دانلود مستند Fearless 2020

یک بازیکن gamer نوجوان مجبور می‌شود تا زمانی که بازی ویدئویی مورد علاقه‌اش سه کودک نوزاد را از فضا به حیاط پشتی اش می‌اندازد، او را با یک پرستار تمام‌وقت ترک کند.

اعضای اصلی فیلم


Susan Sarandon

Mom بازیگر

Yara Shahidi

Melanie بازیگر

Miles Robbins

Reid بازیگر

Miguel

Arcannis بازیگر

Jadakiss

Captain Lightspeed بازیگر

Tom Kenny

Fleech بازیگر

Angie Martinez

Zona Nightweather بازیگر

Harland Williams

Elliot aka Buckethead بازیگر

Fat Joe

DJ بازیگر

Amari McCoy

Kira بازیگر

Dwyane Wade

Private Wade بازیگر

Gabrielle Union

General Jayne Nadia Blazerhatch بازیگر

Chris Bramante

Soldier (Samuel) بازیگر

Alana J. Webster

Fighter Pilot (Female) بازیگر

Taylore Rayne

E-Vac Voice بازیگر

John Paul Murphy

Mega Titus بازیگر

John Paul Murphy

Mega Titus نویسنده

Leyon Azubuike

Soldier (Ronnie) بازیگر

Vina Love

Wndrpnk_22 بازیگر

Cory Edwards

کارگردان

Cory Edwards

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم مستند Fearless 2020

بچه‌ها با ذوق و شوق فیلم بازی می‌کنند و من احساس نمی‌کنم که مجبور بودم فیلم ترسناک دیگری نگاه کنم. اتلاف وقت من وقتی می‌بینم که یک فیلم داستان نت فلیکس است، همیشه هیجان‌زده می‌شوم، اما این یک ناامیدی کامل از گفتگوهای بسیار ضعیف و بسیار خشک بود. به طور خلاصه، امید من این بود که این کار در پس نت فلیکس بعدی تکرار نشود. داستان به اندازه کافی خوب بود که من برای بچه‌ها با قدرت‌های فوق قوی و طرح‌های هنر، واقعا لذت می‌بردم، با وجود اینکه من واقعا در کارتون بودم و فکر می‌کردم مو melanies به طور محسوسی در کارتون عالی است، من منتظر نتیجه هستم!

لینک مستقیم مستند Fearless 2020

این یک داستان فوق‌العاده از انیمیشن نیست و نه یک storyplot پیچیده برای یک پیرمرد بدخلق، که به خاطر این که the aa به شما اطمینان می‌دهد که بهتر از این چیزی دیده باشید جرات بیشتری ندارد. فیلم انیمیشن و انیمیشن فراگیر و نوع ما به طرز زیبایی به تصویر کشیده شده‌است! بچه‌های من کاملا در آن بودند که نشسته بودند و فیلم را تماشا می‌کردند که آرام و آرام نشسته بود. ما قطعا دوباره در حال نگاه کردن خواهیم بود. به نظر می‌رسد که فیلم ساده و قابل‌پیش‌بینی است اما در عین حال لذت بخش و خنده‌دار است و یک فیلم شب خانوادگی شگفت‌انگیز خواهد بود. این فیلم صحنه‌هایی را در مورد استفاده خوب از انیمیشن و فیلم برای شب فیلم بازی کرده‌است! این برنامه پنج و سه ساله مرا سرگرم و سرگرم می‌کرد من مطمئن نیستم که چرا این فیلم نظرات منفی زیادی دارد و ما این فیلم را برای فیلم خانوادگی تماشا کردیم و کاملا از آن لذت بردیم.

دختر ۴ ساله من بی‌باک و بی‌باک معروف به Jadakiss و بازیگران این فیلم را محترم می‌شمارد من واقعا نمی‌توانم چیزی در مورد کتاب داستان یا شخصیت‌های داستان بگویم، علا رغم این حقیقت که بچه‌های من مجبورم می‌کنند آن را تماشا کنم، از اینکه چقدر از این که آن‌ها قهرمانان را ببینند خوشحال می‌شوم! !! !! !! !! ! ممنون که بتونم بیشتر از این ستاره‌ها رو خیلی دور از فیلم خانوادگی با شخصیت‌های جذاب و جالب توجه کنید. نظرات بد در مورد این مکان احتمالا ناشی از گیمرهای جوان هستند که از پیغام کم‌تر صفحه نمایش خوششان نمی‌آید. عکس پوشش فیلم به من ضربه نزده است. این فیلم را چندین بار با فرزندانم در نظر گرفته‌اید که همگی از آن لذت می‌بریم به سرعت لذت بخشی از نکات تصادفی است که من دوست دارم تبدیل شود به یک بازیگر حرفه‌ای در ASAP as خنده‌دار و در عین حال احساس شرمندگی و شرمندگی این فیلم توجه بیشتری به خود جلب نکرده است. من و بچه هام عاشق این فیلم بودیم! !! !! !! !! !! !! !! !! ! یه فیلم بچه بزرگ باید بیشتر از کاری که انجام داده بیشتر فشار داشته باشه یک بازیکن به نام رید که یک بازیکن راک خوب است اما احساس نمی‌کند که او در هر چیز دیگری خوب است اما به زودی دنیای یک بازی ویدئویی و ۲ همه چیز بسیار رنگین است. داستان همچنین برای هر کسی که عاشق بازی‌های ویدیویی و فیلم‌های قهرمان فیلم است نیز عالی است.

لینک مستقیم مستند Fearless 2020

رنگ‌های روشن، خطوط داستانی معمولی هستند اما شما را به گریه نمی‌اندازد، به خصوص از وقتی که فیلم تنها ۹۰ دقیقه طول می‌کشد که من بدون بچه‌ها از آن لذت بردم. فیلم خیلی جذابی با نت فلیکس، بچه‌های من در واقع آنقدر طولانی نشسته بودند که تماشا کنند و به لطیفه‌های من بخندند، در نهایت چیزی مناسب و اصیل برای بچه‌های کوچک. مثل این بود که آن‌ها یک چرخ of تصادفی را به صدا درآورده بودند تا شخصیت‌ها را صدا کنند و بعد آن‌ها را وادار کردند تا چیزی را انتخاب کنند که می‌خواهند از یک کلاه ازسر بیرون کنند و نوشتن هم وحشتناک بود، اما هنوز ۳ ستاره داشت، چون وقتی به تلفن من نگاه می‌کردم صدای پس‌زمینه خوبی بود. اگر برای بچه‌های بامزه نبود، فقط یک انیمیشن دیگر از گیمرها و ets بود، اما آن سه نفر مهربان، کره من را ذوب کردند و این شخصیت جذاب و جذاب به سبک جذاب و جذابی هم کمک کرد. ما بچه‌های کوچک داریم و این فیلم برای همه قرن مناسب است و دوست داره شب فیلم خانوادگی یه خورده با این یکی برخورد کنه! ! خوش بگذره. کاش حالا فیلم بیشتر از فیلم بود من این فیلم را هر روز به مدت ۶ ماه در صفحه تلویزیون تماشا می‌کنم. پسر ۱۰ ماهه من این فیلم را دوست دارد و آنقدر تماشا می‌کند که هیچ فیلمی نمی‌تواند توجهش را جلب کند، اما او می‌نشیند و همه چیز را تماشا می‌کند.

لینک مستقیم مستند Fearless 2020

این گونه فیلم‌ها را در نظر می‌گیرم که تا چه مدت علاقه شان به یک کتاب کوچک را که در کتاب من ۱۰ سال به آن علاقه داشت حفظ کنم، به این دلیل که می‌توانم کاره‌ای زیادی انجام دهم در حالی که کودک ۶ ساله در فیلم در کنار فیلم دیده می‌شود.

لینک مستقیم مستند Fearless 2020

من این فیلم را با دخترم تماشا کردم و ما آن را دوست داشتیم. فیلم خیلی عالی و زیبا بود. فیلم خنده‌دار بود، دخترم از انیمیشن به طور کلی یک فیلم خانوادگی بزرگ بود.

لینک مستقیم مستند Fearless 2020
دانلود فیلم fearless 2020
دانلود زیرنویس فیلم fearless 2020
دانلود رایگان فیلم fearless 2020
دانلود فیلم fearless 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم fearless 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
مستند Fearless 2020 سانسور شده
مستند Fearless 2020 با کیفیت 1080
مستند Fearless 2020 با کیفیت 720
مستند Fearless 2020 با کیفیت بالا
مستند Fearless 2020 با لینک مستقیم
زیر نویس فارسی مستند Fearless 2020
مستند Fearless 2020 با کیفیت 480
مستند Fearless 2020 با زیرنویس چسبیده
مستند Fearless 2020 دوبله فارسی
مستند Fearless 2020 با زیر نویس
لینک مستقیم مستند Fearless 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها