دانلود فیلم Arkansas 2020

کیل و Swin به دستور یک مهره اصلی مواد مخدر در آرکانزاس به نام Frog زندگی می‌کنند که they & نام دارند؛ هرگز همدیگر را ملاقات نکرده اند اما وقتی یک معامله به طرز وحشتناکی اشتباه رخ می‌دهد عواقب آن مرگبار است.

اعضای اصلی فیلم


John Malkovich

Bright بازیگر

Liam Hemsworth

Kyle بازیگر

Jacob Zachar

Stranger بازیگر

Patrick Muldoon

Joe بازیگر

Clark Duke

Swin بازیگر

Clark Duke

Swin بازیگر

Clark Duke

Swin بازیگر

Eden Brolin

Johnna بازیگر

Vince Vaughn

Frog بازیگر

Vivica A. Fox

Her بازیگر

Barry Primus

Old Greek بازیگر

Chandler Duke

Nick بازیگر

Eric Walton

Testament بازیگر

Melèa Celeste Rose

Young Her بازیگر

Troy Faruk

Buttons بازیگر

Michael Kenneth Williams

Almond بازیگر

Larry Barnette

Biker بازیگر

Robert Herrick

Shelton بازیگر

Demi Castro

Middle Man بازیگر

Angela Duke

Housewife بازیگر

Andrew Boonkrong

نویسنده

John Brandon

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Arkansas 2020 با کیفیت 1080

دوست داشتم به طور کامل قابل‌پیش‌بینی نبود تا پایان خوبی را دنبال کنم. من می‌خواهم این مرور کوتاه و پیش‌پاافتاده را ادامه دهم و آرکانزاس، فیلمی بزرگ با داستان اصلی و suprises در هر صحنه است. این یک فیلم بسیار خوب و سرگرم‌کننده است، اما در عین حال احساس خوبی نسبت به مسیری دارد که موسیقی را بازی می‌کند و تمام ظاهر و جو فیلم عالی هستند اما من واقعا از آن لذت بردم.

این یک توصیف کامل نیست که شایسته deserve نیست که مردم به این this می‌دهند ۶ * ممکن است کند کردن یک برنامه کاملا خوب و سرگرم‌کننده باشد و همچنین جالب بودنش را با یک جامد ۸ *  اولین شروع این فیلم واضح است که این فیلم یکی از طرفداران فیلم‌های Tarantino است و نه چندان موفق، داستان فیلم داستان فیلم سازی نیست. این فیلم نشان می‌دهد که فیلم داستان ۳ صفحه به سادگی به دلیل نداشتن دلیل برای این زمان‌بندی ۴۱۰ مورد کسالت‌آور بوده‌است. خوب من فقط از این که آرکانزاس اما او به عنوان یک هنرپیشه نمایش خوبی را به نمایش گذاشت و شخصیت وینس وون و لیام Hemsworth یک داستان خاص را به داستان اضافه می‌کند، اما اکثر اوقات یک داستان بسیار لذت بخش برای من به وجود می‌آورد که آن کدام از منتقدان این ستاره سعی دارند به آن دست یابند، این است که واقعا بدترین فیلم‌هایی که تا به حال دیده‌اند؟ من حدس می‌زنم که خیلی فیلم‌ها را تماشا نمی‌کنند، چون من هزاران فیلم بدتر از این را دیده‌ام، به هر حال اگر شما واقعا این ژانر فیلم را دوست دارید، این یک فرصت عادلانه است که من انجام دادم و مطمئنا ناامید نشدم.

لینک مستقیم فیلم Arkansas 2020

این فیلم داستان به خوبی نوشته شده و با سلیقه بسیار خوب نوشته شده، شیک و با سلیقه بسیار کوچک، شیک و با سلیقه بسیار کمی در دو صحنه نمایش داده می‌شود اما هر کس دیگری باور کردنی است اگر شما می‌خواهید یک داستان خوب و سرگرم‌کننده را تماشا کنید که واقعا به این نوع تولیدات نیاز دارد حتی اگر این رتبه‌بندی‌ها به ما بگویند که مردم به کیفیت کمتری نیاز دارند.

دانلود زیر نویس فیلم Arkansas 2020

هیچ یک از نظرات منفی که من در این فیلم به دست اورده بودم را باور نکنید. این اولین بار است که کارگردان کلارک دوک و وینس Vaughn لیام Hemsworth و جان Malkovich در نقش خود shine. با توجه به این دو کلمه که شما یاد می‌گیرید چطور می‌توانید با دو کلمه حرف بزنید اما این جزئیات کوچک چیزی هستند که شما می‌توانید به آن‌ها بخندید - اما این جزئیات کوچک چیزی هستند که شما یاد می‌گیرید چطور میتوان گفت که این فیلم من را وادار به خرید شلوار می‌کنم و در حالی که دوباره آن را تماشا می‌کنم، آن‌ها را می‌پوشم. ابتدای این فیلم abit کند اما بسیار لذت بخش تر از این که شما از کنار آن لذت ببرید، حتی اگر آن‌ها به خوبی در داخل فیلم کار کنند و واقعا از این فصل لذت ببرند، اما من درک می‌کنم که برخی از مردم واقعا این نوع فیلم‌ها را دوست ندارند، اما من می‌توانم بفهمم که برخی از مردم واقعا این نوع فیلم‌ها را دوست ندارند، اما اگر ارزش آن را داشته باشید

دانلود زیر نویس فیلم Arkansas 2020

زیر نویس فارسی فیلم Arkansas 2020

دوست داشت هر دقیقه آن Kudos خوش‌مزه و خوش‌مزه را به کارگردانی و فیلمنامه دوست داشته باشد.


دانلود مستقیم فیلم Arkansas 2020
فیلم Arkansas 2020 با کیفیت بالا
فیلم Arkansas 2020 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم Arkansas 2020
فیلم Arkansas 2020 با کیفیت 720
زیر نویس فارسی فیلم Arkansas 2020
دانلود زیر نویس فیلم Arkansas 2020
لینک مستقیم فیلم Arkansas 2020
فیلم Arkansas 2020 با کیفیت 1080

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها