصیت او به عنوان یک شخصیت جذاب و جالب توجه به شخصیت او به عنوان یک شخصیت جذاب و جالب توجه به شخصیت او به عنوان یک شخصیت جذاب و جالب توجه به شخصیت او به عنوان یک شخصیت جذاب و جالب توجه است.


دانلود انیمیشن brave 2012
دانلود انیمیشن brave 2012 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن brave 2012 با دوبله فارسی
دانلود فیلم brave 2012
دانلود فیلم brave 2012 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس انیمیشن brave 2012
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن brave 2012
دانلود زیرنویس کارتون brave 2012
دانلود انیمیشن دلیر brave 2012 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم brave 2012

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها