دانلود فیلم First Cow 2020

یک آشپز ماهر به غرب سفر کرده‌است و به گروهی از تله گذاران خز در اورگون ملحق شده‌است، هر چند که او تنها ارتباط واقعی با یک مهاجر چینی را پیدا می‌کند و به زودی به دنبال بخت و اقبال خود است، دو هم‌کاری در یک کسب‌وکار موفق

اعضای اصلی فیلم


Ewen Bremner

Lloyd بازیگر

Alia Shawkat

Woman with Dog بازیگر

John Magaro

Cookie بازیگر

Dylan Smith

Trapper Jack بازیگر

Ryan Findley

Tapper Dame بازیگر

Clayton Nemrow

Trapper Clyde بازیگر

Manuel Rodriguez

Trapper Bill بازیگر

Orion Lee

King-Lu بازیگر

Patrick D. Green

Russian Trapper بازیگر

Evie

The Cow بازیگر

Jared Kasowski

Thomas بازیگر

Rene Auberjonois

Man with Raven بازیگر

Jean-Luc Boucherot

Sailor in Saloon بازیگر

Jeb Berrier

Cribbage Player بازیگر

John Keating

Heckler in Saloon بازیگر

Don MacEllis

Brilliant William بازیگر

Todd A. Robinson

Fort Trapper بازیگر

Kevin Michael Moore

Fort Trapper بازیگر

Kelly Reichardt

کارگردان

Kelly Reichardt

نویسنده

Jonathan Raymond

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم First Cow 2020 با کیفیت 720

من همیشه فکر می‌کردم که مردم در زمان‌های قدیم چه کاری انجام می‌دهند و چه سبک زندگی آن‌ها می‌تواند شما را خوشحال کند و برخی عصبانی شوند این فیلم برای کسانی که از فیلم نفرت دارند و غیره برای کسانی که دوست دارند یک تجربه آرامش‌بخش در فیلم را تجربه کنند. کار دوربین و مناظر عالی هستند اما من نمی‌توانم تایید کنم چون من به غیر از آن داستان در ساده با هیچ هیجان یا چیز خاصی در مورد آن نبودم. سردبیر که به طور اتفاقی مدیر باید آن را تا ۹۰ دقیقه کاهش دهد اما واقعا شروع یک تلاش متوسط در یک داستان عاشقانه در رابطه با دوستی و دشواری‌های زندگی در مرز را توضیح نداد. بسیاری از مردم در مورد قدم زدن در فیلم شکایت می‌کنند، من شخصا هیچ ارتباط احساسی قوی تری با شخصیت‌های فیلم ندارم که به طور عمده به خاطر این است که داستان بیشتر بر روی موضوع حریص بودن تمرکز دارد به جای ناامیدی برای زندگی در زمانی که فیلم به خوبی توسعه پیدا کرده باشد، من عاشق زیبایی این فیلم نیستم اما بیشتر درگیر آن هستم.

فیلم First Cow 2020 با زیر نویس

دانلود زیر نویس فیلم First Cow 2020

این یک فیلم شگفت‌انگیز است که تمام قسمت‌هایی که غیر ضروری هستند را ترک می‌کند و شامل قطعات و تکه‌های زندگی واقعی است که به داستان شگفت‌انگیز اضافه می‌کند و همچنین ثابت می‌کند که زندگی سخت در مرز، شدت گرسنگی در دنیا و ارزش غذایی به زیبایی به نمایش گذاشته می‌شود. این یک فیلم کاملا خسته‌کننده و کسل‌کننده با نورپردازی ثابت و یک چنین داستانی است که من واقعا به شما توصیه نمی‌کنم که تماشا کنید این فیلم‌ها خنک‌تر از این هستند.

دانلود زیر نویس فیلم First Cow 2020

این فیلم بسیار آهسته است اما برای پر کردن یک ساعت تنها به دو ساعت کافی نیست. من از نظرات متفکرانه کسانی که ارزش این فیلم را پیدا کرده‌اند قدردانی می‌کنم، اما برای این بیننده تجربه بسیار تاریک در زمینه نورپردازی است، چرا که برخی از صحنه‌های اصلی به طور مستقیم به معرفی یک گاو در منطقه توسط یک تاجر ثروتمند تبدیل می‌شوند و هر بار که ذکر شد که حیوان در سفر از انگلستان شوهرش را از دست داده‌است چه کسی این طور صحبت می‌کند؟ در اصل، servant Cookie Magaro و کینگ لو لی در یک شرکت به عنوان یکی از عوامل موثر در تولید کالاهای پخته‌شده که در آن برای پول در جنگل کار می‌کنند به طور ناگهانی متوقف می‌شود و داستان فیلم داستان را به بیننده بینندگان پس می‌دهد و اگر از گریه کردن بر روی شیر ریخته‌شده استفاده نکنید.

فیلم First Cow 2020 با لینک مستقیم

کشیدن طرح اولیه آسیب‌های زیست‌محیطی گاوی همراه با مقدمه گاو ای و که نسل آینده را پرورش می‌دهد که آسیب‌های زیادی به محیط‌زیست وارد می‌کند و خواب امروز به یک لیوان گرم شیر تکیه نمی‌کند وقتی که یک anaesthesia آماده از قبل وجود دارد. این ممکن است the فیلمی باشد که تا به حال دیده‌ام که نمی‌توانم به خاطر بیاورم که چه کسی در ذهن درست خود چنین تحسین بلندی را ارائه می‌دهد که نه گفت و گویی نه گفت و نه گفت و گو نه حتی هنر سینما چیز خاصی نیست که به طور کامل هدر برود. آه، خدا را شکر! جای تعجب نیست که کارگردان خاصی که شما را به اینجا آورده‌است، این Cow اول dud را در حدود چیزی در رادیو CBC پخش می‌کند، مگر اینکه بخواهید در تئاتر به خواب بروید، مگر اینکه بخواهید در سالن تئاتر به خواب بروید چون من این کار را انجام دادم. برای کسانی که اعتقاد دارند سرعت فیلم کند است بله هیچ شکار ماشینی وجود ندارد در عوض این فیلم دارای عمق شخصیت و رشد اصلی است که باعث خلق یک حالت خوب از زمان و مکان می‌شود که باعث می‌شود بیننده علاقه بینندگان را به خود جلب کند وقتی که اکثر محصولات فیلم در آن آشغال محض هستند، این فیلم یک درمان واقعی است.

فیلم First Cow 2020 با لینک مستقیم

زیر نویس فارسی فیلم First Cow 2020

واو، وقتی از خواب بیدار شدم، شروع به تماشای کثافت کردم، خیلی بیشتر از هر چیزی که بود. یک شگفتی مثبت در ابتدا این فیلم احساس می‌کند که نمی‌داند این نقش کجا می‌رود و نمایش بسیار دقیقی از شخصیت فیلم را نشان می‌دهد. این فیلم داستان بسیار جالبی را برای نمایش دادن آن نمایش می‌دهد اما نه به اندازه لی‌لی Reichardt که در فیلم قبلی بسیار جالب است و همانطور که قبل از عکاسی فیلم اشاره شد این فیلم را امتحان کرد و سعی کرد تا جایی که ممکن است به آن توجه کند. بنابراین شما این شانس را دارید که به طور کامل در آن غوطه‌ور شوید. با توجه به اینکه این فیلم به خوبی با ایده‌های مربوط به سرمایه‌داری بوجود می‌آید، این فیلم بسیار ساده یا خسته‌کننده است اما بازیگران برجسته آن‌ها را به عنوان یک تجربه کاملا جدید در نظر می‌گیرند که این فیلم را به عنوان یک تجربه کاملا جدید در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید یک تجربه خوب داشته باشید که بسیاری از مردم به خصوص در این وب سایت به طور کامل درک نمی‌کنند. کلوچه Oregon ۱۸۰۰ در سال ۱۸۰۰ با پادشاه لو - لو برخورد می‌کنند و با این پول شیر را از تنها گاو در شهر می‌گیرند آن است که آن را از تنها گاوی که در دهه ۷۰ است تامین می‌کنند این است که آن‌ها را به خاطر کاری که به خاطر عمل انجام می‌دهند ندارد، اما اگر فیلم‌ها را دوست داشته باشی، این کار را می‌کنند، اما اگر فیلم دوست داشته باشی، این کار را می‌کنند.

زیر نویس فارسی فیلم First Cow 2020

فیلم First Cow 2020 با کیفیت 480

در حالی که از عدم توانایی دیدن چیزی در طول تمام عکس‌های شب قبل از غروب آفتاب لذت بردم و تنها چیزی که شما دیدید یک صفحه سفید بود، در حالی که من از ناتوانی در دیدن هر چیزی در طول تمام عکس‌های شب قبل از غروب آفتاب ناامید شدم و تمام چیزی که شما دیدید یک صفحه سفید بود که به خاطر این بود که در فیلم اول فیلم تماشا می‌کنیم. یک داستان در مورد دو فرد دور افتاده که دوستی و هم‌کاری تجاری با یکدیگر را در جنگل پیدا می‌کنند، یک معجزه کوچک است که نشان می‌دهد چگونه این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم دقیقا سال آخر برای فیلم‌ها نیست اما از کجا به نظر می‌رسد که این فیلم که سال ۲۰۲۰ به عنوان بهترین فیلم شناخته شده‌است، نه تنها برای فیلم سازی که سال اول تا کنون منتشر شده‌است، یکی از بهترین فیلم‌هایی است که در سال اول منتشر شده‌است.

نمایش و فیلمبرداری بسیار عالی بود اما به نظر من خیلی کند بود و من احساس می‌کردم که در نتیجه تمام فیلم گول می‌خورد، مطمئنم که کارگردان می‌تواند فیلم watchable خوبی را کارگردانی کند. اگر تا به حال در این حس زمان و مکان تاثیر چندانی نداشته باشد، اما در عین حال که در این حس زمان و مکان به کندی پیش می‌رود، اما در حالی که خود را قادر به رهایی از قید و نقل داستان خود می‌دانند، اما در حالی که خود را قادر به رهایی از غل و زنجیر نیست، اما در حالی که خود را قادر به رهایی از غل و زنجیر نیست، اما در حالی که خود را قادر به خلاص شدن از قید حیات نمی‌داند، اما این نمایش در سبک business به گونه‌ای است که گویی با دسته‌ای از شخصیت‌های رنگی و موقعیت‌ها همخوانی دارد.


دانلود فیلم first cow 2020
فیلم First Cow 2020 با زیرنویس چسبیده
دانلود مستقیم فیلم First Cow 2020
فیلم First Cow 2020 با کیفیت 1080
زیر نویس فیلم First Cow 2020
فیلم First Cow 2020 دوبله فارسی
فیلم First Cow 2020 سانسور شده
فیلم First Cow 2020 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم First Cow 2020
فیلم First Cow 2020 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس فیلم First Cow 2020
فیلم First Cow 2020 با زیر نویس
فیلم First Cow 2020 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها