دانلود انیمیشن The Book of Life 2014

اعضای اصلی فیلم


Carlos Alazraqui

General Posada بازیگر

Diego Luna

Manolo بازیگر

Zoe Saldana

Maria بازیگر

Channing Tatum

Joaquin بازیگر

Ron Perlman

Xibalba بازیگر

Christina Applegate

Mary Beth بازیگر

Ice Cube

Candle Maker بازیگر

Kate del Castillo

La Muerte بازیگر

Hector Elizondo

Carlos Sanchez بازیگر

Danny Trejo

Skeleton Luis بازیگر

Ana de la Reguera

Skeleton Carmen بازیگر

Emil-Bastien Bouffard

Young Manolo بازیگر

Elijah Rodriguez

Young Joaquin بازیگر

Genesis Ochoa

Young Maria بازیگر

Plácido Domingo

Skeleton Jorge بازیگر

Jorge R. Gutiérrez

کارگردان

Jorge R. Gutiérrez

نویسنده

Doug Langdale

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این یک فرضیه بسیار ساده است، با وجود این که این فیلم بسیار جذاب بوده‌است و بنابراین فیلم انیمیشن به طور جدی گرفته نشده است، در حالی که این داستان قطعا جمعیتی جوان را هدف قرار می‌دهد، اما آن‌ها ممکن است به طور کامل درک نکنند که فیلم درباره چه چیزی است این اولین بررسی هر فیلم سینمایی در اینجا است! باید به شما بگویم که بعد از نگاه کردن به این یکی چقدر غافلگیر و ناراحت شدم! آهنگ مسحور کننده رنگ‌های مسحور کننده و مسحور کننده، با این که صداهای بسیار عالی و یک نمودار دوست‌داشتنی دوست‌داشتنی در هر حسی عالی هستند! این چند لحظه‌ای است که این مکعب یخ لحظه‌ها را به هم می‌زند! پس آن لحظات احساسات حقیقی کاملا متعادل است! خورخه R u این یکی را تکان می‌دهد! جوان و پیر را باید دید.

The Book of Life

اول اجازه دهید؛ روشن کنید؛ من مکزیکی نیستم و نه در خانواده و دوستان من؛ با این حال، این موضوع یک نگاه کاملا شاعرانه به زندگی و کودکان دارد؛ شما احتمالا از آن لذت خواهید برد؛ این فقط یک شاهکار است؛ این فقط یک شاهکار است.

The Book of Life

دانلود انیمیشن the jungle book

این فیلم یک فیلم انیمیشن زیبا است که در مقایسه با فیلم‌های انیمیشنی دیگر بسیار منحصر به فرد است و من آن را به عنوان یکی از والدین کودکان کم‌سن و سال در نظر گرفتم. این فیلم داستان جالبی برای من و فرزندان من بود. من واقعا دوست دارم که این فیلم را به طور کامل برای من در نظر بگیرید. این فیلم داستان یک ترانه پاپ آمریکایی است که به طور کامل شما را از این دنیای فرهنگی خارج می‌کند. من این کار را نمی‌کنم. بعد از بازگشت ماریا به اروپا برای آرام کردن شیوه‌های وحشیانه و پر زرق و برق، این فیلم به عنوان یک جشن باشکوه و پر زرق و برق به عنوان یک جشن باشکوه و یک پیروزی انیمیشن دیگر و یک امتیاز تماشایی موسیقی به نمایش درآمد. این فیلم داستان جالبی دارد که در فیلم داستان زندگی زندگی پس از کریسمس برای فیلم داستان جالب توجه به نظر می‌رسد اما این فیلم تنها چیزی است که در فیلم داستان هالووین تعریف می‌شود. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را برای فیلم داستان هالووین تعریف می‌کند. این فیلم داستان جالبی است که در آن روز برای فیلم داستان فیلم داستان زندگی را به نمایش می‌گذارد.

دانلود انیمیشن the jungle book 2016

در هفدهم اکتبر، فاکس قرن بیستم یک فیلم جدید هالووین برای نمایش بزرگ به ارمغان آورد که مطمئنا برای هر کسی در زمان هالووین لازم است. این فیلم جالب توجه بیننده را به خود جلب می‌کند، اما در عین حال، این فیلم داستان جالبی است که به نظر می‌رسد شخصیت فرد شما را به یاد داشته باشد، اما در عین حال، این فیلم داستان جالبی را به تصویر می‌کشد که برای هر کس دیگری در نظر گرفته می‌شود. این فیلم درباره هالووین و روز مکزیک است. دیدن فیلم به عنوان بخشی از نمایش امشب با خواهرم و دختر من در سن ۱۲ سالگی به قدری خنده‌دار بود که برخی از آن‌ها شروع به خندیدن کردند. وقتی که بچه‌های شما زیبا هستند، ممکن است بخش‌هایی از فیلمی باشند که آن‌ها را کمی می‌ترساند، فیلمی درباره مرده بعد از همه آن‌ها و چند جوک که برای بزرگسالان جالب است من این فیلم را به شدت توصیه می‌کنم. این فیلم بسیار زیبا بود و برای بسیاری از دلایلی که در آن شخصیت و احساسات خود را به نمایش می‌گذاشت لذت بخش بود و فکر می‌کردم که این فیلم داستان بسیار خوشایندی است که شما می‌توانید تصور کنید که والت دیسنی همه چیز را در نظر بگیرید. من احساس می‌کنم که این فیلم خیلی بهتر از بقیه فیلم‌ها بوده‌است. من احساس می‌کنم که این فیلم بسیار فراتر از فیلم‌های جدید دیزنی با زیبایی است و آن حیوان تنها برنده جایزه است که من این فیلم را در نظر می‌گیرم.

دانلود انیمیشن the jungle book 2016

دانلود انیمیشن the jungle book 2016 زبان اصلی

در حالی که من باید اعتراف کنم که من دقیقا بزرگ‌ترین طرفدار پروپا قرص جورج R نیستم در حقیقت فیلم زندگی جورج گوتیرز دوست ندارم فیلم انیمیشن زیبایی داشته باشم و هر کدام از بهترین فیلم‌های موزیکال امسال را به عنوان بهترین فیلم انیمیشن در نظر بگیریم. این فیلم به طور حتم یک رقابت قوی برای این گروه همراه با فیلم لگو و نحوه تربیت Dragon ۲ است که ارزش watching را دارد. من معمولا فیلم‌های انیمیشن استاپ را تحسین می‌کنم، اما این یکی مرا آزار می‌داد، چون در تمام مدت بیش از حد رنگ‌های روشن داشت. فیلم یا ۱۰ شی پنهان در هر ۱۰ ثانیه پیدا می‌شود که هیچ ساده و روشن در پس‌زمینه فاصله دیواره‌ای آسمان و یا کف زمین وجود ندارد. معمولا شما می‌دانید که چه چیزی را باید دنبال کنید اما نه در این فیلم، هیچ صحنه آرام و آرامی در فیلم وجود ندارد که هر اتم با آن همه رنگ‌های روشن را ببیند که به شما کمک می‌کنند بفهمند که چطور به دنبال درک این داستان هستند یا نه. آیا این یک تجربه است که ببینید آیا می‌تواند چیزی را که احساس می‌کند با اضافه کردن به شما زندگی کند، نشان دهد؟ یا چیزی که دوست دارد یک سفر بد بر روی اسید داشته باشد؟ مجبور شدم آن را بردارم و احساس کردم که دچار میگرن شده‌ام.

دانلود انیمیشن the jungle book 2016 زبان اصلی

کتاب زندگی به قدری نزدیک به عظمت است که من آن شخصیت انیمیشن را دوست داشتم. فیلم انیمیشن ۱ D به اندازه ۲ بعدی یک بازنویسی کامل دارد و ۲۰ دقیقه دیگر ممکن است با جوک گفتن و صحبت کردن با یک دست دادن یک مشت احمق احمقانه احمق و احمق حل شوند. من احساس می‌کنم که نویسندگان باید یک کلاس ۱۰۱ کالج داشته باشند اگر فقط برای یادگیری نشان دهند. طنز آن فاقد خلاقیت یا زمان‌بندی است و تنها یک داستان نسبتا جدی برای زندگی است، یک کشتی غرق‌شده که توسط هنرمندی آن نجات داده می‌شود، تنها ۵۰ میلیون دلار برای طرفداران سخت انیمیشن و یا والدین با هیچ چیز دیگری برای انجام این فیلم بسیار ناامید کننده این سال را توصیه می‌کنم.

دانلود انیمیشن the jungle book 2016 زبان اصلی

دانلود کارتون the book of life زبان اصلی

دانلود کارتون the book of life زبان اصلی

اگر تنها داستان کتاب زندگی به اندازه انیمیشن خلاق باشد، با وجود این که این فیلم براساس فولکلور قدیمی از مکزیک است، اما به نظر می‌رسد که این فیلم داستان قدیمی را از هالیوود تعریف می‌کند، گرچه به نظر می‌رسد که این فیلم به طور مکرر آن سنت‌ها را تکرار می‌کند و کتاب زندگی نمونه‌ای از پتانسیل تحقق نیافته است. کتاب زندگی یکی از هیجان‌انگیزترین طرح‌هایی است که من در یک فیلم انیمیشن به خصوص در فیلم انیمیشن فیلم سازی به عنوان یک داستان مصور از سه کودکی که زندگی شان را به عنوان بزرگ‌سال تعریف می‌کند، نمایش می‌دهد.


دانلود انیمیشن the book of life 2014
دانلود انیمیشن the book of life 2014 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود انیمیشن the book of life 2014 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن the book of life 2014
دانلود انیمیشن کتاب زندگی the book of life 2014
دانلود زیرنویس فیلم the book of life 2014
دانلود انیمیشن the book of life
دانلود انیمیشن the book of life زبان اصلی
دانلود انیمیشن the book of life با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the book of eli
دانلود فیلم the book of eli دوبله بدون سانسور
دانلود فیلم the book of eli 2010
دانلود فیلم the book of eli بدون سانسور
دانلود فیلم the book of henry
دانلود فیلم the book of eli دوبله
دانلود کارتون the book of life
دانلود کارتون the book of life دوبله فارسی
دانلود کارتون the book of life زبان اصلی
دانلود انیمیشن the jungle book 2016 زبان اصلی
دانلود انیمیشن the jungle book 2016
دانلود انیمیشن the jungle book

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها