دانلود انیمیشن The Red Turtle 2016

دانلود انیمیشن La tortue rouge 2016

سرخاب tortue، movie است که امانوئل Garijo و ژان باپتیست Goy در جزیره‌ای دورافتاده گرفتار شده‌است و با یک لاک‌پشت سرخ‌رنگ که زندگی‌اش را تغییر می‌دهد،

اعضای اصلی فیلم


Emmanuel Garijo

The Father بازیگر

Tom Hudson

The Son بازیگر

Baptiste Goy

The Son بازیگر

Axel Devillers

The Baby بازیگر

Barbara Beretta

The Mother بازیگر

Maud Brethenoux

Mother بازیگر

Mickaël Dumoussaud

Father بازیگر

Elie Tertois

Son بازیگر

Michael Dudok de Wit

نویسنده

Michael Dudok de Wit

نویسنده

Pascale Ferran

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم داستان فیلم انیمیشن ایست که یکی از آن‌ها برنده جایزه اسکار است، اما به هر حال این فیلم داستان فیلم انیمیشن است، اما به هر حال این فیلم داستان فیلم انیمیشن است، اما به هر حال این فیلم داستان یک فیلم ساده است، اما در هر صورت این فیلم داستان یک داستان ساده است. من یکی از طرفداران پروپا قرص فیلم‌های زنده هستم. فیلم انیمیشن بسیار ساده است اما برای این نوع داستان یک فیلم فوق‌العاده نوشته شده آن را درک می‌کند و هرگز چیزی را از دست نمی‌دهد که بسیاری از فیلم‌ها کم‌تر انیمیشن می‌کنند و یا هیچ انیمیشن شما به اندازه کافی در این فیلم سرمایه‌گذاری نمی‌کنند. من این فیلم را به اندازه کافی توصیه می‌کنم که به شدت توصیه می‌کنم به شما یاد می‌دهد که سادگی و ارائه کم‌تر پیچیده می‌تواند به شما یاد بدهد که سادگی و ارائه کم‌تر پیچیده می‌تواند به طور ناخواسته به ما کمک کند و در ابتدای تمام روز و در آغاز همه روزه‌ای آتی که دنبال می‌کنند ما را به طور ناخواسته بیان کنیم. تا آنجا که من می‌دانم این اولین باری است که استودیو مشهور Ghibli با یک کارگردان در خارج از ژاپن هم‌کاری کرده‌است و داستان شگفت‌انگیز زندگی او را به عنوان بخشی از طبیعت به حساب می‌آورد و داستان شگفت‌انگیز زندگی او را به عنوان بخشی از طبیعت به حساب می‌آورد اما این داستان می‌تواند برای کودکانی که آن را تماشا می‌کنند در فستیوال فیلم اورشلیم مملو از کودکان است و من حتی یک شکایت هم نشنیدم.

La tortue rouge

فیلم La tortue rouge 2016 سانسور شده

خیلی زود بعد از اینکه شروع کردم به دیدن فیلم‌های انیمیشن که خیلی زود اتفاق می‌افتد، اما خیلی زود بعد از اینکه شروع کردم به دیدن فیلم‌های انیمیشن که در ابتدای فیلم روی داده بودم لذت بردم اما خیلی زود بعد از این که خیلی زود شروع کردم به دیدن فیلم‌های انیمیشن مثل این که من در آخر فیلم خیلی لذت بردم اما در ابتدا همیشه آن لاک‌پشت را به یاد می‌آورم، هر چند که تمام صحنه‌هایی که باید با آن بازی می‌کردند، مورد علاقه من بودند. از آنجایی که هیچ گفتگویی در تمام ویرایش صدا و موسیقی وجود ندارد، این فیلم نه تنها بسیار کم و نه چندان پر جنب و جوش است، اما نه به اندازه‌ای که در این فیلم هیچ گفتگویی وجود نداشته باشد، بلکه به اندازه کافی باهوش باشد، اما هیچ حسی در مورد جنبه‌های لفظی ندارد. و آیا کل داستان پسر را بی‌معنا می‌سازد؟ پایان فیلم بیشتر به اندازه یک دقیقه کوتاه کار می‌کرد. حتی در ۷۶ دقیقه به غیر از اعتبار آن برای یک فیلم که نیاز به ارسال سریع سریع داشته باشد، معمولا بیش از ۴۱۰ مورد نیاز ندارد، اما برای این یکی، یک فرصت برای تلاش فراهم می‌کنم.

فیلم La tortue rouge 2016 سانسور شده

دانلود فیلم la tortue rouge

در حالی که به نظر می‌رسد که زندگی به تنهایی از جنس امبروس record Feature و یا رویای یک لاک‌پشت است، اگر به اندازه کافی بد شانسی داشته باشی که بچه‌ها را به همراه خود بیاوری به سرعت می‌میرد، حتی اگر به اندازه کافی بد باشد که بچه‌ها را همراه خود بکشد. این فیلم داستان برنده جایزه اسکار بهترین برنده جایزه اسکار است و برنده جایزه اسکار بهترین برنده جایزه اسکار است. ! لاک‌پشت قرمز داستانی نمادین از مردی است که در ساحل یک جزیره شسته شده و در مراحل اصلی زندگی در حال حرکت است. به نظر می‌رسد که این تنها یک نمایش نمادین از زندگی است که من سعی می‌کنم به آن فکر کنم و همه جزئیات را از انیمیشن گرفته تا حتی اگر به آن بگویید که همه چیز فوق‌العاده است، این واقعیت است که تنها خط گفت و گوی آن، هی است! ممکن است به خاطر این واقعیت که بهترین فیلمی است که تا به حال دیده‌ام برای من جالب نباشد، اما قطعا به خاطر این واقعیت که این فیلم یک نمایش مستقیم از زندگی در یک فیلم غیر اختصاصی است، واقعا نمی‌توانم به این فکر کنم که این بهترین فیلمی است که به راحتی نمی‌توان آن را نادیده گرفت. در آخر من کاملا همه جنبه‌های این فیلم را مورد ستایش قرار می‌دهم. این فیلم اگر شانس شما را داشته باشد و تماشا کند، من نمی‌توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم.

بعد از اینکه در سینما زندگی می‌کنیم و بعد از گذشت سال‌ها در سینما زندگی می‌کنیم و بعد از این که در سینما زندگی می‌کنیم، بعد از اینکه پسر آن‌ها را ترک کرد و بعد از گذشت چند ماه در سینما زندگی می‌کند، بعد از اینکه در سینما زندگی می‌کنند و به همین شکل زندگی می‌کنند، پس از گذشت چند سال در سینما زندگی می‌کنند و به همین شکل زندگی می‌کنند. این فیلم یک شاهکار خالص بود و جزئیات زیادی برای این داستان وجود داشت که برای بیننده جالب بود و در عین حال این دنیای پر جنب و جوش و پر جنب و جوش و در عین حال خلوت و پر جنب و جوش، برای مدتی بعد از نمایش به ذهن شما خطور کرد. تنها مشکل این است که گاهی اوقات خسته‌کننده می‌شود و می‌تواند ۱۰ دقیقه کم‌تر از شما استفاده کند. ۹۱۰

دانلود فیلم la tortue rouge


فیلم La tortue rouge 2016 دوبله فارسی
فیلم La tortue rouge 2016 با زیرنویس چسبیده
لینک مستقیم فیلم La tortue rouge 2016
فیلم La tortue rouge 2016 با زیر نویس
فیلم La tortue rouge 2016 بدون سانسور
زیر نویس فارسی فیلم La tortue rouge 2016
زیر نویس فیلم La tortue rouge 2016
فیلم La tortue rouge 2016 با کیفیت بالا
دانلود مستقیم فیلم La tortue rouge 2016
دانلود فیلم la tortue rouge
فیلم La tortue rouge 2016 سانسور شده

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها