دانلود فیلم Behind the Line: Escape to Dunkirk 2020

گروهی از سربازان بریتانیایی که از آلمان‌ها به سوی دنکرک حرکت می‌کنند در WW۲ دستگیر می‌شوند و یک بوکسور معروف بریتانیایی در میان آن‌ها به زور وارد رینگ می‌شوند تا با یک بوکسور آلمانی با استعداد که برای فرار تقلا می‌کنند مبارزه کنند.

اعضای اصلی فیلم


Joel Phillimore

Tim Harper بازیگر

James Haynes

Billy Smythe بازیگر

Chris Simmons

Sergeant بازیگر

Sam Gittins

Danny Finnegan بازیگر

Sammy Measom

Chiltern بازیگر

Harry Hayden

British Soldier بازیگر

Joshua Gould

British Soldier بازیگر

Toby Kearton

British Soldier بازیگر

Dominic Crane

British Soldier بازیگر

Jennifer Martin

Chantalle بازیگر

Geir Madland

Farmer بازیگر

Sam Newman

Obersturmbannführer Lang بازیگر

Neale Ricotti

Nazi Guard - Klaus Hoffman بازیگر

Adam Braddock

Sturmmann Halle بازیگر

Antonio Bustorff

Zaid Abounouom بازیگر

Tim Berrington

Hauptsturmführer Drexler بازیگر

Harrison James

Nazi Guard بازیگر

Alex Mole

Nazi Guard بازیگر

Ben Mole

کارگردان

Ben Mole

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اگر شما عاشق فیلم‌های جنگی هستید، این یکی عالی است! فکر می‌کنم منتقدین دیگر بیشتر برای فیلم‌هایی مثل forrest gump یا چیزی که این عالی است و یک توطئه جالب در نزدیکی پایان لذت دارد، هستند! این خیلی بد بود که من مجبور شدم یه حساب برای نجات مردم دیگه ای بکنم این فیلم با توجه به این واقعیت که بودجه کم در برخی از صحنه‌ها برنامه‌ریزی شده‌است، بد نیست. طرح برای من قابل‌پیش‌بینی بود، کمی سرگرم‌کننده بود و در صحنه‌های دیگر خسته‌کننده بود، با این حال فیلم به طور متوسط در اکثر موارد بد نیست.

دانلود فیلم سینمایی behind the line

برخی دیگر از طرح نوشتن و طرح پیشنهادی من در مورد ارزش‌های تولید اشاره کرده‌اند که بیشتر مردم توجهی به آن نمی‌کنند و یا اهمیت نمی‌دهند اما چرا در زمین به بازیگران اهمیت نمی‌دهند که دست‌کم تقلیدی از تفنگ را پس از شلیک تفنگ به دست آورند؟ به همراه تاثیرات ضعیف صوتی آن‌ها به نظر می‌رسد که آن‌ها در حال بازی هستند و هیچ تعلیق willing ای که یونیفرم آلمانی به تن داشته باشد به نظر می‌رسد که به همان اندازه که شما شما را از این داستان بیرون می‌کشد به همان اندازه که شما شما را از این داستان بیرون می‌کشد تا کنون در گروه سی فوتبال گروه سی در پیروزی با Sly Stallone و فوتبال Max von Sydow در فیلم ویژگی M * H انجام شده‌است.

نبرد دون کرک بین ۲۶ مه تا ۴ ژوئن ۱۹۴۰ رخ داد. تفنگ‌های لی انفیلد که در این فیلم دیده می‌شوند نشان می‌دهند که مدل شماره ۴ Mk که تا سال ۱۹۴۱ در خدمت سربازی نبوده اند و دیگری مدل شماره ۴ Mk ۲ است که تا سال ۱۹۴۹ تولید نشده بود. یک فیلم با هزینه کم بودجه، طرح بازیگران متوسط، تحقیق و تاریخچه بسیار وحشتناکی را به طور کلی به نمایش گذاشت. این یک فیلم برنده جایزه اسکار نیست، اما خوب است که فیلمنامه خوبی دارد، لحظات تنش خوب و خوب به نظر می‌رسد، اما این فیلم خوبی است و به the که چیزی علیه فیلم‌های بریتانیایی دارند توجه نمی‌کنند.

دانلود فیلم سینمایی behind the line

دانلود فیلم behind the enemy lines

جالب این است که خط اصلی خط اصلی به خوبی با یک فرد سقوط که اجازه می‌دهد دیگران از این سفر فرار کنند به خوبی درک شده‌است و قطعا شما می‌توانید حدس بزنید که ارتباط صفحه اصلی بین شخصیت‌های اصلی دنی و بیلی به خصوص در حال حرکت بوده‌است. من به هر دوی شما توصیه می‌کنم که هر دوی شما علاقه‌مند به فیلم‌های جنگی باشید تا این که شما ناامید نشوید. بد بازی بد و بد، ارزش پول یا زمان را ندارد من به طور حتم به دلیل رفتار غیر منطقی ای که به زبان آلمانی صحبت می‌کنم و به طور حتم به خاطر رفتار غیر منطقی ای که به زبان آلمانی صحبت می‌کنند و یا به طور کلی هیچ چیز را درک نمی‌کنم و داستان واقعا تنها در مورد تعداد کمی از افرادی است که انتخاب‌های گنگ را انتخاب می‌کنند و این داستان واقعا تنها در مورد تعداد کمی از افرادی است که در طول زمان انتخاب‌های گنگ را انتخاب می‌کنند. فرض خوب، بوکس در پشت خطوط دشمن، اما در تاکید بر لحظات کلیدی، معمای اخلاقی که به نام مبارز جایزه ایرلندی ما با لهجه انگلیسی خوانده شد، کمی مضحک به نظر می‌رسید. اجازه دهید بگوییم که آن‌ها از منابع کم بودند تا هر چیزی که واقع گرایانه است را به صورت واقع‌بینانه یا دو نقطه خوب نشان دهند. من می‌خواهم منصف باشم، داستان بسیار خوبی شروع شد و من آنقدر درگیر شدم که متوجه شدم چقدر بودجه کم است و بعد من علاقه‌مند شدم که ببینم این فیلم به درستی تمام شده‌است یا با عجله به سوی پایانی سوق پیدا کردم تا ببینم چرا این بازبینی عالی انجام می‌گیرد که حس می‌کنم این پروژه تمرکز خود را از دست داده‌است.

دانلود زیرنویس فیلم behind the line escape to dunkirk

این فیلم واقعا به خوبی نوشته شده و به خوبی نمایش داده شده‌است. شما واقعا احساس می‌کنید که با شخصیت دنی played بازی می‌کنید و تحت‌تاثیر عملکرد جنیفر مارتین قرار می‌گیرید. من توصیه می‌کنم که این فیلم را تماشا کنم که فیلم بسیار عالی بریتانیا را تماشا کند. توطئه بسیار بد، نقشه ضعیف … وقت خود را هدر نده، این فیلم در ابتدا بسیار امیدوار کننده به نظر می‌رسد، اما وقتی متوجه می‌شویم که با یک داستان ضعیف مواجه هستیم و پایانی بد ندارد، وقتی فیلم را تماشا می‌کنیم، انتظارات زیادی از آن داریم. فیلم خیلی بدی است که خوشم نمی‌آید، چون یک فیلم خسته‌کننده است که آن‌ها می‌توانند بهتر از این بسازند.


دانلود فیلم behind the line escape to dunkirk 2020
دانلود فیلم behind the line escape to dunkirk 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم behind the line escape to dunkirk 2020 دوبله
دانلود فیلم سینمایی behind the line escape to dunkirk 2020
دانلود فیلم جنگی behind the line escape to dunkirk 2020
دانلود زیرنویس فارسی فیلم behind the line escape to dunkirk 2020
دانلود فیلم behind the line escape to dunkirk 2020 با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم behind the line escape to dunkirk 2020 با دوبله فارسی
دانلود فیلم behind the line escape to dunkirk 2020 با زیرنویس فارسی
دانلود زیرنویس فیلم behind the line escape to dunkirk 2020
دانلود فیلم behind the line escape to dunkirk
دانلود فیلم behind the line escape to dunkirk دوبله
دانلود فیلم behind the line escape
دانلود فیلم behind the line escape to dunkir
دانلود زیرنویس فیلم behind the line escape to dunkirk
دانلود فیلم behind the enemy lines
دانلود فیلم سینمایی behind the line

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها