دانلود فیلم Antebellum 2020

اعضای اصلی فیلم


Janelle Monáe

Veronica بازیگر

Eric Lange

Him بازیگر

Jena Malone

Elizabeth بازیگر

Jack Huston

Captain Jasper بازیگر

Arabella Landrum

Little Blonde Girl بازیگر

Tongayi Chirisa

Eli بازیگر

Achok Majak

Amara (Ghanian Queen) بازیگر

Kiersey Clemons

Julia بازیگر

T.C. Matherne

Purcell بازیگر

Robert Aramayo

Daniel بازیگر

Marque Richardson

Nick بازیگر

London Boyce

Kennedi بازیگر

Bernard Hocke

Talking Head بازیگر

Dayna Schaaf

Yoga Instructor بازیگر

Gabourey Sidibe

Dawn بازیگر

Todd Voltz

Strange Man with Flowers بازیگر

Lily Cowles

Sarah بازیگر

Caroline Cole

Hotel Concierge بازیگر

Gerard Bush

نویسنده

Gerard Bush

نویسنده

Christopher Renz

نویسنده

Christopher Renz

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

من واقعا از این فیلم لذت بردم، نقد منفی آن را فراموش کن. بسیار خوب من فکر می‌کردم که این فیلم براساس رمانی به نام Octavia Butlers ساخته شده‌است، اما این چیزی نیست که در حال حاضر به بازار عرضه شود اما در حال حاضر آن چیزی نیست که در حال سفر باشد و اگر او ربوده شود، چرا فکر می‌کند که این یک رویا است؟ چرا به خاطر می‌آورد که به صورت serially مورد تجاوز قرار نگرفته است؟ و چرا این همه روز جدید مردم فقط وقتی که تنها چند مایل از تمدن فاصله داشتند، اسیر می‌شوند؟ اصل قضیه این است که من Janelle را دوست دارم، اما این فیلم خیلی وحشتناک است.

این قطعا دیدن فیلم است! من لزوما آن را به عنوان ترس طبقه‌بندی نمی‌کنم اما بیشتر به عنوان یک فیلم ترسناک مطمئن نیستم چرا Rotten Tomatoes و بسیاری دیگر از فیلم‌های نقد فیلم این فیلم را به یاد می‌آورند. من انتظار یک فیلم ترسناک را داشتم و در حالی که فیلم به جایی نامعلوم تبدیل شده‌بود، یک فیلم ترسناک به نظر می‌رسید، در حالی که فیلم روی تلویزیون پخش می‌شد انگار من داشتم اخبار را تماشا می‌کردم یا چیزی غیر از این که به طور حتم گمراه شده باشد و نه یک فیلم ترسناک از این یکی که خوشحال می‌شوی.

Antebellum

اجراهای نمایشی عالی بودند و سکانس آغازین توجه شما را جلب کرده و باعث می‌شود که شما بخواهید فیلم تماشا کنید. در این میان شما کمی تعادل ندارید و این فیلم با سرعتی سریع که من دوست دارم صحنه رستوران به من چشمک می‌زند، خسته‌کننده نیست. برای افرادی که فکر می‌کنند این اتفاق نمی‌تواند اتفاق بیفتد، مردم هر روز ربوده می‌شوند و به عنوان برده سکس برای دهه‌ها به شما یاد می‌دهند که یک فیلم سینمایی به نوعی تعلیق فیلم زامبی و فیلم براساس کامیک ها برای افرادی که فکر می‌کنند برای فرار به آن نگاه می‌کنند را تماشا می‌کنند. این دختر گفت که من شما را می‌شناسم. معمولا سعی می‌کنم فیلم خوبی را در فیلم تماشا کنم، اما در این مورد هیچ چیز مثبتی وجود ندارد و صادقانه بگویم که هیچ چیز مثبتی در این فیلم وجود ندارد اگر بخواهید یک ساعت و نیم را صرف نگاه کردن به هیچ چیز کنید. اگر می‌خواهید یک ساعت و نیم را تماشا کنید، نمی‌توانم باور کنم که این فیلم چقدر بد است.

Antebellum

چرا همه این قدر از این مساله تنفر دارند؟ من هرگز این تریلر را به طور تصادفی ندیده‌ام و تصمیم گرفتم آن را تماشا کنم که چیزی را که باید انتظارش را داشته باشم را تماشا کنم و باعث گیج شدن من نشد و باعث شد حدس بزنم تمام چیزهایی که می‌توانم در یک فیلم از آن قدردانی کنم این است که آن را بیشتر از یک ترسناک روانی دسته‌بندی کنم، اما یک‌بار که این اتفاق افتاد و فهمیدم که این اتفاق در حال رخ دادن است؟ این که ذهنم را سوزاند و من به طور حتم از ایده بودن در آن کفش‌ها که شبیه چی بود وحشت کردم؟ سراسیمه و سراسیمه گفت: به هر حال yall همه haters و این یک خداحافظی درست و حسابی بود. این فیلم داستان جالبی به نظر می‌رسد و در نهایت من عاشق این فیلم هستم که یک مقایسه خوب و جالب با هم داشته باشم و این فیلم داستان جالبی است. در نهایت من عاشق این فیلم هستم و این فیلم داستان جالبی است. در نهایت من عاشق این فیلم هستم و این فیلم داستان جالبی است. در نهایت من عاشق این فیلم هستم و این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای است.

Antebellum

خواهش می‌کنم، خواهش می‌کنم وقتت را تلف نکن، بعدا از من تشکر کن. این فیلم یک پیام روشن داشت و من معتقد بودم که رده‌بندی متوسط آن صرفا به این دلیل است که بسیاری از مردم آماده دیدن این فیلم هستند که من را به بازیگری استثنایی و استثنایی نگاه می‌دارد نه لزوما باید دید بلکه آن قدرها هم که بیشتر بررسی‌ها نشان می‌دهند وحشتناک نیست.

Antebellum

دانلود فیلم antebellum 2020

اگر این فیلم ۳۰ دقیقه طول بکشد، من مدت زیادی صبر کردم تا این فیلم منتشر شود که من از ترس این موضوع را درک می‌کنم که فیلم در حال ساخت و اعتبار بخشیدن به آن‌ها برای گفتن این فیلم است، اما در پایان فیلم حتی پانزده دقیقه هم نمی‌شود حدس زد که این فیلم رتبه ۳ و یک نفر تازه‌وارد را به بدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۰ می‌رساند که این شرم‌آور است، اما این داستان واقعا شرم‌آور و مضحک است.

دانلود فیلم antebellum 2020

این فیلم خیلی عالی بود من با تعدادی از افرادی که در enactments جنگ داخلی شرکت می‌کردند کار می‌کردم و تماشای این movie کمی ترسناک بود و من نمی‌توانستم درک کنم که چرا آن‌ها این کار را انجام خواهند داد وقتی که به اتاق کنفرانس نزدیک می‌شوم فکر می‌کنم ترس از جریحه‌دار کردن احساسات من

دانلود فیلم antebellum 2020

Antebellum یک فیلم ترسناک نیست حتی با وجود این که همه چیز در مورد the که شخصیت‌های اصلی آن از طریق Antebellum عبور می‌کنند بازی جالبی با محیط قوی و بازیگری بزرگ است. مدت زمانی طولانی بود که به تلفن من در وسط فیلم نگاه کردم تا ببینم چقدر بیشتر باقی مانده‌است اما این موضوع چقدر ناامید کننده بود.

دانلود فیلم antebellum 2020


دانلود زیرنویس فیلم antebellum.2020
دانلود تریلر فیلم antebellum 2020
دانلود فیلم ترسناک antebellum 2020
دانلود فیلم antebellum 2020 زیرنویس
دانلود فیلم antebellum 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم antebellum 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم antebellum 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها