دانلود فیلم Freaky 2020

پس از تعویض اجساد با قاتل سریالی deranged یک دختر جوان در دبیرستان، او کم‌تر از ۲۴ ساعت قبل از اینکه تغییر دائمی شود، دارد.

اعضای اصلی فیلم


Vince Vaughn

The Butcher بازیگر

Kathryn Newton

Millie بازیگر

Celeste O'Connor

Nyla Chones بازیگر

Misha Osherovich

Josh Detmer بازیگر

Emily Holder

Sandra بازیگر

Nicholas Stargel

Isaac بازیگر

Kelly Lamor Wilson

Ginny بازیگر

Mitchell Hoog

Evan بازیگر

Dana Drori

Charlene Kessler بازیگر

Katie Finneran

Coral Kessler بازیگر

Alonzo Ward

Mr. Daniels بازیگر

Dustin Lewis

Ginny's Dad بازیگر

Jennifer Pierce Mathus

Ginny's Mom بازیگر

Uriah Shelton

Booker Strode بازیگر

Melissa Collazo

Ryler بازیگر

Zack Shires

Tim Turnipseed بازیگر

Alan Ruck

Mr. Bernardi بازیگر

Magnus Diehl

Phil بازیگر

Christopher Landon

نویسنده

Christopher Landon

نویسنده

Michael Kennedy

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم freaky 2020 زیرنویس فارسی

کمی کند شد اما وای خدای من بعد از تغییر این فیلم، این فیلم خنده‌دار بود و نقش بازی کردن به طرز شگفت آوری نقش بازی می‌کرد. این سرگرم‌کننده و بامزه و بامزه بود و من خیلی خوشحال بودم که وینس از هالیوود دور شده، چون او دارد بعضی از بهترین آثارش را در سال ۹۹، یکی از بهترین فیلم‌های مورد علاقه من قرار می‌دهد، چون او با این character که در این فیلم دارد کار می‌کند، خیلی عالی است و اگر با این فیلم بازی نکنی، تعجب می‌کنم. این فیلم انفجاری بود که فیلم برنده جایزه آکادمی نبود و دقیقا همان چیزی بود که من برای یک شب جمعه به آن نگاه کردم، باعث شد خنده‌ام بگیرد و بازیگری خوب بود که هیچ وقت کل جر و بحث اصلی آن را درک نمی‌کنم که فیلم خوبی به من بدهد. این slashercomedy واقعا خوب است، Vaughan یک دختر نوجوان است که با یک دختر نوجوان خیلی خوب بازی می‌کند و بعد از آن می‌تواند بگوید که چه چیزی در ذهن او بود و او می‌توانست بگوید که چه چیزی در ذهن او بود و او می‌توانست بگوید که چه چیزی در ذهن او بود و بعد از اینکه مینی را به عنوان یک شخصیت متوقف کرد، نقشه طرف خانواده خسته‌کننده بود.

دانلود فیلم freaky 2020 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم freaky 2020 دوبله

این فیلم در مورد دختری است که توسط هر کس توسط دانش آموزان دیگر مورد توجه قرار می‌گیرد، حتی معلم‌ها بعد از یک روز اجساد را با یک قاتل سریالی به اسم وینس نیوتن مبادله می‌کند. این فیلم اگر شما نمی‌توانید این فیلم را در زندگی‌تان ببینید، هیچ چیز ترسناک نیست اگر نمی‌توانید فیلم بهتری پیدا کنید که امشب فیلم شما را پر کند. به این منظره نگاه کردم، چون کاترین نیوتون را در Supernaturar دوست دارم و او هم در این مورد دخالتی نکرد و من با another Vince که در آن دختر نوجوان بهتری را بازی می‌کند و بعد بیشتر دختران نوجوان hahaha بازی می‌کند موافقت کردم. کارگردانی و کارگردانی، فیلمنامه و داستان خوبی است و نه چندان اول شروع می‌کند به نشان دادن یک دختر جوان و یک دختر نوجوون که مثل یک دختر ۱۸ ساله است که او را فریب می‌دهد و در آخر یک دختر نوجوون با همه expected که انتظار دارد نقش یک دختر ۱۸ ساله را بازی کند، مثل این است که مثل یک دختر ۱۸ ساله که با همه the و شوخی‌های عاشقانه بازی می‌کند، مثل این است که یک دختر ۱۸ ساله است. این فیلم من را متعجب کرد که این فیلم را در فستیوال فیلم Sitges تماشا کردم که انتظار داشتم یک slasher دیگر را ببینم، اما این چیز دیگر کمدی است، این فیلم کمدی بسیار خوب است و وینس وون آن را به کلی می‌کشد و بعضی از صحنه‌های بزرگ را تماشا می‌کند.

دانلود فیلم freaky 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده + دوبله

من تنها کسی بودم که این خاندان احمق و اصیل را پیدا کردم که در این فیلم، به هیچ وجه نگران این فیلم نبودم، اما متاسفانه این چیزی است که باید بگویم. استفاده از فیلم‌های ترسناک قدیمی و کمدی‌های خوب کمدی خوب و آرامش‌بخش من فکر می‌کردم ون یس Vaughns خیلی باور نکردنی است! یکی دیگر از فیلم‌های BlumHouse که تبدیل به مرموز و خنده‌دار شد، مانند جیسون Voorhees است که با Robs Schneiders Hot برخورد می‌کند و جمعه سیزدهم و سایر فیلم‌ها را به خاطر این کشتار corny مسخره می‌کند. (وینس وون براون)همیشه مضحک است، بنابراین دیدن این فیلم کمدی با مقداری شاخ و برگ که من واقعا از تماشای او لذت بردم (کاترین نیوتون)کار بزرگی را انجام داد که (وینس نیوتن)کار بزرگی انجام داد: (وینس)!

دانلود فیلم freaky 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده + دوبله

این یک فیلم سرگرم‌کننده با کمی عناصر slasher و سبک کمدی حول این ژانر است حالا ارزش افزوده در اینجا بسیار مضحک است و عملکرد خنک وینس وون به عنوان یک دختر نوجوان، خیلی خنده‌دار است و بسیاری از مکالمات و لحظات خوب در آنجا برای سرگرم کردن شما به اندازه ۷۵ ۱۰ فیلم سرگرم‌کننده لذت بخش وجود دارد. ون یس خیلی باهوش و so، اما scriptstory خیلی ضعیف عمل کرده. تنفس هوای تازه در فیلم‌های ترسناک کمدی، فیلم کمدی تازه و پویا یک دختر نوجوان به وسیله یک قاتل سریالی با یک چاقوی جادویی که از یکی از قربانی‌های قبلی خود دزدیده بود و آن‌ها فقط ۲۴ ساعت وقت دارند تا به بدن‌های اصلی خود بازگردند، آن‌ها فقط ۲۴ ساعت وقت دارند تا به بدن‌های اصلی خود بازگردند و حتی یک لحظه هم صمیمانه در حال راه رفتن باشند.

دانلود فیلم freaky 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده

من به خاطر این فیلم در خطر بودم، اما در عین حال بد بودن آن، هیچ یک از شخصیت‌های اصلی شخصیت برجسته‌ای ندارند که فیلم را حمل کنند.


دانلود فیلم freaky 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم freaky 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم freaky 2020 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم freaky 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم freaky 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده + دوبله
دانلود فیلم freaky 2020 دوبله
دانلود فیلم freaky 2020 زیرنویس فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها