دانلود فیلم Emperor 2020

یک برده فراری به شمال سفر می‌کند و شانس ملاقات با فردریک داگلاس و جان براون را بر پایه داستان زندگی شیلدز Green دارد.

اعضای اصلی فیلم


James Cromwell

John Brown بازیگر

Kat Graham

Delores بازیگر

Bruce Dern

Levi Coffin بازیگر

James Le Gros

Robert E. Lee بازیگر

Ben Robson

Luke McCabe بازیگر

Mykelti Williamson

Truesdale بازیگر

Harry Lennix

Frederick Douglass بازیگر

Paul Scheer

Duvane Henderson بازیگر

M.C. Gainey

Randolph Stevens بازیگر

Naturi Naughton

Sarah Green بازیگر

Keean Johnson

Rufus Little بازیگر

Nicholas Logan

Gunther Bowman بازیگر

Kraig Dane

Shooting Overseer بازیگر

Mark Ashworth

Reverend بازیگر

Brad Carter

Grady بازیگر

Dayo Okeniyi

Shields Green بازیگر

David Kallaway

Sam Bowmine بازیگر

Tony Demil

Overseer بازیگر

Mark Amin

کارگردان

Mark Amin

نویسنده

Pat Charles

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

چه خبر عالی از آغاز تا آخر، ما آن را دوست داشتیم! script بد و acting بد که به یک چیز خوب فکر نمی‌کند که در مورد این بار زباله‌ها بنویسد. با اینکه از لحاظ تاریخی به اندازه اکثر فیلم‌ها دقیق نیست، من متوجه‌شده‌ام که سرگرم‌کننده و یک داستان شرافتمندانه است. این فیلم می‌تواند یک فیلم بسیار خوب باشد اگر فیلمنامه بدون اجازه دادن به شخصیت‌هایی که عمق بیشتری از انرژی دارند، از صفحه نمایش به صفحه نمایش داده شود. کارگردانی بد و Cant بد به یک چیز خوب فکر نمی‌کند که درباره‌اش بنویسید. یکی از ستاره‌ها با توجه به کیفیت فیلم بیشتر از کیفیت فیلمی که من آن را جالب یافتم و گاهی از آن شوخی کردم، به هیچ وجه یک صد درصد از نظر تاریخی دقیق نبود، اما چه فیلمی است؟ نظرات منفی را نادیده بگیرید و یک عکس به آن بدهید زیبایی سیاه با مدل موی مدل مو سفید آراسته، چهره موش سفید زشت را نشان می‌دهد که در آن صلیب آهنی رشد می‌کند. آن‌ها با شروع و پایان داستان زندگی خود در اسلحه‌خانه را کاملا تغییر دادند و نتیجه مبارزه خود را در اسلحه‌خانه به طور کامل تغییر دادند، اگرچه برخی از اشتباه‌ات تاریخی که عملکرد آن‌ها به طور متوسط به خاطر کارگردانی و کارگردانی ضعیف بود، به حد کافی لذت بخش بود، اما می‌توانست به اندازه کافی لذت بخش باشد! ۶ ۵

فیلم Emperor 2020 با کیفیت 1080

داستان ناگفته تاریخی بزرگی که یادآور ۱۲ سال گذشته بود، آرزوی من این بود که بیشتر به صفات تاریخی و قهرمانان بیشتری توجه داشته باشد. بینندگان باید از این موضوع آگاه باشند که Shields گرین یک برده فراری است که تن‌ها در نیمه اول فیلم داستان واقعی سبزها را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان جالب توجهی است که اگر کارگردان به دنبال Harpers فری در ویرجینیا بوده باشد، بهتر بود اگر کارگردان به دنبال Harpers فری در ویرجینیا بود، اما این فیلم را جدی نمی‌گرفت نگذار the شما را ناراحت کنند، من مطمئنم که آن‌ها هیچ وقت امتیاز خوبی نخواهند داد این فیلم که به خوبی ساخته شده‌است، داستان زیبایی را تعریف کرد که به آن نگاه می‌کند من به این فیلم نگاه کردم که هیچ چیز درباره آن نمی‌دانستم و از آن پس از آن پس از آن معلوم نبود که ما احمقیم که از یک داستان واقعی برخوردار نیستیم و به این نتیجه می‌رسیم که ما احمقیم که چنین داستانی را نمی‌توان به نمایش گذاشت. به این دلیل است که من فیلم را به عنوان یک نویسنده داستان دوست ندارم، به دلیل ویرایش ضعیف و دوست داشتن در طول آن زمان که من این فیلم را به عنوان یک نویسنده تخیلی به دست آوردم، فقط به دلیل ویرایش ضعیف و یا حتی چیزهای بیشتری که پیش از این اتفاق نیفتاده بود را به عنوان یک نویسنده تخیلی به دست آوردم. شما هم هنرپیشگان را دوست بدارید!

فیلم Emperor 2020 سانسور شده

منتقدان را فراموش کنید آن‌ها دوست دارند با چشمانشان فکر کنند، من آن را از ابتدا تا آخر دوست داشتم. اگر آن را دوست نداشته باشی، داستان عالی و درخشانی در سر داری که نمی‌توانی به مجلات بد اعتماد کنی! آن را دوست داشت، این یک فیلم بسیار خوب با بازیگری عالی است که داستانی را دوست داشتم که خیلی از داستان واقعی رویداد فاصله نداشت من فیلم را در نمایش این قطعه شگفت‌انگیز از تاریخ دیدم این فیلم به جای یک نمایش تاریخی به نمایش تلویزیونی انتقام کشنده بعد از ظهر می‌پردازد، اما نوشتن این فیلم به هیچ وجه به عمق شخصیت اصلی و سپس وضعیت سیاسی آن زمان نمی‌رسد.

باید دید! یک فیلم واقعا زیبا درباره قدرت روح انسان! این فیلم براساس یک داستان واقعی از Shields Emperor است که از خانواده سلطنتی مانند هر ایرلندی قدردانی می‌کند اگر مادرت به شما بگوید که Shields یک برده فراری است که به ندرت به اجرا درمی آید و گرین که سیاه‌پوست است یک کار پست سریع انجام داد تا این ویژگی را به سرعت به طور سریع و به موقع اجرا کند اما می‌توانست خیلی بهتر باشد.


دانلود فیلم emperor 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم emperor 2020 بدون سانسور
دانلود فیلم emperor 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم emperor 2020 با زیرنویس چسبیده
دانلود رایگان فیلم emperor 2020
زیر نویس فیلم Emperor 2020
فیلم Emperor 2020 با زیر نویس
زیر نویس فارسی فیلم Emperor 2020
فیلم Emperor 2020 با کیفیت 720
دانلود زیر نویس فیلم Emperor 2020
فیلم Emperor 2020 سانسور شده
فیلم Emperor 2020 با کیفیت 1080

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها