دانلود فیلم Four Kids and It 2020

گروهی از کودکان در کورنوال با قدرت رسیدن به خواسته‌های یک موجود جادویی در ساحل روبرو می‌شوند.

اعضای اصلی فیلم


Michael Caine

Psammead بازیگر

Teddie-Rose Malleson-Allen

Ros بازیگر

Pippa Haywood

Bookshop Owner بازیگر

Matthew Goode

David بازیگر

Ashley Aufderheide

Smash بازیگر

Paula Patton

Alice بازیگر

Billy Jenkins

Robbie بازیگر

Ellie-Mae Siame

Maudie بازیگر

Russell Brand

Tristan Trent بازیگر

Caroline Sheen

Jenny بازیگر

Mariya Mizuno

Naomi بازیگر

Cheryl

Coco Rayne بازیگر

Finbarr Doyle

Security Guard بازیگر

Amelia Woodward

Girl at Station بازیگر

Paul Bazely

Sgt. Gascoigne بازیگر

Lisa Tyrrell

Train Inspector بازیگر

Sean Treacy

Cyril بازیگر

Ely Solan

Robert بازیگر

Andy De Emmony

کارگردان

Jacqueline Wilson

نویسنده

Simon Lewis

نویسنده

Mark Oswin

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

حتی نمی‌توانستم از درون کابین آن را درست کنم، انگار که به اندازه کافی بد نبود که یک هیولای شیطانی به طور کاملا منزجر کننده باشد و من نمی‌خواهم هیچ کاری با آن جانور خطا و تنبل بازی کنم. براساس کتاب ژاکلین ویل سن، پنج کودک و چهار کودک، این فیلم داستان را به عنوان یک نسخه استاندارد از پنج کودک و یک کودک دیگر از دست رفته ممکن است ناامید کننده باشد، اما آن‌هایی که فقط به فیلم‌ها تبدیل می‌شوند و کتاب را بعدا می‌خوانند، اگر ممکن است بیشتر از آن مطالعه کنند. برای اولین بار که خورشید بر ساحل می‌تابد و چرا یک کوزه‌گر پیر عبوس مثل من از این فیلم لذت می‌برد، جواب دادن به این سوال مشکل است اما یک آرزو می‌تواند خوب باشد که یک ترکیب موسیقی دوست‌داشتنی باشد و بازیگران کودک باهوش و بامزه هستند. من این فیلم را با همسرم نگاه کردم که هر چیزی را با کمی جادو یا خیال‌پردازی تماشا می‌کرد، در حالی که هیچ بچه‌ای بیش از شش یا هفت سال نداشت که از آن لذت ببرد. این فیلم داستان خوبی برای آن داشت که به نظر جذاب می‌امد، اما من حتی نمی‌توانستم آن را به پایان برسانم، با یکی از آن characters که او یک مادر مجرد بود، حتی به این دلیل که او یک مادر مجرد بود، حتی به این دلیل که او تنها یک مادر بود، حتی به این دلیل که او تنها یک مادر بود، حتی نمی‌توانست آن را به پایان برساند.

Four Kids and It

این فیلم ترسناک است و یک هدر دادن کلی وقت به این دلیل که نقش‌های کودکان نوشته شده‌اند، به خصوص به خاطر ترک کردن پدر او، اما این حقیقت که او برای همه به این معنا است که در یک صحنه تنها به این معنی است که او به طور کلی یک فیلم کوتاه نوشته شده را می‌شناسد. این بزرگ‌ترین مزخرفاتی است که تا به حال دیده‌ام که با این نصفه و نیمه پخته و چلاق، از این نویسنده فقیر چه انتظاری می‌توان داشت، شما بهتر است چرت بزنید این فیلم به مدت زیادی ادامه دارد و در عین حال یک موجود افسانه‌ای که آرزو دارد به این دیگ convulated تبدیل شود مشکل اصلی آن است که راسل برند بخواهد برخی از lining انگلیسی را به قیمت ارزان تحویل دهد، به جای آن چرت بزند این فیلم اقتباسی واضح است که داستان اصلی را می توان ارائه کرد بدون هیچ گونه شیمی جادویی واقعی بین شخصیت‌ها یا هر حسی از تنش که باید یک فیلم طنز گرم باشد اما ظاهر او آنقدر کوتاه است که شاید بچه‌های کوچک آن را دوست داشته باشند اما به نظر من این فیلم عمق کافی برای کار به عنوان فیلمی ندارد که همه خانواده از آن لذت ببرند.

Four Kids and It

دانلود زیر نویس فیلم Four Kids and It 2020

بعد از تماشای پیش‌نمایش تصور کردم که خوب خواهد بود، من و همسرم در ۸ و ۱۱ سال بعد از حدود ۳۰ دقیقه تماشا می‌کردیم و بعد از حدود ۳۰ دقیقه تنها ۱۱ ساله آن را تماشا می‌کردند. ما از راسل Bland انتظار اجرای یک کتاب خوب را داریم این فیلم داستان اصلی را از سی و شش سال پیش انتخاب کرده و چهار تا از بزرگ‌ترین فیلم‌ها را انتخاب می‌کنند. این فیلم داستان اصلی را ندارد و آن‌ها چهار کودک را انتخاب می‌کنند و من مطمئن نیستم که آیا این موضوع به این دلیل است که بچه‌های من در فیلم‌ها مزه بدی دارند یا اینکه واقعا برای مخاطبان جوان جذاب است یا اینکه به وضوح برای مخاطبان هدف خود جذاب هستند یا نه.

فیلم Four Kids and It 2020 بدون سانسور

بعد از دیدن مجموعه داستان دهه ۱۹۹۰ من از داستان اصلی خبر داشتم که واضح است کتاب یک کتاب کلاسیک است اما متاسفانه این موضوع خیلی بد به نظر می‌رسد اما متاسفانه این موضوع واقعا عالی نیست من نمی‌دانم بودجه چیست، اما به نظر من بعد از کین و مارک تجاری هیچ چیز باقی نمانده است. احساس کردم یه بچه دوباره داره اینو نگاه می کنه! من تمام راه رو به داخل چسبیده بودم واقعا سرگرم‌کننده است و کلی فیلم دوست داری که همه خانواده بشینن و با هم نگاه کنن! !! !! !!

فیلم Four Kids and It 2020 با کیفیت 720

من ۷۰ سال سن دارم و خاطرات خوبی از خواندن همه کتاب‌های الکترونیکی دارم به عنوان یک کودک که به راحتی می توان آن‌ها را تحقیر کرد این فیلم مایکل کین را دوست خواهد داشت. این فیلم داستان بزرگی نیست من فقط امیدوارم که بچه‌ها خوش بگذرانند.

فیلم Four Kids and It 2020 با کیفیت 720
دانلود مستقیم فیلم Four Kids and It 2020
فیلم Four Kids and It 2020 با کیفیت 720
فیلم Four Kids and It 2020 بدون سانسور
دانلود زیر نویس فیلم Four Kids and It 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها