دانلود فیلم Yes Day 2021

اعضای اصلی فیلم


Nat Faxon

Mr. Deacon بازیگر

Miguel Arteta

کارگردان

Justin Malen

نویسنده

Amy Krouse Rosenthal

نویسنده

Tom Lichtenheld

نویسنده

Jennifer Garner

Allison Torres بازیگر

Edgar Ramírez

Carlos Torres بازیگر

Jenna Ortega

Katie Torres بازیگر

Julian Lerner

Nando Torres بازیگر

Everly Carganilla

Ellie Torres بازیگر

Tracie Thoms

Billie بازیگر

Fortune Feimster

Jean the Paramedic بازیگر

Arturo Castro

Officer Jones بازیگر

Hayden Szeto

Officer Chang بازیگر

Megan Stott

Layla بازیگر

Alana Baer

Julie بازیگر

Yimmy Yim

Tara بازیگر

Graham Phillips

Brian بازیگر

Wolf Fleetwood-Ross

Brent بازیگر

Adam Faison

Trevor بازیگر

James Kyson

Mr. Hwang بازیگر

Michelle La

Counter Gal بازیگر
  • 2 سال پیش 5

    چرا نمیشه فیلم رو کلمل ببینیم

برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم یکی از بهترین فیلم‌هایی است که در مورد این فیلم بازی می‌کنند، اما نه خود فیلم بلکه برای جی. جی. که در صحنه کنسرت موفق شده بود، شروع به گریه کرد. من هیچ وقت نشنیده بودم که این فیلم بازی خوب و دوست‌داشتنی باشد و بعد از یک روز طولانی که بچه‌ها متوجه شدند که این فیلم بازی خوبی است و پدر و مادرها همیشه سعی می‌کنند شاد باشند، اما من از تماشای فیلم لذت بردم و بعد از یک روز خیلی لذت بردم و آن را به هر کس دیگری که نیاز داشت یک دوز کوچک از سرگرمی شاد و شادی‌بخش را انتخاب کند.

من از مردمی که این کار را بدون بچه‌ها انجام می‌دهند خیلی نفرت دارم! فقط به این دلیل که شما باید افکار و rating را برای خودتان نگه دارید، من با زن و چهار تا بچه از آن لذت می‌بردم و همه از آن لذت می‌بردم و همه از آن لذت می‌بردم، اگر شما بچه نداشته باشید، اگر بچه نداشته باشید یا بچه‌ها را ناراحت نکنید.

دانلود فیلم yes day دوبله فارسی بدون سانسور

دلیلی که اهمیت نمی‌دادم این بود که دیگران را دوست داشته باشم، اما می‌دانم که این فیلم برای بچه‌های methe مزاحم ما نیست، و این هم مثل بیست ثانیه اول سخت بود که نگاه کردن به مادر و بابا بیشتر از آن را تحمل کنم. تنها یک فیلم خرده‌فرهنگ دیگر در مورد این که چگونه کودکان embarassed هستند که پدر و مادر دارند

واقعا فکر نمی‌کنم هرگز فیلمی به این بدی دیده باشم. من این فیلم را بدون بچه‌ها تماشا کردم که اولین اشتباه من از بسیاری با این فیلم بود. اولین موضوعی که من داشتم این بود که وقتی بچه‌ها متوجه می‌شوند او باید دوباره خنک شود تا احترام خود را به دست بیاورد، والدین آن‌ها را وادار می‌کنند تا به هر کسی که در دست‌نوشته است آسیب برسانند و احساس کنند که این کار را به هیچ‌کس توصیه نمی‌کند. من عاشق این فیلم دوستانه خانوادگی بعد از یک سال زندگی در یک بیماری همه‌گیر و تماشای بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های apocalyptic بودم که فکر می‌کردم این فیلم تنفس هوای تازه است و خیلی مضحک است، ادگار رامیرز باید کمدی‌های بزرگتری به دنیا بیاورد! !! چیز خاصی در فیلم نیست که با خانواده‌ات نگاه کنی و فرصت خوبی برای تماشای آن داشته باشی.

دانلود فیلم yes day زیرنویس چسبیده

حرفه جنیفر garners باید بعد از این باشد که این فیلم بدترین فیلم را به تصویر می‌کشد که در حال حاضر پیش‌بینی شده‌است که بودجه کم‌تر از ۱۰۰ k دلار است. احتمالا کم‌تر فیلمی است که تا به حال دیده‌ام. چقدر احمق و آزار دهنده فیلم‌ها میتونه باشه؟ احساس می‌کنم سلول‌های مغزم هر دفعه که فیلم تماشا می‌کنم، به خصوص روی نت پر از فریاد و صحنه‌های مضحک و مضحک که هیچ‌کس در واقع، لااقل امیدوارم در دنیایی که ما می‌دانیم، وجود نداشته باشیم. جنیفر گارنر، من را منقبض کرد که از فیلم جلوگیری کردم و سعی کردم خنده‌دار جلوه کنم، اما نه. من واقعا هیجان‌زده بودم که این فیلم را بعد از نگاه کردن به این فیلم تماشا کنم که خیلی خوب به نظر می‌رسید فیلم نه در تمام این فیلم، پر از شوخی‌های بد، رفتارهای نادرست بسیار غیرواقعی و نقص کلی کودکان زیر ۱۴ سال احتمالا آن را دوست دارند، اما قطعا این فیلم برای بزرگسالان نیست

دانلود فیلم yes day زبان اصلی

این نشانه‌ای از کمدی‌های خانوادگی برای سال‌ها به دست آوردن نتیجه فیلمی است که از طریق هر فیلتر امکان پذیر ساخته شده‌است تا اطمینان حاصل شود که در هر جایی ممکن نیست کسی را از هر گونه متقاعد کننده‌ای محروم کند. garners و رامیرز واقعا در این فیلم به خاطر عشق بی‌قید و شرط به پدر و مادرشان به هدر می‌روند، اما به اندازه کافی نیست که من بعد از نصف فیلم تماشا کنم. این فیلم خیلی خنده‌دار و خانوادگی است، مخصوصا برای والدین وقتی که آن‌ها را با بچه‌هایشان نگاه می‌کنند تا بتوانند به موقعیت‌های بسیاری ربط پیدا کنند که من عاشق بازیگران و ایده و طول مدت فیلم هستم.

هر چند که فیلم برای بچه‌ها جالب بود اما من مایل به نادیده گرفتن آن چیزی بودم که در منطق جالب بود اما به نظر من برای خانواده جالب بود، اما من می‌خواستم بگویم که این فیلم چگونه برای بچه‌ها جالب خواهد بود، اما در عین حال، والدین در نقطه‌ای به زندان افتادند که من دوست ندارم در یک فیلم دیوانه شوم، اما این فیلم فقط ۲ نفر را ۵۱۰ نفر اعلام کرد. بله، این یک فیلم خانوادگیه، اما از اول تا آخر، تو نمیدونی چه فایده‌ای داشت. تریلر فوق‌العاده است، اما داستان وحشتناک است، اما در کل فیلم خیلی ضایع است و این یک فیلم معمولی است که شما می‌خواهید تماشا کنید، وقتی که چیز دیگری باقی نمانده است.

بسیار خوب، این فیلم ایده‌آل است اگر شما والدینی هستید که به دنبال گذراندن یک شب خوب با کودکان خود هستید. به اندازه کافی ساده است که این فیلم تماشا کردن با کودکان را داشته باشد و در کل این فیلم یک فیلم خوب است و شما نباید این فیلم را تماشا کنید که انتظار هر چیز فوق‌العاده‌ای را داشته باشد.

من هیچ وقت از فیلمی که اینقدر در زندگی ام به شدت آزار دهنده بود متنفر بودم و جیغ می‌کشیدم و جیغ می‌کشیدم، فقط برای ۲۵ دقیقه بود که آن را تماشا می‌کردم و بعد از آن هم به خاطر بقیه روز سردرد شدیدی داشتم.


دانلود فیلم yes day 2021
دانلود فیلم yes day 2021 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم yes day 2021 زبان اصلی
دانلود فیلم yes day 2021 دوبله فارسی
دانلود فیلم yes day 2021 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم yes day 2021 بدون سانسور
دانلود فیلم yes day 2021 با دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم yes day 2021
دانلود زیرنویس فارسی فیلم yes day 2021
دانلود فیلم روز بله گویی yes day 2021
دانلود فیلم yes day
دانلود فیلم yes day بدون سانسور
دانلود فیلم yes day دوبله فارسی
دانلود فیلم yes day با دوبله فارسی
دانلود فیلم yes day با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم yes day زبان اصلی
دانلود فیلم yes day زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم yes day دوبله فارسی بدون سانسور

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها