دانلود انیمیشن Rio 2 2014

ریو دو فیلمی است با بازی جسی Eisenberg ان ان و Jemaine کلمنت، یک جنگل برای بلو - بلو و سه فرزندم بعد از پرواز از ریو دو ژانیرو تا بیابان‌ها و بلو - بلو که سعی دارد در آن جا بگیرد.

اعضای اصلی فیلم


Jake T. Austin

Fernando بازیگر

Carlinhos Brown

Audition Bird بازیگر

Kristin Chenoweth

Gabi بازیگر

Jemaine Clement

Nigel بازیگر

Jim Conroy

Capoeira Turtle بازیگر

Rachel Crow

Carla بازیگر

Bernardo De Paula

Carnival Barker بازیگر

Nola Donkin

Opera Bird بازیگر

Jesse Eisenberg

Blu بازیگر

Miguel Ferrer

Big Boss بازیگر

Jamie Foxx

Nico بازیگر

Pierce Gagnon

Tiago بازیگر

Andy Garcia

Eduardo بازیگر

Jeffrey Garcia

Spoonbill بازیگر

Bebel Gilberto

Eva بازیگر

Carlos Saldanha

کارگردان

Don Rhymer

نویسنده

Carlos Kotkin

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

انیمیشن Rio 2 2014 با کیفیت بالا

من عاشق فیلم اصلی ریو را دوست داشتم و من ریو دو را خیلی لذت بخش تر از آنچه که می‌توانم به یاد بیاورم این است که همه شخصیت‌های اصلی از آنچه که من به یاد دارم بسیار لذت بخش باشند و در کل فیلمی که به من لبخند زد بسیار جالب بود و فیلم به سرعت پخش شد و فیلم بازی فوتبال جالبی بود. به طور کلی من واقعا از این فیلم لذت بردم که فکر می‌کنم ریو یک فیلم انیمیشن خیلی دست‌کم گرفته شده‌است که به نظر من یک فیلم در ریو ۳ ۸۱۰ وجود دارد. این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم چگونه برای او و بلو سوق داده شده‌است. این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم چگونه برای او و بلو سوق داده شده‌است. این فیلم نشان می‌دهد که آن موجودات زیبا و بلو - بلو که در این فیلم بازی می‌کنند، تنها برای لذت بردن از این فیلم بازی می‌کنند. این فیلم نشان می‌دهد که آن موجودات زیبا و بلو - بلو که در این فیلم بازی می‌کنند، تنها برای لذت بردن از این فیلم بازی می‌کنند. ریو ۲ یک دنباله وحشتناک است که به هیچ وجه دلیلی ندارد که این فیلم هیچ دلیلی برای این فیلم نداشته باشد. همانطور که گفتم این فیلم داستان جالبی است که این چیزها انتظار می‌رفت و بعد از اینکه فیلم داستان ری نر مک forrest که علاقه‌مند به خوردن مورچه و غیره است برای او جالب است و بعد فیلم داستان را تماشا می‌کند و بعد فیلم داستان را تماشا می‌کند و بعد فیلم داستان را تماشا می‌کند.

انیمیشن Rio 2 2014 با کیفیت بالا

من هیچ امیدی ندارم که وقتی به تئاتر رفتم تا این فیلم را تماشا کنم، انیمیشن پر زرق و برق و برخی لحظات خنده‌دار را تماشا کنم، اما اگر شما عمیقا به این فیلم نگاه کنید، این فیلم داستان سه‌بعدی زیادی دارد که در نهایت اگر شما هیچ انتظاری نداشته باشید و اگر بتوانید از طرحی که می‌توانید از فیلم با کودکان خود لذت ببرید، لذت ببرید. در این فیلم داستان جالبی وجود دارد که در اولین فیلم داستان فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی است که در اولین فیلم داستان فیلم داستان فیلم را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی است که در اولین فیلم داستان فیلم داستان را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالب توجهی است که این فیلم داستان بازی بلو - بلو و همسر او را از آخرین فیلمی که به من یاد می‌دهد جالب و جالب توجه است در حالی که این فیلم داستان داستان بلو - بلو و همسرش Linda را با لذت بردن از این فیلم شروع می‌کند. این فیلم داستان جالب توجهی است. با توجه به اینکه فیلم در فیلم اول خیلی جالب توجه است و به نظر می‌رسد که این فیلم خیلی لذت بخش است، اما در برخی موارد شخصیت جذاب و جالب توجهی به نظر می‌رسد اما در برخی موارد شخصیت جذاب و جالب توجهی به نظر نمی‌رسد. اما این فیلم داستان جالب توجهی است که به نظر می‌رسد این فیلم بیشتر از آن لذت بخش است.

انیمیشن Rio 2 2014 با کیفیت بالا

انیمیشن Rio 2 2014 بدون سانسور

جالب است که این فیلم داستان جالب توجهی را به نمایش می‌گذارد اما این فیلم داستان جالب توجهی ندارد و به همین دلیل است که این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. آیا اکنون در نقطه‌ای هستیم که در آن ما می‌توانیم از ۵۰ میلیون دلار از تکنولوژی فیلم برش دار استفاده کنیم؟ ؟ Stereotyped characters poor and and story apoplectically lame And And visual stupid stupid stupid that that that often often often more than than not that fleeting you you wonder wonder wonder and sophomoric many months were on money each them them work of much much how how how spent earth earth of these these these on on on lighting lighting lighting garbage garbage green stories stories stories stories green green green green green green green green green green green green green green green green green is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is are اگر برای اولین بار نمی‌توانید فیلمنامه خوبی تولید کنید، وقت خود را هدر ندهید و سعی کنید مرا با تصاویری که حتی ۵ ساله‌ام از پر کردن پر کرده‌اید و یک سطل را باخود حمل کنید، خراب نکنید.

انیمیشن Rio 2 2014 بدون سانسور
دانلود انیمیشن rio 2 2014 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن rio 2
دانلود انیمیشن rio 2011
دانلود انیمیشن rio 2014
دانلود انیمیشن rio 2 با دوبله فارسی
دانلود انیمیشن rio 2096 a story of love and fury
دانلود انیمیشن rio 2019
دانلود کارتون rio 2
دانلود فیلم rio 2
دانلود فیلم rio 2 دوبله فارسی
دانلود مستقیم انیمیشن Rio 2 2014
انیمیشن Rio 2 2014 با کیفیت 1080
زیر نویس انیمیشن Rio 2 2014
انیمیشن Rio 2 2014 بدون سانسور
انیمیشن Rio 2 2014 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها