دانلود فیلم Beckman 2020

یک قاتل قراردادی به یک کلیسای لس‌آنجلس تبدیل می‌شود تا زمانی که یک رهبر مذهبی و minions دخترش Blinded را با انتقام ربوده و یک مسیر خونین در سرتاسر شهر را می‌ربایند، تنها چیزی که می‌تواند او را متوقف کند این است که ایمان جدید او است.

اعضای اصلی فیلم


David A.R. White

Aaron Beckman بازیگر

William Baldwin

Reese بازیگر

Burt Young

Salvatore بازیگر

Jeff Fahey

Philip بازیگر

Brighton Sharbino

Tabitha بازیگر

Kira Reed Lorsch

Janice بازیگر

Danielle Moinet

Isabel بازیگر

Jacob Melton

Tom بازیگر

Xander Bailey

Frank بازیگر

Lynette DuPree

Abigail بازیگر

Nobuaki Shimamoto

Terence The Administrator بازیگر

Kevin Downes

Dan بازیگر

Anna Zielinski

Kara بازیگر

Madison Mae

Wendy بازیگر

David Anthony Buglione

Connor بازیگر

Vincent De Paul

Kirk بازیگر

Randal Reeder

Dirge بازیگر

Samantha Cormier

Lydia بازیگر

Gabriel Sabloff

نویسنده

Gabriel Sabloff

نویسنده

Tommy Blaze

نویسنده

Steven Keller

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود تریلر فیلم beckman 2020

وای خدای من، پس از نگاه کردن به این منظره چه قدر به این بازیگر خوب نگاه کرده‌ام! !! !! !! !! ! من توصیه می‌کنم به پدر و مادرم نگاه کنید که مادرم حتی کتاب او را هم نخوانده است و من هم به این فیلم نگاه می‌کنم که خیلی خوب است و نظر من خیلی خوب است و من هم این فیلم را دوست دارم و نمی‌توانم جلوی نگاه کردن را بگیرم! !! !! !! !! ! من نمی‌فهمم چرا یک نفر دیگر از این موضوع خوشش نمی‌آید، این حقیقت که آن‌ها فکر می‌کنند شما به یک میلیون دلار احتیاج دارید تا با هم فیلم بگیرید. این فیلم بازی عالی بود و من تمام مدت را با یک چرخش کوچک حفظ کردم، حالا آرزو می‌کنم که بکهام یک کشیش باشد و همه آن‌ها به خدا و مرد جوان که در برابر پروردگار ایستادگی می‌کنند گوش بدهند و دوباره برای یک فصل به شورش تبدیل شوند، اما من هنوز فیلم را خیلی دوست داشتم.

دانلود تریلر فیلم beckman 2020

دانلود فیلم اکشن beckman 2020

کتاب مقدس داستان‌های زیادی از خشونت در عهد قدیم و عهد جدید دارد که به ندرت آن را تصدیق می‌کند این فیلم realism را نشان می‌دهد که چقدر طول می‌کشد تا نفرت و انتقام از بین برود و شجاعت را از طریق زمان‌های دشوار به خدا داشته باشد. به نظر می‌رسد که این فیلم نه تنها به خاطر فیلم برداری است و نه تن‌ها به خاطر این که شما دیوید ای وایت را به عنوان یک قهرمان حرفه‌ای انتخاب کرده باشد، بلکه می‌تواند نشانه آن باشد که اگر شما دیوید ای وایت را به عنوان یک قهرمان حرفه‌ای در نظر بگیرید و یا اینکه آن‌ها همه افراد ماهر و بی‌عیب و نقص هستند، این فیلم نه تنها به این معنا نیست که این فیلم‌ها فاقد پول یا منابعی هستند که چاد Stahelski و شرکا برای آن قائل هستند. دیوید وایت سفیدها و بدترین فیلم هرگز به هیچ‌کس توصیه نمی‌کنم که این زباله‌ها را تماشا کند اگر شما انتظار فیلمی مسیحی را داشته باشید که آن را در اینجا پیدا نخواهید کرد، خون و کشتار بسیار زیاد است و این روز اندوه آوری برای Pureflix است. بر شیطون لعنت! چه مدت است که می‌خواهیم به دیوید ای از مذهب شیر سفید اجازه بدهیم و مسیحیان خام را فریب دهد تا فکر کند که او دستور کار برای کسب منافع خودش را دارد؟

خوب، من از این موضوع کمی تعجب کردم! !! !! !! !! !! که سازندگان این فیلم را نشان می‌دهند بسیار واضح است که گاهی اوقات بسیار خوب و تاریک است، اما در حال نگاه کردن است! !! !! !! !! ! و این کار در یک ساعت و نیم در یک ساعت و نیم، کام لا impresssive است! !! !! !! داستانی که دیوید ای سفید یک نسخه مسیحی از جان ویک است و داستان گرم شدن قلب گرم را نا امید نکرده است و باید مراقب هر نوع از مومنان جدید باشد بعد از خواندن کتاب داستان، فکر کردم که این یک کمدی سابق است که او باید با من روبرو شود من باید این مردم را از بین ببرم و دخترم را نجات بدهم، اما صبر کن من حالا یک واعظ هستم چه کار خواهم کرد! !! !! !! !! ! باید دعا کنم که برگرده؟ باید انجیل رو تبدیل کنم به ستاره‌های نینجا و اون ها رو نابود کنم! !! !! !! !! متاسفانه این یک کمدی نیست که تا به حال ممکن است از آن خنده‌ام بگیرد. من دیوید وایت White هستم که برای انجام هر کاری که برای تلاش برای تلاش برای تلاش برای تلاش برای تلاش برای تلاش و تلاش برای رسیدن به روش قدیمی اش انجام می‌دهد، اما من در این اردوگاه به عنوان Tabitha که تلاش می‌کند به روش قدیمی اش فرار کند وجود ندارد اما در طول راهی که او باید انتخاب کند این است که او همان بکمن پیر است یا رابطه‌اش با مسیح واقعا او را تغییر داد، اگرچه من احساس می‌کنم که این فیلم ارزش دیدن دارد و من آن را ۷ تا ۱۰ سال آینده خواهم داد.

دانلود زیرنویس فیلم beckman 2020

فقط کافی نیست که این فیلم‌های فوق خشن را با داستانی که به نظر می‌رسید فیلم برداری داشته باشد متوقف کنید. اگر من برای هر فیلم اخیر یک دلار داشتم می‌توانستم یک قاتل قراردادی را استخدام کنم تا کاری را انجام دهم که باعث شود حیوانات بادکنک در چند قدمی این فیلم خراب کاری انجام دهند. فیلم جالبی است، این مطمئنا برای بچه‌های کوچک نیست، اما برای ما یک عالمه آدم seasoned که از این فیلم خوشم امده باشد! من این فیلم بازی سرگرم‌کننده را پیدا کردم و در ذهن مسیحیت سوگند یاد کردم که با رستگاری و شانس دوم آن چیزها را جبران کند. !! !! !! !! !! !! !! !

چیزی که شرح می‌دهد این است که دیگران هم که قبلا بیان کرده‌اند حتی یک فیلم مزخرف هم وجود ندارد که راست.

دانلود فیلم beckman 2020 زیرنویس چسبیده

عالی بود که فیلم اکشن بدون هیچ زبان زشت و برهنگی که مردم هالیوود گلوی ما را فرو بردند خوب بود و بله هنوز هم عالی بود بله من آن را توصیه می‌کنم جیمز ولچ یا آرکانزاس Henderson را توصیه می‌کنم. برای کسانی که مثل suspense و فیلم‌های اکشن برای اطمینان این موضوع را بررسی می‌کنند! یک عالمه فیلم شبیه این هست که فقط خالی است و این فیلم و این‌جور چیزها را با یک پیام معنوی و روحی که باید برای همه چیز ببیند، دنبال کنید! این فیلم واقعا شگفت‌انگیز بود! دیوید بسیاری از کاره‌ای سخت را در این زمینه انجام داد و او بیشتر مستحق آن است. دکتر فیلیپ Sabloffs، کشیش وایت هاوس، به او توصیه می‌کند که به جای صلیب کشیدن خون و خونریزی داخلی، به جای صلیب کشیدن از کلیسا در یک آمبولانس به جای صلیب کشیدن خون و خونریزی داخلی، به عنوان یک قاتل مونث که به جای صلیب کشیدن خون از بدنشان فوران می‌کند، به عنوان یک قاتل حرفه‌ای انتخاب شود و نه تنها او را متقاعد کند که به جای یک صلیب در کلیسا می‌میرند و نه تنها به کشیش his رجوع می‌کنند.


دانلود فیلم beckman 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم beckman 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم beckman 2020
دانلود فیلم beckman 2020 با لینک مستقیم
دانلود فیلم beckman 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم beckman 2020 زیرنویس چسبیده
دانلود زیرنویس فیلم beckman 2020
دانلود فیلم اکشن beckman 2020
دانلود تریلر فیلم beckman 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها