دانلود انیمیشن The Nut Job 2: Nutty by Nature 2017

کار به طور مختصر و مفید به وسیله طبیعت فیلمی است با بازی ویل مایا رودولف و بابی Cannavale پس از رویداده‌ای اولین فیلم Surly و دوستانش باید Oakton citys شهردار را از خراب کردن خانه شان متوقف کنند.

اعضای اصلی فیلم


Maya Rudolph

Precious بازیگر

Bobby Moynihan

Mayor Muldoon بازیگر

Peter Stormare

Gunther بازیگر

Will Arnett

Surly بازیگر

Bobby Cannavale

Frankie بازیگر

Isabela Merced

Heather بازیگر

Gabriel Iglesias

Jimmy بازیگر

Jeff Dunham

Mole بازیگر

Sebastian Maniscalco

Johnny بازیگر

Kari Wahlgren

Jamie بازیگر

Jackie Chan

Mr. Feng بازیگر

Katherine Heigl

Andie بازیگر

Julie Lemieux

Lil' Chip بازیگر

Dwayne Hill

Police Officer بازیگر

Josh Robert Thompson

Construction Foreman بازیگر

Cal Brunker

کارگردان

Cal Brunker

نویسنده

Scott Bindley

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

خیلی بهتر است اول! واقعا وقت خوبی داشتم که با همسرم این قدر خنده‌دار رفتار کنم. متشکرم! من مطمئن هستم که بیشتر کودکان آن را دوست خواهند داشت، انیمیشن خیلی خوب به نظر می‌رسد و با کیفیت بالای آن، آن را به هر کسی که دوست دارد فیلم پیکسار یا شرکت DreamWorks را دوست دارد، توصیه می‌کنم. من این فیلم را تماشا کردم و باید بگویم که واقعا از تماشای این یکی که شخصیت‌های جذاب و دوست‌داشتنی و یک لذت برای دیدن شما واقعا نیاز به امتحان کردن این یکی متفاوت از فیلم‌های دیگر هستند، لذت بردم و آن را به خاطر متفاوت بودن این فیلم دوست خواهید داشت و این خانواده به شدت دوست‌داشتنی و دوست‌داشتنی است. من این فیلم را چند هفته پیش در سینما دیدم که برادر کوچک‌تر من می‌خواست آن را ببیند و بنابراین من تصمیم گرفتم آن را با او تماشا کنم. به همین دلیل او به تازگی به عنوان شهردار great Muldoon Homeland به عنوان فردی که بیش‌ترین جاذبه را برای حفاری نفت استخراج نفت استخراج می‌کند و به همین دلیل است که او به تازگی به عنوان معاون وزیر امور ملی برای حفاری نفت استخراج می‌کند و به همین دلیل است که او به تازگی به عنوان معاون وزیر امور ملی برای حفاری نفت استخراج کرده‌است. درست به همان خوبی و خنده اولی که من دوست دارم تماشا کنم. شخصیت مفید و مفید با توجه به مطالب و اصطلاحاتی که به طور کلی از آن لذت می‌برد، جالب توجه به نظر می‌رسد و در عین حال بسیار بدتر از آن چیزی نیست که شما در فیلم به یاد داشته باشید.

The Nut Job 2: Nutty by Nature

من سه نوه من را به این فیلم گرفتم و کمی نگران شدم چون بررسی کردم که فیلم کودکان خوبی است اما من از آن لذت بردم و همچنین در مورد دوستی که با هم هم‌کاری کرده و از فضا حمایت کرده بودم. این فیلم داستان جالب توجهی ندارد و این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم داستان جالبی ندارد. این فیلم داستان جالبی ندارد. این فیلم داستان جالبی ندارد. این فیلم داستان جالبی ندارد. این فیلم داستان جالبی ندارد. این فیلم داستان کسل‌کننده و خسته‌کننده اش را به نمایش نمی‌گذارد.

The Nut Job 2: Nutty by Nature

دانلود انیمیشن barbie in the nutcracker دوبله فارسی

نکته جالب این است که به نظر من این فیلم داستان بدی است اما نه چندان بد که شما می‌توانید از پارک سرگرمی خود لذت ببرید. این فیلم داستان جالبی است که شما می‌توانید از آن لذت ببرید. این فیلم داستان جالبی است که شما می‌توانید از آن لذت ببرید. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه قوانین اساسی جاذبه این صحنه را رد می‌کند و یا اینکه آیا واقعا می‌خواهم توضیح دهم که چرا قوانین اساسی جاذبه این صحنه را رد می‌کنند؟ ادامه کار مفید و مفید آن، شما می‌دانید که در اینجا چند خط واقعی از مکالمه وجود دارد که واقعا به طور مختصر و مفید بیان می‌شود: آن‌ها در رودخانه potty را بیشتر مثل Dustalicios پرتاب کردند. همه ما می‌میریم! موش در حدود ۱۲ بار می‌گوید که هر وقت که یک فرانکی منفی با ارزش واقعی داشته باشد! این حرف ما را گیج می‌کند! صندوق‌های پستی! Surly در صندوق پستی ۵ timesThe سقوط می‌کند، تنها خطی که من در این فیلم خندیدم، زمانی بود که کسی می‌گفت چقدر خنده‌دار است که پایین صخره یواشکی یواشکی به سمت شما حرکت می‌کند، نه به خاطر وضعیت کاراکترها به این دلیل که من واقعا با آن ۱۱۰۱۰ % s آشنا شدم. این فیلم داستان فیلم انیمیشن ۳ بعدی را دوست داشت اما در واقع داستان فیلم بسیار پر سر و صدا بود و در واقع داستان فیلم انیمیشن خوب را دوست داشت. در واقع داستان فیلم بسیار پر سر و صدا بود. در واقع داستان فیلم انیمیشن خوب را دوست داشتم. در واقع داستان فیلم انیمیشن خوب را دوست داشتم و عکس معمولا داستان را روی انیمیشن دیدم که به احتمال زیاد داستان را بر روی انیمیشن تصویر کرد.

دانلود انیمیشن barbie in the nutcracker

من به تازگی به دیدن این فیلم رفتم که من از این فیلم که از آن فیلم اصلی نفرت داشتم خیلی خوشم امده بود، با این تفاوت که من از آن فیلم اصلی نفرت داشتم و شما جدا نمی‌توانید این یکی را از دست بدهید، اگر فقط یک نوع تفریح قدیمی را از دست بدهید. کار مفید و مفید ۲ شروع می‌شود از اینکه شما فکر می‌کنید شما در حال تماشای یک فیلم انیمیشن عادی با کودکان خود هستید اما به سرعت به خشونت بیش از حد و تخریب اموال به افرادی که به آن‌ها آسیب می‌رسانند صدمه نمی‌زند؟ حیوانات به کودکان خود اجازه نمی‌دهند که این فیلم را تماشا کنند، این فیلم بیشتر شبیه فیلم تبلیغاتی مارکسیستی برای آن‌ها فیلم کودکان بازی می‌کند.

دانلود انیمیشن barbie in the nutcracker

دانلود انیمیشن the nutty professor

فکر می‌کردم که دومی بدتر از اولی خواهد بود، اما وقتی آن را در سالن‌های سینما دیدم، شوکه شدم. فیلم دوم ۱۰۰ درصد بهتر از اولی است که کارگردان در فیلم دوم خیلی پیشرفت کرد، داستان دوست‌داشتنی است و من فکر می‌کنم این فیلم برای اولین بار بهتر از اولین فیلمی است که من یک بررسی فیلم درباره مفید و مفید ۲ در یوتیوب httpswww یوتیوب انجام دادم؟ (v = o۸Fdl _ pi۲ _ E من به مدیران برای ایجاد دومین فیلم بهتر با انیمیشن افتخار می‌کنم و نمی‌توانم برای یک سوم خانواده صبر کنم که فیلم به من اعتماد کند که شما از آن لذت خواهید برد.

دانلود انیمیشن the nutty professor
دانلود فیلم the.nut.job.2.nutty.by.nature.2017
دانلود انیمیشن the nut job 2 nutty by nature 2017 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم the.nut.job.2.nutty.by.nature.2017
دانلود انیمیشن the nut job 1 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن the nut job 2 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن the nut job دوبله فارسی
دانلود انیمیشن the nut job 2 زبان اصلی
دانلود انیمیشن the nut job 2014
دانلود انیمیشن the nut job 2 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود انیمیشن the nut job 2 با زیرنویس فارسی
دانلود انیمیشن the nut job 2014 با دوبله فارسی
دانلود انیمیشن the nut job با زیرنویس فارسی
دانلود کارتون the nut job دوبله فارسی
دانلود انیمیشن the nutcracker prince
دانلود انیمیشن the nutty professor
دانلود انیمیشن barbie in the nutcracker
دانلود انیمیشن barbie in the nutcracker دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها