دانلود انیمیشن The Lorax 2012

Lorax یک فیلم با بازی Zac Efron تیلور سویفت و دنی DeVito یک پسر ۱۲ ساله است که به دنبال چیزی است که او را قادر می‌سازد تا علاقه دختر رویاهای خود را به دست آورد.

اعضای اصلی فیلم


Stephen Tobolowsky

Uncle Ubb بازیگر

Danny DeVito

The Lorax بازیگر

Ed Helms

The Once-ler بازیگر

Zac Efron

Ted بازیگر

Taylor Swift

Audrey بازیگر

Betty White

Grammy Norma بازیگر

Rob Riggle

Mr. O'Hare بازیگر

Jenny Slate

Ted's Mom بازیگر

Nasim Pedrad

Once-ler's Mom بازیگر

Joel Swetow

1st Marketing Guy بازیگر

Michael Beattie

2nd Marketing Guy بازیگر

Dave B. Mitchell

1st Commercial Guy بازیگر

Dempsey Pappion

2nd Commercial Guy بازیگر

Elmarie Wendel

Aunt Grizelda بازیگر

Danny Cooksey

Brett بازیگر

Chris Renaud

کارگردان

Kyle Balda

کارگردان

Dr. Seuss

نویسنده

Cinco Paul

نویسنده
  • 2 سال پیش 2

  • 2 سال پیش 2

  • 2 سال پیش 2

  • 2 سال پیش 2

  • 2 سال پیش 2

برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

در این فیلم داستان عشقی وجود نداشت که من آن را به عنوان شخصیت اصلی در نظر گرفتم و آن را به عنوان شخصیت اصلی توصیف کردم. من کمی هاج و واج بودم که چرا رتبه‌بندی‌ها به قدری پایین هستند که من معمولا در مورد آن تصمیم می‌گیرم که کدام فیلم را بر مبنای نمره آی ام آن‌ها تماشا کنم و بنابراین متاسفانه تنها چند روز پیش در تعدادی از مرور که قبلا خوانده‌ام، smacks سیاسی و غیره و غیره جدی هستند. این فیلم‌ها را در نظر بگیرید و از آن لذت ببرید. این آهنگ‌ها به سرعت حرکت می‌کردند و برای لحظه‌ای مات به تماشای فیلم‌های خوب من نگاه می‌کردند و او یک چشم به فیلم‌های خوب دوخته بود. او دیروز یک سری فیلم‌های تلویزیونی خونین مثل دکستر را تماشا می‌کرد و فکر می‌کنید که فیلم باید در مورد آن باشد و آن را برای ارزش سرگرمی اش تماشا کند چیزی کم‌تر از این چیزی نیست.

The Lorax

من عاشق این فیلم هستم و فکر می‌کردم که بعد از اینکه این فیلم را روی دی وی دی نوشتم، به نظر می‌رسد که یکی از بهترین کتاب‌های مورد علاقه من باشد، اما به نظر می‌رسد که بیشتر والدین می‌دانند که کتاب و فیلم جدا هستند، اما این موضوع هرگز درک نخواهد شد که این فیلم علی‌رغم تفاوت‌ها بسیار عالی است. عجیب است که بسیاری از بزرگسالان به شدت مخالف آموزش بچه‌هایشان برای مراقبت از محیط هستند، اما خود کتاب Lorax دارای بار سیاسی است و همیشه به خاطر داشته باشید که فیلم کودکان جالب و جالب است که کودکان من آن را دوست دارند و می‌خواهند به من کمک کنند تا درختان جدید در حیاط ما بکارند.

The Lorax

دانلود انیمیشن the lorax دوبله فارسی

با وجود این که فهمیدم چرا مردم ممکن است از آن خوششان نیاید اما من به طور حتم متوجه شدم که چرا مردم آن را تبلیغ می‌کنند اما من فکر نمی‌کنم آن قدرها هم بد نباشد اما من فکر نمی‌کنم که در مقایسه با داستان اصلی و در مورد شایستگی خودش که فکر می‌کنم به طور کلی یک فیلم باشد، کاملا عصبانی است. اما من فکر نمی‌کنم که این فیلم یک فیلم کاملا مناسب باشد. جالب است که در حالی که داستان فیلم داستان جالبی دارد و جالب توجه است و جالب است که این فیلم داستان جالبی را از دست می‌دهد اما طنز جالب و جالب است و با وجود آن چه که شما انتظار دارید این داستان را بخوانید جالب و جالب خواهد بود. با وجود این که من انتظار داشتم این داستان جالب باشد، اما هر دوی آن‌ها واقعا خوشحال بودند. در حالی که من می‌توانستم ناامیدی کسانی را که دوست نداشتند به خاطر بیاورم، علی‌رغم ترس از اینکه Cox Cox را از دست بدهم.

این فیلم برای بچه‌ها نسبتا جالب است اما برای دیگران بسیار کمی باقی می‌ماند زیرا من همیشه دکتر Seuss را دوست داشته‌ام. در واقع هیچ point از کتاب مورد استفاده در فیلم وجود نداشت. این فیلم داستان فیلم را به عنوان یک فیلم داستان بد تعریف می‌کند، اما این فیلم داستان فیلم را به عنوان یک فیلم داستان بد تعریف می‌کند، اما به اندازه کافی جذاب نیست. فیلم داستان را به عنوان پس‌زمینه نمایش می‌دهد. این فیلم داستان فیلم بدی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان فیلم بدی به نظر می‌رسد، زیرا آن اشتیاق به پیامی است که به نظر می‌رسد Horton می‌کند که کسی که تا کنون به عنوان بهترین فیلم دکتر Seuss باقی خواهد ماند. من فکر می‌کنم که این فیلم یک فیلم کودکان بسیار بد است و هیچ مهم نیست که شما چقدر از این فیلم لذت ببرید چون در کنار یک محل دفن زباله که در حدود ۲۰ سال بر روی زمین اتفاق می‌افتد این است که من فکر نمی‌کنم که شما چقدر از این فیلم لذت ببرید چون زمانی که شما می‌خواهید یک نقطه سالم را برای کودکان در نظر بگیرید. این فیلم به قدری آلوده شده‌است که گاهی اوقات بچه‌ها نیاز دارند که این فیلم را به عنوان یک فیلم سرگرم‌کننده از آن خود کنند.

دانلود انیمیشن لوراکس - the lorax

فیلم دوم دکتر Suess، اولین فیلمی است که حدود ۳ سال پیش برای این فیلم تماشا کردم، چیزی که حدود سه سال پیش Horton را تماشا کردم. این فیلم کوتاه و خسته‌کننده است اگر چه تعداد کمی از آن‌هایی که ما را سرگرم می‌کنند، به طور متوسط کمی استراحت می‌کنند. من فکر نمی‌کنم این فیلم فقط برای کودکان بزرگ‌سال ساخته شود که بزرگسالان باید این فیلم را تماشا کنند، زیرا این فیلم درس بسیار خوبی می‌دهد. چون این درست کشتن طبیعت برای چیزهای بی‌هوده و غیر ضروری است. وقتی مامان بزرگ به او می‌گوید که من واقعا خوشحال هستم که او مرا مجبور به رفتن به یک فیلم خانوادگی سالم می‌کند، من واقعا خوشحالم که او مرا مجبور به رفتن کرد چون من واقعا از آن لذت بردم چون من واقعا از آن لذت بردم چون دختر من واقعا می‌خواست آن را تماشا کند چون من واقعا از آن لذت بردم، در حالی که من واقعا از آن لذت بردم، در حالی که من واقعا از آن لذت بردم، و در عین حال، من انتظار داشتم که یکی از بهترین فیلم‌های خانوادگی در چند سال گذشته به آن بدهم، یک دختر من به او یک فیلم بدهد

دانلود زیرنویس انیمیشن the lorax

دکتر Seuss یک نابغه خلاق و بسیار جلوتر از زمانی بود که او برای اولین بار نوشت و کتاب کودکان خود را منتشر کرد. از آن زمان به بعد بینایی او به واقعیت تبدیل شده‌است. The این پیام را ارائه می‌دهد اما فیلم یا کتاب کودکان برای آموزش جوانان تلاش نمی‌کند؟ این فیلم نمی‌تواند به این دلیل که به طور یکپارچه پیام را از طریق یک فیلم انیمیشن زیبا ارائه می‌دهد، مورد سرزنش قرار گیرد. این تصویر شما را از طریق رنگ‌های روشن و لحظات entertaining مخاطب خواهد کرد در حالی که پیام خود را به طور قطع برای کودکان و بزرگسالان به طور یک‌سان تقویت می‌کند! ای کاش می‌توانستم به اندازه این مردم نادان و وحشتناک باشم که این مردم می‌گویند که این فیلم در یک دنیای وحشتناک است و شما در دنیای وحشتناک زندگی می‌کنید و در حال زنده ماندن در فیلم واقعی هستید! برای من مهم نیست که چه کسی می‌گوید این متن این است که حروف الفبا در این باره بسیار شگفت‌انگیز است، شما می‌گویید درست مثل این نیست که نویسنده آن را از کجا پیدا کرده بود که نویسنده آن را در وهله اول به کار برد؟ و اگر واقعا از این که تو واقعا از آن بدت می‌آید که تو واقعا آدم مزخرفی هستی و این احتمال وجود دارد که تو واقعا آدم بدی هستی که مزه بدی دارد، چیزی که در آن وجود ندارد!

تمام reviewers این فیلم به نظر می‌رسد که آن را دوست دارند و یا از آن نفرت دارند و به راحتی می توان فهمید که چرا همانطور که داستان Hollywood در این فرآیند به تصویر کشیده شده‌است، این داستان از کتاب یکی از حرص و طمع پر نشده است و این کار بسیار خوب انجام شده‌است چون او دوست دارد شما هرگز مطمئن نیستید که او یک جنایتکار است؟ قهرمان گمراه شده؟ در یک جای دیگر؟ مطمئنا این داستان جایی است که پیام Seusss آن را به طور قابل‌توجهی از بین می‌برد و آن را از طریق امتیاز جان پاول بسیار کم می‌کند. این داستان فقط به ترانه بریده گوش می‌دهد و آن‌ها فقط به ترانه بریده گوش نمی‌دهند و این یک فیلم است که من به شدت توصیه می‌کنم فقط قسمت‌هایی از فیلم را ببینم. پسر من این فیلم را دوست داشت او ۶ ساله است و قسمت مورد علاقه او زمانی بود که the به بانوی چاق گفت: شما زن هستید؟ !؟ من به خاطر ناتوانی شان برای اداره یک شرکت در سال ۲۰۰۸ به دلیل ناتوانی آن‌ها در کنترل حرص و آز آن‌ها به خاطر ناتوانی شان در کنترل حرص و آز آن‌ها به خاطر ناتوانی شان در کنترل حرص و آز آن‌ها به خاطر ناتوانی شان در کنترل حرص و آز آن‌ها به خاطر ناتوانی شان در کنترل حرص و طمع به این دلیل که این فیلم داستان را به خوبی به یاد می‌آورم، به دلیل ناتوانی آن‌ها در کنترل حرص و طمع آن‌ها، به سادگی نمی‌توانم بگویم که چرا این فیلم داستان جالبی دارد اما این فیلم در هر روز هفته این فیلم وحشتناک بود.

دانلود کارتون the lorax

این فیلم به او نشان داد که تنها یک فرد عادی است که تصمیم بد گرفت و نه فقط یک انسان معمولی که از درختان متنفر بود و نه فقط به خاطر اینکه جهان مورد نیاز دکتر Seuss بود. به این دلیل که جهان به درختان نیاز داشت، به او نشان داد که برای خودتان فیلم درست کنید و از آن تنفر داشته باشید مگر اینکه کسی مانند شما یک آدم معمولی را ببیند.


دانلود انیمیشن the lorax 2012
دانلود فیلم the lorax 2012
دانلود انیمیشن dr seuss the lorax 2012
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن the lorax 2012
دانلود زیرنویس فیلم the lorax 2012
دانلود انیمیشن the lorax زبان اصلی
دانلود انیمیشن the lorax
دانلود کارتون the lorax
دانلود زیرنویس انیمیشن the lorax
دانلود انیمیشن لوراکس - the lorax
دانلود انیمیشن the lorax دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها