دانلود انیمیشن Tangled 2010

او تمام عمر خود را در یک برج سپری کرده‌است اما حالا که یک دزد فراری به او برخورده است می‌خواهد دنیا را برای نخستین بار کشف کند و او واقعا کیست

اعضای اصلی فیلم


Brad Garrett

Hook Hand Thug بازیگر

Ron Perlman

Stabbington Brother بازیگر

M.C. Gainey

Captain of the Guard بازیگر

Mandy Moore

Rapunzel بازیگر

Zachary Levi

Flynn Rider بازیگر

Donna Murphy

Mother Gothel بازیگر

Jeffrey Tambor

Big Nose Thug بازیگر

Paul F. Tompkins

Short Thug بازیگر

Richard Kiel

Vlad بازیگر

Delaney Rose Stein

Young Rapunzel بازیگر

Nathan Greno

Guard 1 بازیگر

Nathan Greno

Guard 1 کارگردان

Byron Howard

Guard 2 بازیگر

Byron Howard

Guard 2 کارگردان

Tim Mertens

Guard 3 بازیگر

Michael Bell

Additional Voices بازیگر

Bob Bergen

Additional Voices بازیگر

Susanne Blakeslee

Additional Voices بازیگر

June Christopher

Additional Voices بازیگر

Roy Conli

Additional Voices بازیگر

Dan Fogelman

نویسنده

Jacob Grimm

نویسنده

Wilhelm Grimm

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اجازه دهید با گفتن اینکه فیلم داستان یک فیلم کلاسیک جالب است و من خیلی بیشتر از آن چیزی که انتظار داشتم به تماشای فیلم انیمیشن دیزنی علاقه داشته باشم، اما شاید به این دلیل که فیلم داستان فیلم داستان لذت بخش است، اما شاید به این دلیل که فیلم داستان فیلم داستان لذت بخش است، من فکر می‌کنم که داستان فیلم داستان فیلم داستان لذت بخش است و باید همه را خوشحال کنم.

Tangled

یک فیلم فوق‌العاده! من همه چیز را فراموش کرده بودم و خیلی خوشحالم که آن را در صفحه نمایش بزرگ یک داستان عالی با شخصیت‌های سرگرم‌کننده و انیمیشن زیبا می‌دیدم که هنوز هم جدید به نظر می‌رسد. بعد از دیدن تصاویری که من فکر می‌کردم می‌توانم یک فیلم سبک و سرگرم‌کننده برای تماشای فیلم تماشا کنم، این فیلم فقط برای بزرگسالان خنده‌دار است، مخصوصا برای بچه‌های کوچک و خیلی جالب و سرگرم‌کننده که من هیچ قسمتی از این فیلم را به خوبی توصیه نمی‌کنم و مطمئنا یک تغییر جدید در داستان قدیمی of یک نوع خوب از فیلم است.

Tangled

دانلود انیمیشن tangled 2010 دوبله فارسی

من دیروز در ۳ بعدی Tangled را دیدم و اجازه دادم که بگویم خوشحالم که وقتی وارد سالن شدم خیلی هیجان‌زده بودم. اگر او او را به فانوس‌های کلیسا راهنمایی کند، او به اندازه کافی خوب است که بتواند او را دستگیر کند و در یک کمد جا به جا شود. در حالی که it و فلین ها برای من جالب هستند، من می‌گویم که او به اندازه کافی خوب است که به ذهنتان برسد و در آنجا بماند. وقتی که guards و فلین ها برای من جالب هستند او به نظر می‌رسد که از فلین ها متنفر است اما او به نظر می‌رسد که او از فلین ها متنفر است. من این فیلم را ۳ بار به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های انیمیشن والت دیزنی در نظر گرفتم، اما در عین حال فیلم انیمیشن این فیلم را به عنوان یک فیلم انیمیشن پر زرق و برق انتخاب کردم، اما در آخر فیلم بیشتر به فیلم‌های انیمیشن دیزنی شباهت داشت. من پیش‌بینی می‌کنم که در پایان فیلم شما احساس سبکی در قلب خود خواهید داشت و به یک جوان سیاه‌چشم بسیار علاقه‌مند می‌رسید. به هر حال من این کار را کردم.

دانلود انیمیشن tangled 2010 دوبله فارسی

این فیلم داستان زندگی را برای مخاطبان جدید توصیف می‌کند و به طور شگفت انگیزی به این نتیجه می‌رسد که یک ترانه قدیمی که برای مخاطبان جدید مناسب است به همان اندازه با آن موافق است. این فیلم داستان زندگی را برای آن‌ها جالب می‌کند و باعث می‌شود که بیشتر به این نتیجه برسد که این داستان بارها و بارها آن را تماشا کرده و خیلی بیشتر از شما آن را تماشا می‌کند. من با گفتن اینکه یک مرد جوان در تمام سنین برای دیدن این فیلم هیچ ارتباطی با دیزنی ندارد شروع خواهم کرد. این نشان می‌دهد که چطور یک نوجوان به هیچ وجه به این نمایش واکنش نشان نمی‌دهد، اما من مطمئن نیستم که چطور یک نوجوان از رفتن به این نمایش لذت می‌برد، من آن را به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های انیمیشن که به عنوان یک نمایش خانوادگی برنده است، دلسرد نمی‌کنم.

دانلود زیرنویس انیمیشن tangled 2010

من این فیلم را در حدود ۴۵ دقیقه قبل مطالعه کرده بودم و باعث خنده‌ام شد که همه بدانند که این فیلم چقدر جالب است، اما این فیلم داستان جالبی است که من آن را به هر کسی که ۵۹ سال سن دارم و واقعا از آن لذت بردم را توصیه می‌کنم و از آن پشیمان نخواهید شد. این فیلم در تمام سطوح به علامت خوبی برخورد می‌کند و این داستان خیلی جالب است و این داستان خیلی جالب است یا وقتی که آهنگ‌های عاشقانه به خوبی با موسیقی و موسیقی خوب برای پنهان نگه داشتن این نشانه‌ها شروع می‌شوند. اما این فیلم واقعا خوب است ترانه و تصاویری که در میخانه با تمام شخصیت‌های آدم‌کش به خوبی انجام می‌شود، قطعا این فیلم را تماشا کنید! !

دانلود زیرنویس انیمیشن tangled 2010

او در ابتدا یک دختر زیبا به نام Gothel را که بزرگ‌ترین خواب او را دوست می‌دارد برای همیشه به دنیا آورد اما او با شکست مواجه شد و بعد آن‌ها برای اولین بار او را دیدند که یک گل مخصوص به دست آورد، اما او یک قلب خوب دارد و ما از آن لذت می‌بریم، اما او یک قلب خوب دارد و ما از آن لذت می‌بریم.

دانلود زیرنویس انیمیشن tangled 2010

دانلود دوبله فارسی انیمیشن گیسو کمند tangled 2010

در طی دهه گذشته، دیزنی از کاهش شدیدی در کیفیت رنج برده بود. در سال ۲۰۰۹ شاهزاده خانم و قورباغه بازگشت خود را به قصه‌های پریان به ارمغان آوردند. در سال ۲۰۰۹، شاهزاده خانم و قورباغه بازگشت خود را به قصه‌های پریان تبدیل کردند. در کل فیلم بسیار ساده است و می‌تواند امیدوار باشد که دیزنی این راه را ادامه دهد. برای اولین بار پس از مدتی طولانی در فیلمی که واقعا جالب است و یا برای بچه‌های کوچک جالب است، می‌گویم که این فیلم فقط برای اولین بار در یک فیلم تخیلی و خنده‌دار ساخته می‌شود و به همین دلیل، برای اولین بار در مدت بسیار طولانی، شما احساس نمی‌کنید که این فیلم بهترین فیلم انیمیشن سالی است که به نظر می‌رسد بهترین فیلم انیمیشن سال است که باعث می‌شود یک ماجراجویی عالی پر شود که برای دیدن بسیار رضایت‌بخش باشد، واقعا از دیزنی متشکرم. Tangled یک قطعه اصلی از دیزنی است از داستان تا انیمیشن هر چیز کوچک شگفت‌انگیز و دیدنی بود. به نظر من آن‌ها با ساخت این فیلم انیمیشن جایزه اسکار را داشتند و من از دیزنی انتظار بیشتر از دیزنی را داشتم. این فیلم احتمالا زیباترین فیلم انیمیشن کامپیوتری است که من دیده‌ام. این کتاب در مورد من و در بسیاری از سطوح مختلف با من سخن می‌گفت. نمره A D A باید مراقب باشد

دانلود دوبله فارسی انیمیشن گیسو کمند tangled 2010

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن tangled 2010

این فیلم داستان فیلم کمدی کلاسیک دیزنی است که در سبک کلاسیک دیزنی مد نظر قرار دارد و برای اینکه چرا دیزنی از بازیگران اصلی دیزنی استفاده می‌کند به عنوان یکی از محبوب‌ترین قهرمانان دیزنی به شمار می‌رود. این فیلم یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دیزنی است. این فیلم یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دیزنی است. او می‌گوید که او یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دیزنی است. و این یکی از بهترین فیلم‌های انیمیشنی است که تا به حال دیده‌ام اما بدون توجه به اینکه در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌هایی که تا به حال دیده‌ام به عنوان یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌هایی که تا به حال دیده‌ام ساخته شده‌است. تنها راه برای تجربه واقعی این دیدن تماشایی این است که آن را برای خودتان ببینید! این کتاب در مورد من و در بسیاری از سطوح مختلف با من سخن می‌گفت. من به عنوان یک مرد ۱۹ ساله که خون و دل و روده عمومی را نجات می‌دهد، به تئاتر رفتم و تصور کردم که در طی برخی از صحنه‌های آواز به وجد نیامده بودم، اما از دیدن هر صحنه دیگری در این فیلم شگفت‌زده شدم. من این فیلم را به همه جوانان و جوانان توصیه می‌کنم. شما تا زمانی که این فیلم می‌تواند قلب شما را لمس کند، زندگی نکرده اید، من مشتاقانه منتظر دیدن این فیلم شگفت‌انگیز هستم، قبل از اینکه آن را به محض این که روی دی وی دی، جایی که می‌توانم آن را بارها و بارها تماشا کنم، ببینم.

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن tangled 2010

دانلود فیلم tangled 2010

ما دو فرزند خود را ۴ و ۶ گرفتیم تا قبل از انتشار رسمی، نمایشی از بهترین فیلم‌های والت دیسنی را تماشا کنیم. این فیلم داستان جالبی است که برای بزرگسالان بسیار سرگرم‌کننده و بسیار جالب است. این فیلم برای بزرگسالان بسیار سرگرم‌کننده است و این فیلم برای بزرگسالان بسیار سرگرم‌کننده است و بچه‌ها واقعا برای آن دیوانه خواهند شد. به خانواده تان این فصل را به یک فیلم بزرگ درمان کنید! تو ناامید نمی‌شوی.

دانلود فیلم tangled 2010
دانلود انیمیشن tangled 2010 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود انیمیشن tangled 2010
دانلود انیمیشن tangled 2010 با زیرنویس انگلیسی
دانلود انیمیشن tangled 2010 زبان اصلی
دانلود انیمیشن tangled 2010 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم tangled 2010
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن tangled 2010
دانلود دوبله فارسی انیمیشن گیسو کمند tangled 2010
دانلود زیرنویس انیمیشن tangled 2010
دانلود انیمیشن tangled 2010 دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها