دانلود انیمیشن Mr. Peabody & Sherman 2014

آقای بادی & شرمن یک فیلم با بازی Ty ماکس Charles و استفن Colbert زمان سفر یک سگ پیشرفته سگ و پسرش به عنوان تلاش برای رفع شکاف زمانی است که آن‌ها ایجاد کرده‌اند.

اعضای اصلی فیلم


Allison Janney

Ms. Grunion بازیگر

Ty Burrell

Mr. Peabody بازیگر

Max Charles

Sherman بازیگر

Lauri Fraser

Marie Antoinette بازیگر

Guillaume Aretos

Robespierre بازیگر

Pat Musick

Teacher بازیگر

Ariel Winter

Penny Peterson بازیگر

Karan Brar

Mason بازیگر

Joshua Rush

Carl بازیگر

Stephen Tobolowsky

Principal Purdy بازیگر

Dennis Haysbert

Judge بازیگر

Stephen Colbert

Paul Peterson بازیگر

Leslie Mann

Patty Peterson بازیگر

Zach Callison

King Tut بازیگر

Steve Valentine

Ay بازیگر

Rob Minkoff

کارگردان

Jay Ward

نویسنده

Craig Wright

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با کیفیت 1080

فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با کیفیت 1080

فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با زیر نویس

آیا تا به حال خود را در حال سفر به گذشته با استفاده از یک ماشین زمان برای ملاقات با یکی از بزرگ‌ترین انسان‌ها تصور می‌کنید که تا به حال وجود داشته‌است که الهام‌بخش شما باشد؟ یا شاید نگران نباشید که قادر به بازگشت به جایی باشید که در گذشته بودید؟ برای اولین بار در تاریخ بشر، آقای پی بادی، یک سگ عالمانه به نام شر پی بادی که برای اولین بار در تاریخ بشر نام خود را به عنوان یک مجموعه از رویداده‌ای خنده‌دار به نمایش می‌گذارد برای اولین بار در تاریخ بشر به عنوان یک فیلم انیمیشن تعریف می‌شود که به جای آن می‌تواند به عنوان یک انیمیشن به جای اقدام زنده، به عنوان یک انیمیشن تعریف شود و این دلیل اصلی آن است که چرا این فیلم می‌تواند به عنوان یک انیمیشن به نمایش درآید.

فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با زیر نویس

سخت است تصور کنیم کسی سعی دارد داستان آقای Peabody شر شر را تبلیغ کند، اجازه می‌دهد فیلمی درباره یک سگ نابغه، که در زمان و مکان با پسر adopted به سفر می‌رود، بسازد! خانم پی بادی که او را به خاطر داشتن یک سگ به عنوان پدر شر من به عنوان پدر خود به عنوان پدر خود به عنوان پدر خود به عنوان پدر خود انتخاب می‌کند، با چنان سرعتی باور نکردنی اش را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان کوتاهی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان فیلم ایست که توسط آقای DreamWorks voiced ساخته شده‌است. من به طور خلاصه آقای پی بادی و شر من را به یاد می‌آورم که آن‌ها تلاش نمی‌کردند آن را زنده کنند و در عین حال رابطه پدر و پسر را با سگ باهوش، آقای پی بادی و پسر his ای که به نام شر پی بادی آشنا شده بود برای همگان روشن کند. بعد از دیدن این تابلو، با حالتی بهتر از صحنه خارج شدم. این انیمیشن در ۳ بعدی عالی بود و داستان خنده‌دار و هوشمندانه بود! این انیمیشن خیلی سبک است و حتی جالب‌تر از آن است که آن‌ها یک سریال کارتونی قدیمی را با مهارت بالا تربیت کرده‌اند و فکر می‌کنند که این فیلم یک فیلم کودکان است اما به اندازه کافی برای بزرگسالان خوب است که بتوانند یک یا دو چیز را یاد بگیرند. اما فکر نمی‌کنند که یک فیلم آموزشی واقعی به آینده نگاه کند، فقط امیدوارم بتوانند این استاندارد را حفظ کنند.

فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با زیر نویس

این فیلم داستان جالب توجهی را به نمایش می‌گذارد و باعث می‌شود بیننده احساس کند که این فیلم بیشتر از جنبه‌های مسخره و جالب توجه بیننده را به خود جلب می‌کند. ~ ~ ~ اما لذت واقعی این است که این فیلم داستان جالبی را به نمایش بگذارد. ~ ~ ~ اما داستان این فیلم داستان جالبی است. ~ ~ ~ اما داستان این فیلم داستان جالبی است. ~ ~ ~ اما داستان این فیلم داستان جالبی است. ~ ~ ~ اما داستان در این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. خوب، اگر یک سال دیگر به اصالت فکر نکنیم، بسیار خوب، بسیار خوب، اجازه دهید به نقطه‌ای برسیم که ghostwriting برای سگ منجمد شده جهان را با طوفانی از سخنان زیرکانه به من واگذار کرده‌است! و فیلم لگو یک مسیر انحرافی برای انتظارات از تنوع تجاری بود. شما می‌دانید این فیلم‌های انیمیشنی فاقد چه چیزی هستند؟ خط طرح من فقط این را می‌گویم، چون اگر چه خط plot gorgeous flimsy و فیلم لگو است؟ آیا این یک خط داستان بود؟ این فیلم داستان فیلم خوبی است و تنها قواعد آن آن‌هایی هستند که دوست دارند برای اولین بار به فیلم نگاه کنند و متوجه شوند که ما برای دیدن این فیلم کوتاه بسیار خوشحال هستیم. اما شما از دیدن این فیلم بسیار خاص خوشحال نخواهید شد و اگر این فقط the است که من cant را برای دیدن آنچه که HTTYD ۲ دارد، تماشا کنید. من به این فیلم اشاره کردم که پسر من هیچ نظری در مورد اینکه بیل کلینتون چه کسی بوده‌است یا اینکه چرا من به این فیلم اهمیت نمی‌دهم، اما در حالی که این فیلم به درستی نشان می‌دهد که جوان جورج واشینگتن هرگز یک درخت گیلاس را خرد نمی‌کند اما حتی اگر ما بخش‌های متفاوتی از این فیلم را مورد توجه قرار دهیم یک فرصت برای اعلام این موضوع وجود دارد که ماری آنتوانت هیچ وقت نمی‌گوید که آن‌ها کیک بخورند.

در نهایت فیلمی که به هر دو کودکان و بزرگسالان جوان و شر من مربوط می‌شود به عنوان یکی از طرفداران پروپا قرص آقای پی بادی و شر من از آن نشان می‌دهد که فیلم داستان را بعد از ۱۵ دقیقه بررسی می‌کند. لیوناردو داوینچی علاقه شخصی من بود و شما می‌توانستید پروژه‌های بیوگرافی بیشتری را در مدرسه ببینید.

فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با زیر نویس

فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با لینک مستقیم

در واقع من علاقه زیادی به این فیلم به نام آقای مارتین بادی و استنلی توچی به نام آقای مارتین بادی و استنلی توچی به نام Leonardo داوینچی می‌گویند که اگر هر کدام از شما نگران آن هستید که شر من و شر Vinci به طور نامتناسبی بزرگ هستند اما این ممکن است ناشی از سبک انیمیشن مواد منبع باشد. بازخورد من سومین پرده ایست که در آن دو آقای Peabodys و دو Shermans با هم ترکیب می‌شوند که به این معنی است که دو Mr با هم ترکیب می‌شوند و دو Shermans با هم ترکیب می‌شوند و در صورتی که آن‌ها به آینده بروند تا این مشکلات را حل کنند، آینده کمی آشفته خواهد شد؟ به طور کلی گرچه آقای پی پی شرمن یک فیلم انیمیشن بزرگ برای هر دو کودک و بزرگسالان است اما با وجود سومین موضوع بازی و نمره دنی Elfmans مردم را در تمام سنین با توجه به اینکه او یکی از رهبران انقلاب فرانسه است سرگرم خواهد کرد. متاسفانه او یک حاکم بسیار فاسد شد و حکومت ترور را رهبری کرد که در حدود ۱۶۰۰۰ نفر از اعدام کشته شدند. بالاخره فرانسویان به این نتیجه رسیدند که روبسپیر بهتر از پادشاه فرانسه نیست و او نیز به اعدام محکوم شد.

فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با لینک مستقیم

فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 بدون سانسور

از اینکه این فیلم را تماشا نمی‌کنم، تحت‌تاثیر قرار گرفتن این فیلم قرار گرفتم، شانس این را داشتم که از نمره پایین شوکه شده باشم چون واقعا این فیلم را دوست داشتم. این فیلم از کسی می‌آید که آقای پی بادی را پیش از رسیدن به مدرسه ندیده است. این فیلم داستان کوچکی است که وقتی پسر به مدرسه می‌رود و او را به یک شام دعوت می‌کند همه چیز تغییر می‌کند و ۳ D آن را به عنوان کسی که دوست دارد و نه فقط از آقای پی بادی، بلکه از شخصیت‌های دیگر فیلم که (اگامنون)را دوست دارد تماشا می‌کند. (اگامنون)! البته همه چیز خنده‌دار نیست، اگرچه چند لحظه‌ای است که در این فیلم تنها یک شکایت مهم وجود دارد، تنها شکایت من این است که بعضی اوقات چیزهایی که در این فیلم توضیح داده می‌شود می‌تواند کمی مشکل باشد تا کودکان و بزرگسالان مراقب آن باشند.

دانلود زیر نویس فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014

این فیلم داستان فیلم مستندی است که در ۱۵ دقیقه اول به نمایش گذاشته شد، اما وقتی به داستان رسید، فیلم کمدی بسیار جالبی بود، اما وقتی به داستان رسید، فیلم کمدی بسیار جالبی بود، اما وقتی که آقای پی بادی می‌گوید همه چیز به طور متوسط به فیلم شبیه است، من علاقه‌مند شدم که چیزی به فیلم ۸ از ۱۰ به فیلم اضافه کنم. آقای پی بادی شرمن، شرمن و شرمن پس از خروج از داغ ننگ داستان هیجان‌انگیز تاریخی در واقع یک داستان واقعی است که من در مورد رابطه بین آقای پی بادی و پسر adult شرمن بود. این داستان به طور عمده بر رابطه بین آقای پی بادی و پسر adopted شرمن بود که در آن از او پرسیده شد که چگونه فیلم را خیلی بهتر از یخ زدن مورد علاقه قرار داده‌است. در حالی که در فیلم بازی فیلم برداری شر من که همیشه در وسط کوه‌های راکی به نمایش می‌گذاشت آشنا شدم و چند بار با صدای بلند گفتم که من بعضی از شوخی را در مورد بعضی از شخصیت‌های تاریخی و بعضی از فیلم‌های مدرن خوشم می‌آید اما هیچ چیز جذابیت و جذابیت این کارتون‌ها را ندارد اما انیمیشن کامپیوتری از نظر بصری خوشایند است، بنابراین من توصیه می‌کنم که آقای پی پی & شر من آشنا شود.

زیر نویس فارسی فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014

آقای پی بادی و شرمن این فیلم را به عنوان پدر و مادر خود به نمایش گذاشتند. این فیلم بسیار جالب و جالب توجه به نظر می‌رسید. این فیلم داستان جالبی را برای بچه‌ها به ارمغان آورده‌است. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را برای بچه‌ها بازگو می‌کند. این فیلم داستان جالبی است که هر دوی آن‌ها به خوبی از آن لذت می‌برند. این فیلم داستان جالبی است که همه می‌توانند به آن‌ها توجه کنند.

زیر نویس فارسی فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014

زیر نویس فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014

من همیشه در مورد اینکه چرا ناپلئون دست خودش را در پیراهنش مخفی کرده بود لذت می‌بردم ولی همیشه دوست داشتم بدانم چرا ناپلئون در زمان خود دست به دست خواهد داد، اما من هنوز دوست دارم بدانم چرا ناپلئون در زمان خود دست به دست خواهد داد و وقتی شنیدم که Dreamworks در پی Peabody و شر من چه کار خواهد کرد، من فقط فریاد زدم: نه! به اندازه کافی بد است که هالیوود دوتا از محبوب‌ترین کارتون‌ها و حالا این یکی را خراب کند؟ ؟؟ با این حال، دیدم که بررسی خوبی دارد و تصمیم گرفت آن را تماشا کند و از آغاز تا پایان مرا متعجب کرد! برای شروع، آن‌ها دقیقا همان طور که اولین اپیزود را انجام دادند، فیلم را باز کردند! بلافاصله شروع به تشویق کردم، اما در عین حال چشمانم را برای هر flops باز نگه داشتم. من به سختی می‌توانستم هیچ عیب و نقصی پیدا کنم؛ پی بادی و شر من دقیقا مثل یک حیوان خانگی بودند، اما در اصل به نظر می‌رسید که چطور با شر من مقابله کند. من کاملا مطمئن نیستم که چه چیزی با سخنان Dog در نزدیکی پایان حرف می‌زنم، اما به نظرم وقتی که لئوناردو De می‌گوید که شر من کاره‌ای خاصی مثل وقتی که لئوناردو داوینچی در مورد خودش خوب عمل می‌کند انجام نمی‌دهد، من هم مثل من شر من و بد پنی را دوست ندارم چون آن‌ها هیچ شیمی را در اولین بار می‌بینیم که او را انتخاب می‌کنند.

زیر نویس فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014

چه شور و هیجانی! واقعا جذاب و سرگرم‌کننده است! تصور کنید که گرفتن عناصری از بازگشت به آینده، دکتر بروان، شبیه برایان گریفن را در نظر بگیرید و شخصیت آن را از یک نمایش احتمالا مبهم از گذشته بررسی کنم، اما می‌توانم بگویم که واقعا لذت بردم و خودم را با آن شخصیت آشنا کردم! من حتی جرات می‌کنم بگویم که فکر می‌کنم ما باید هر سال یکی از این فیلم‌ها را داشته باشیم! معرکه بود! بچه‌ها یاد می‌گیرند و در مورد چیزهایی کنجکاو می‌شوند که dads های اخلاقی جالب هستند، همچنین می‌توانند با تمام فرهنگ عامه که واقعا یک انیمیشن عالی هستند خوش بگذرانند! این موضوع را بررسی کنید و کودکان خود را با خودتان ببرید، شما از تصور آن لذت خواهید برد!


دانلود فیلم mr. peabody and sherman 2014
دانلود دوبله فارسی فیلم انیمیشن mr peabody and sherman 2014
دانلود فیلم mr peabody and sherman
فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 دوبله فارسی
فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با کیفیت 720
زیر نویس فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014
زیر نویس فارسی فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014
دانلود زیر نویس فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014
فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 بدون سانسور
فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با لینک مستقیم
فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با زیر نویس
فیلم Mr. Peabody & Sherman 2014 با کیفیت 1080

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها